Aden Cosmetics

Ár:   280 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: czuczy, az összetevőket feltöltötte: Annie137, Módosítva: 2014. június 26.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Niki03

2016. április 22.

Mivel 2-3 nap alatt megunok egy-egy színt a körmömön, ezért tökéletes választás. Tartósságra átlagos, a színek nagyon szépek, rengetegféle van belőle. Az intenzitása színtől függő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

farfalla24

2016. március 29.

A sok körömlakkom közül a legtöbb Aden-es (kicsi, nagy vegyesen). Szinte választani nem lehet, annyi féle árnyalata van. Jól fed, gyorsan szárad és jó az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Lina14

2016. március 15.

2 színem is van, az egyik a 155 touch me(rosegold) és egy neonnarancs(a számát nem találom sajnos). Mindkettő 1 rétegben fed, és oltári színük van. Ugyan nagyon kicsi az üveg, nagyon lassan fogynak. Fyorsan száradnak, nem csíkoznak, nem folynak ide-oda. Azt hiszem, szerzek még ilyeneket :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 15.

baba_girl_16

2015. július 12.

Nekem van egy neonrózsaszín, amit nagyon szeretek. Szép színe van, egy réteggel is jó a fedése és viszonylag tartós, kb. 3 nap után kezd el nekem a teteje kopni.
A másik ilyen fajtám az egy kagylószínű. Elég szolíd körömlakk, szinte csak csillogást ad a körmeimnek. Akár egy hétig is bírja, mivel a minimális kopás szinte észrevehetetlen a szolídsága miatt.
Egyébként tetszik ez a mini kiszerelés, nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Egyébként tetszik ez a mini kiszerelés, nagyon praktikus.

ladri

2015. július 11.

Kettő darabot birtoklok belőle, az "Eperhab" szerelem volt első látásra, és egy pirosas mályva színem van. Mindkettő gyönyörű, 2 rétegben tökéletesen fed. 3 napig hibátlan volt a körmeimen, és 249 Ft-ot mindkettő megért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

nverus

2015. július 1.

Tökéletes azoknak, akik nem minden nap használnak körömlakkot, viszont szeretnének olcsón, gazdaságosan jó minőségű terméket használni.
Erre tökéletes :) És még így is elég sokáig használható, és nekem volt amelyik egy év alatt sem száradt be és még mindíg használható.Egyetlen negatívumot , ha megemlíthetek, hogy a fehér, rózsaszínes, világos színek nem annyira pigmentáltak és kettő-három rétegben látszanak csak jól.De ennyi pénzért, ilyen minőségben ez igazán nem visszatartó tényező szerintem :) Mellesleg az intenzív színei (piros, sötétkék, fekete, türkiz) nagyon jól fednek és egy rétegben is tökéletesek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.

t.evacska21

2014. október 24.

Jó minőségű körömlakk, ráadásul szép és sokféle színben kapható. Sok jó körömlakkot próbáltam, de amiatt veszek ilyet a legszívesebben, mert kis kiszerelésű. Szeretem a körömlakkokat, de mindig más színűre szeretem festeni a körmöm, így nekem nem érné meg ennél nagyobb kiszerelésben körömlakkot venni. Egy idő után ráunnék és aztán csak beszáradna a nagy része az üvegbe. Ebben pont annyi van, amennyit szívesen elhasználok egy lakkból, és nem kerül sokba, nyugodtan vehetek több félét is :-) Ráadásul egyszer az üzletben azt mondták, hogy ezek hipoallergének! Nem vagyok allergiás a körömlakkokra, de akkor is előnyösebbnek tartom egy sima körömlakknál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

-.Nikii.-

2014. július 25.

Nekem is a fehérrel gyűlt meg a bajom. 2 rétegben fedőlakkal 2 nap után pattogott már le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 25.

love_cinderella

2014. július 19.

Fehér színben vettem meg, egyből bedobtam a mélyvízbe. Nyaralásra kentem fel és 2 nap után ronda darabokban jött fel és mindig beleakadt a hajamba, pedig aztán nem tartózkodtam sokat a vízben.. Inkább szánok rá kicsivel többet és veszek valami normális körömlakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

Annie137

2014. március 13.

Nekem a 24-es és a 35-ös árnyalatok vannak meg. A 24-es egy nagyon szép csillámos, arany szín (nyáron biztos sokat fogom használni). A másik egy nagyon hideg türkiz árnyalat, ez is nagyon tetszik. Minimum kétszer tényleg rá kell festeni a körmünkre. Összességében én nagyon meg vagyok velük elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 13.

Emolliensek: Dimethicone
Fényvédők: Benzophenone-3