Aden Cosmetics

Ár:   280 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: czuczy, az összetevőket feltöltötte: Annie137, Módosítva: 2014. június 26.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

tuzgyujto

2013. május 6.

Önmagában nem szeretem ezeket a lakkokat, mert kényelmetlen a kupak fogása és nem tudom rendesen kezelni az ecsetet, borzalmasan rondán lakkozok vele, de valami még ezt is el tudja velem feledtetni. A legtökéletesebb bronzos-aranyos-sikkes lakkot keverem ki két árnyalatából. Valahogy hozzám került ugyanis a Golden Eye és a Bronze Hearth árnyalat, külön nem tetszettek, 1:1-ben bekevertem őket. És hát csodásan gyönyörű, tartós, fényes, maga a megtestesült karácsonyi hangulat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 6.

nikite24

2013. április 19.

Nemrég vettem életem első Aden lakkját, sőt egyből kettőt is :D Az egyik egy szép sötétebb pink, de amolyan tavaszias, nyárias pink, a másik pedig egy barackvirágos színű. Mindkettő két rétegben fed, az áruk 160 Ft volt, nagyon szép színek, és tényleg sok árnyalatban kaphatók. Ár-érték arányban szuper, úgyhogy biztos, h még jó pár darabot be fogok szerezni, és azt hiszem hanyagolom a drogériás körömlakkokat... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

VeraTala

2013. április 1.

Két rétegben fed, gyönyörű a színe és sok árnyalatban kapható. Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

kate.black888

2013. március 31.

Gyönyörű, jól pigmentált színek, nagyon tartósak és elhasználható mennyiség nagyon olcsón. 2 rétegben jól fednek. Egyetlen hátrányuk, hogy amiket én próbáltam, mind félmattra szárad, bár nálam ez sem igazán hátrány, mert mindig használok fedőlakkot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

czuczy

2013. február 21.

Pont olyan jó mint a nagytestvére :) teljesen ugyanaz vonatkozik rá: gyönyörű színek, a 99%-nál egy rétegben is tökéletes fedés, a tartóssága kiváló...és olcsó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

Emolliensek: Dimethicone
Fényvédők: Benzophenone-3