Aden Cosmetics

Ár:   280 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: czuczy, az összetevőket feltöltötte: Annie137, Módosítva: 2014. június 26.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

zsazsa

2013. szeptember 21.

Kedvelem ezt a lakkot a kis kiszerelése, az ára és amiatt, hogy az ecsete nagyon jó!!! Nagyon jól lehet vele festeni! Sosem lesz az ujjam is lakkos, csak a körmöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

nyappyberii

2013. szeptember 15.

a 46-os árnyalat van meg belőle,ami a tökéletes málnaszín,ez a sepirosserózsaszín. 190 ft-omba fájt,amúgy nem vártam tőle sokat,de meglepően szépen terül,szeretem az ecsetét (az essence után körülbelül áldás volt használni.), hamar szárad és ez a szín speciál már egy rétegben fed. 1 nap után pattant le a mutatóujjamról, ez az én körmeimhez viszonyítva átlagos úgyhogy..nem tudok belekötni, főleg nem ennyi pénzért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

plinka

2013. szeptember 13.

Jók ezek a mini lakkok. Nekem is neonrózsaszín van, jó kis nyári szín. Én csak lábra használtam eddig, egy rétegben is elég jól fed. 190 ft-ért simán túlteljesít. Ebben az árkategóriában ritkák az ilyen trendi, divatos színek. Mindenképp megér egy próbát, nincs túl sok veszítenivaló.

Update: a vége tényleg hamar kopik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Update: a vége tényleg hamar kopik

jubileum

2013. augusztus 24.

A 37es árnyalat gyönyörűen fed...ellenben egy másik...egy lila nagyon gyengén...úgy tűnik a színtől függ....a 37-es zöldfényű kéket nagyon is ajánlom, mert szép szín, jól fed sokáig marad

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

MayaBaba

2013. július 30.

Nekem a 125 Fairy Blue árnyalat van meg, 220 Ft volt és gyönyörű színe van! Holdhercegnős :) A tartósságáról még egyelőre nem tudok nyilatkozni. Szeretem amúgy ezt a márkát, ár-érték arányban nagyon jó, és a színek is nagyon szépek. A www.adencosmetics.com oldalon meg tudjátok nézni a színeket.

Update: tartós, nagyon meg vagyok vele elégedve, valószínűleg veszek más színeket is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

Babooca

2013. július 25.

Egyszer beszereztem egy kéket,de még 5 réteg után is látszódott a köröm fehér vége és olyan rettenetesen híg volt a lakk, hogy alig tudtam vele dolgozni. Éppen ballagásra mentem aznap, és mondanom sem kell, hogy takargatnom kellett a kezemet, mert egyszerűen annyira szánalmas volt a végeredmény, lemosni meg már nem volt időm. Semmit nem szeretek kidobni, évek óta kerülgetem ezt a lakkot, de esküszöm kuka lesz a sorsa...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Nolee

2013. július 25.

Jó lakk, sok a szín is, viszont a körömerősítőhöz hasonlóan ezek is hamar besűrűsödtek, a leggyakrabban nyitogatottak már használhatatlanul sűrűek. Alapból viszont kissé folyós, és 2 réteg mindenképp kell, mert az első mindig csíkoz. Nude árnyalatokkal érdemes vigyázni, mert van amelyiknek szinte nulla fedése (én a 111-es Sweet Peach - el jártam így). A többi szín(most 7 ilyen lakkom van) viszont ennyi pénzért jó. Összességében mindent figyelembe véve 4-es.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

benzol

2013. június 18.

Én úgy hallottam, kivonják őket a forgalomból.. :( Tegnap már csak néhány tégelyke árválkodott a polcon, még utoljára beszereztem egy szép fehéret. Kár értük, pont annyi ideig tartanak ki, amíg meg nem unok egy-egy színt. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

Lills

2013. június 13.

Gyönyörű neonrózsaszínem van belőle. Talán hihetetlen, de egy rétegben is tökéletesen fed, feleslegesnek éreztem a második réteget. Ecsetével, kupakjával semmi bajom, szerintem nagyon rendben van ez a körömlakk. Viszont számomra beszerezhetetlen, fogalmam sincs hol árulják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 13.

Alexíta7

2013. június 11.

tökéletesen fednek, gyönyörű színek, alacsony áron. kell ennél több?! :D :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

tökéletesen fednek, gyönyörű színek, alacsony áron. kell ennél több?! :D :)

Emolliensek: Dimethicone
Fényvédők: Benzophenone-3