Adidas

Ár:   959 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Veruska, Módosítva: 2012. január 11.

Kategória:   Dezodorok

A sportolók segítségével kifejlesztett Action Dry Max System az Adidas legfejlettebb izzadásgátló technológiája. 3 hatás egyedülálló kombinációja-az Adidas legjobb védelme az izzadság ellen: 24 órás védelem, leküzdi a kellemetlen testszagot, és szárazon tart Minimálisra csökkenti a fehér foltok kialakulásának esélyét a bőrön és a ruhán. Alkoholmentes-bőrbarát-bőrgyógyászatilag tesztelt.

ratkatt

2017. július 10.

Finom az illata ami szerencsére napközben nem annyira érződik, így nyugodtan lehet parfümöt használni mellette. Nem tudom mitől függ, de van hogy nagyon melegben sem izzadok vele, van hogy kevésbé melegben is. Összességében szeretem, de nem agy durranás, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

zahraa

2017. április 4.

Evek ota hasznalom, sajnos volt par helyzet, amikor cserben hagyott, de nem tul stresszes napokra teljesen jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Marcsi0109

2017. március 23.

Nagyon sok izzadásgátlót kipróbáltam már és ez mindet veri. Egész nap friss illaton van, pedig izzadékony vagyok. Ma már csak ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

flobianti

2017. február 10.

Dezodoráló hatása nem ennek a legjobb a piacon lévő termékek közül szerintem, de az illata miatt nagyon sokat elhasználtam már belőle. Sokáig érezhető marad, nagyon kellemes illat, amit parfümben is elfogadnék, olyan napokra,amikor az ember csak egy kis friss érzésre vágyik,...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 10.

Pamacsvirag

2017. január 17.

Kb 3 éve folyamatosan ezt vásárolom. Teljesen megvagyok vele elégedve. És az illata is nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Kingus23

2016. december 6.

Picit drága,de nagyon szuper az illata,glamour napokon és amikor50% van rá mindig veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

kalavirag

2016. november 8.

Sajnos nálam az extrém helyzetekben cserben hagyott, a kifújáskor kellemes az illata de hatását semennyire se érzem, nem tartja szárazon a hónaljam bőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Weronika

2016. szeptember 21.

Ez volt a legelső Adidas dezodorom. Több alkalommal újra vettem, nagyon jó az illata és hatásos is volt, de egy idő után meguntam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

lovecreams

2016. augusztus 31.

Kedvelem az adidas deo spray-ket, plusz pont hogy sokuk alkoholmentes. Nagyon jó az illata ennek is, igazi frissítő, üde és tartós is.:) Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

ivanbogi

2015. szeptember 25.

Eleinte picit csípett mikor befújtam magam. Félretettem, majd ismét kipróbáltam akkor semmi problémám nem volt, nem értettem mi lehetett. Nagyon jó az illata, bírja mind a sportot mind egy átlagos napot!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Polydecene, Dimethicone, Sucrose Stearate
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, Sucrose Stearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Sucrose Stearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag