Adidas

Ár:   959 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Veruska, Módosítva: 2012. január 11.

Kategória:   Dezodorok

A sportolók segítségével kifejlesztett Action Dry Max System az Adidas legfejlettebb izzadásgátló technológiája. 3 hatás egyedülálló kombinációja-az Adidas legjobb védelme az izzadság ellen: 24 órás védelem, leküzdi a kellemetlen testszagot, és szárazon tart Minimálisra csökkenti a fehér foltok kialakulásának esélyét a bőrön és a ruhán. Alkoholmentes-bőrbarát-bőrgyógyászatilag tesztelt.

Cremelover

2015. szeptember 25.

Évek óta használom ezt a világosrózsaszín Adidast, és nem cserélném le semmi pénzért.
Nincs szükségem erős izzadásgátlásra, de a legtöbb dezodor egy pár óra után teljesen más illatúvá változik rajtam, és elviselhetetlen lesz.
Ez viszont tartja ezt a kellemes és egyáltatlán nem tolakodó illatot a nap végéig, és teljesen friss marad.
Ha edzésre megyek, akkor pedig izzadásgátló hatását is bizonyítja.
Poitívum az is, hogy nem hagy nyomot a ruhákon és peregni se pereg le.
Az ára se túl magas, és nagyon sokszor van akcióban drogériákban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Ha edzésre megyek, akkor pedig izzadásgátló hatását is bizonyítja.
Poitívum az is, hogy nem hagy nyomot a ruhákon és peregni se pereg le.
Az ára se túl magas, és nagyon sokszor van akcióban drogériákban.

lorik.laura

2015. szeptember 25.

Fantasztikus! Mind az illata, mind a hatása! Nagyon jó izzadásgátló, kibírt nálam egy teljes munkanapot! Dicsérték az illatom, amikor ezt használtam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

pindakaas

2015. július 16.

A kedvenc dezorodom (a Garnier mineralokkal együtt), meg is lepődtem, hogy nincsenek előrébb a népszerűségi listán. Nekem csak ez a kettő vált be, egyik más márka vagy kiszerelés sem működött nálam. A titok (úgy láttam sokan máshogy csinálják, de aztán lehet, hogy nem :D ), hogy tusolás után egyből be kell fújni, akkor is, ha utána aludni mész vagy csak üldögélsz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

rockroka

2015. április 27.

Eleinte nagyon jó volt izzadás ellen, de mintha egy idő után 'megszoktam' volna, és szinte már jobban izzadtam tőle, mint nélküle... nem vált be sajnos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

aniko_farago

2015. február 9.

Jó az illata de hamar elillan de nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 9.

Jó az illata de hamar elillan de nem vált be.

joouyee

2014. november 13.

A mindig megveszem és mindig le akarom magam beszélni róla deo... Imádom az illatát, amúgy is Adidast használok, de ettől a típustól sajna izzadok, az illata az egyetlen értékelhető benne.
De a többiek értékelését elnézve, bennem lehet a hiba - pedig mondom, egyébként is Adidas deokat használok és azok beváltak, csak ez nem:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

tedina

2014. augusztus 22.

Az egyik non plus ultra! Most le van árazva a DM-ben! Az illata, az, h nem fogja meg a ruhát és tényleg nem izzad mellette az ember, elég, mivel a kötelességét teljesítette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

DNBianka

2014. július 24.

EZt a dezodort nagyon szeretem és foleg azt szeretem benne, hogy NEEEM pereg le a honomrol darabkákban és az illata is nagyon finom. !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 24.

Zita0606

2014. június 2.

Évek óta ezt használom. Az összetevőit elnézve lehet, hogy rosszul teszem, de ez az egyetlen bevált dezodor. Az illatát egész nap el tudom viselni magamon (és ki is tart a nap végéig), izzadni izzadok mellette, de nem olyan mértékben és nem érezni izzadtságszagot. Ami nekem még fontos, hogy nem hagy foltot a ruhán és nem is viszketek tőle. Az ára... hát igen, nekem is sok ezer forint egy dezodorért, de sokfélét kipróbáltam már, amik fele ennyire se váltak be, úgyhogy inkább ráfizetek egy kicsit a komfortérzetért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

Marcsus

2014. április 6.

Ha sportolok, akkor valóban érzem utána, hogy bár izzadtam rendesen, mégsem büdösödtem, sőt, majdhogynem ugyanúgy illatozom, mint reggel. Ami zavar, hogy ugyanez a hatás nem mondható el egy átlagos munkanap végén, pedig nem sok megerőltetőt vagy izzasztót csinálok. Az illata összességében friss, nem tolakodó, de számomra könnyen megunható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Polydecene, Dimethicone, Sucrose Stearate
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, Sucrose Stearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Sucrose Stearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag