Adidas

Ár:   959 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Veruska, Módosítva: 2012. január 11.

Kategória:   Dezodorok

A sportolók segítségével kifejlesztett Action Dry Max System az Adidas legfejlettebb izzadásgátló technológiája. 3 hatás egyedülálló kombinációja-az Adidas legjobb védelme az izzadság ellen: 24 órás védelem, leküzdi a kellemetlen testszagot, és szárazon tart Minimálisra csökkenti a fehér foltok kialakulásának esélyét a bőrön és a ruhán. Alkoholmentes-bőrbarát-bőrgyógyászatilag tesztelt.

wwecmpunk

2014. március 17.

A kéket és a rózsaszínt imádom!
Az illatukat és a hatásukat is egyaránt...viszont az árukat már kevésbé.
Amikor tehetem, akkor ezeket veszem. Sajnos nem mindig engedhetem meg magamnak, mert nekem 1000 forint drága egy spray-ért. Akcióban viszont kötelező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

A kéket és a rózsaszínt imádom!
Az illatukat és a hatásukat is egyaránt...viszont az árukat már kevésbé.

sztinke

2014. január 29.

Én nagyon szeretem. Kellemes az illata, ami egész nap megmarad, és csökkenti az izzadást még a nagy nyári melegben is.
Tudom, jobb lenne alumínium-mentes, de nekem azok közül eddig egyik sem vált be igazán, hamar büdi lettem tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Szerettem, nekem bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Szerettem, nekem bevált

piperepozitív

2013. december 15.

Az izzadást jól gátolja, a hónaljam viszonylag száraz maradt tőle, de nekem pár óra után kissé bebüdösödött...
Maga a dezodor illata kellemes amúgy, édesen friss (mikor befújod magad...).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

Maga a dezodor illata kellemes amúgy, édesen friss (mikor befújod magad...).

Laura19

2013. szeptember 15.

Imádtam az Adidas deokat, de mióta áttértem az alumentes dolgokra, ezt nem bírom használni.
Kedvencem volt: szerettem az illatát, jól dezodorált. Viszont már nem bízom benne... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

ct

2013. szeptember 5.

A Rossmannban volt akciós a rózsaszín, 400 ft-ért (mínusz 10 %-os kupon), ugyan volt itthon éppen 2 spray is, de ennyiért nem hagyhattam ott, pláne, hogy eddig izzadásgátlásban nekem az Adidasok váltak be legjobban. Nagyon finom, kellemes, talán virágillata van, ami használat után is érződik enyhén, elég sokáig, de nem zavaróan. Testszagot gátolja (bár, azt nekem minden más is), az izzadásnál is jól teljesít, de nyilván nem tökéletesen. Kár, hogy a kánikula pont kimaradt, mióta használom, mert kíváncsi lettem volna, hogy akkor mit csinál, mikor úgy izzadok, mint egy ló.Mondjuk, ha valóban ilyen magas az ára, hogy 900 ft körüli, annyiért viszont nem venném meg.
Update: hát én ezt imádom. A melegben is csak épp átnedvesedik a hónaljam, de semmiképpen nem úszom az izzadságban egy-egy megerőltetőbb nap után, mint korábban más márkás termékektől.Sokkal nagyobb a komfortérzetem így, úgyhogy módosítom a korábbi megjegyzésem, miszerint 900 ft-ért, eredeti áron nem venném meg, ha marad ez a hatás, akkor de, megvenném. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Dorka93

2013. augusztus 27.

Nagyon kedvelem ezt a dezodort.Több éve használom, néha néha veszek egy-egy más fajtát de mindig visszatérek ehhez. Kellemes illat ami nem nyomja el a parfümöt. Én is vettem most a Rossmannban az akció miatt de teljes áron is volt, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

kremimado

2013. augusztus 2.

Imádom! Ugyanúgy,mint a tusfürdőjét,és a stiftes dezodorját is!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Imádom! Ugyanúgy,mint a tusfürdőjét,és a stiftes dezodorját is!:)

jkrisztie2

2013. július 17.

Hatékony, nagyon finom az illata, most kiárusítják a dm-ben! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 17.

Hatékony, nagyon finom az illata, most kiárusítják a dm-ben! :)

Lillcsike

2013. július 14.

A golyós változata szerintem jobb, de ez sem rossz. Meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

A golyós változata szerintem jobb, de ez sem rossz. Meg voltam vele elégedve.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Polydecene, Dimethicone, Sucrose Stearate
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, Sucrose Stearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Sucrose Stearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag