Adidas

Ár:   959 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Veruska, Módosítva: 2012. január 11.

Kategória:   Dezodorok

A sportolók segítségével kifejlesztett Action Dry Max System az Adidas legfejlettebb izzadásgátló technológiája. 3 hatás egyedülálló kombinációja-az Adidas legjobb védelme az izzadság ellen: 24 órás védelem, leküzdi a kellemetlen testszagot, és szárazon tart Minimálisra csökkenti a fehér foltok kialakulásának esélyét a bőrön és a ruhán. Alkoholmentes-bőrbarát-bőrgyógyászatilag tesztelt.

Alexíta7

2013. június 11.

nagyon jó spray, többször vettem már, de az ára miatt csak akkor veszem ha akciós :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

nyau89

2013. június 7.

Mindenféle dezodor után visszatértem az adidashoz, mert nyáron nekem ez a tuti, friss illatát imádom. A hajtógáz miatt próbálok róla leszokni, de egyenlőre nem megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

kovacsrekaa

2013. június 6.

Régen sokat használtam, nyáron egyszerűen imádtam, de már nagyon drága lett :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Régen sokat használtam, nyáron egyszerűen imádtam, de már nagyon drága lett :(

grosesaxl

2013. május 27.

Régen használtam,az illata jó volt,de irritálta a bőrömet :( Sosem vettem újra,elhasználtam azt az egyet ,ami volt. Egyébként jól dezodorál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

oszibarack

2013. május 22.

Az illatát imádtam, a hatása nem volt olyan kiemelkedő, mint amit ígér...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Az illatát imádtam, a hatása nem volt olyan kiemelkedő, mint amit ígér...

floracska6

2013. április 28.

Tavaly használtam ezt a dezodort elég sokáig. Nagyon imádom az illatát és nekem az izzadásgátló hatása is rendben volt! Mondjuk kicsit drága (900 Ft körül van), de ha le van árazva akkor biztosan beruházok egyre újból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

adri97323

2013. április 8.

Az illata finom, a hatása is megfelelő, a tartóssága nem az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 8.

Az illata finom, a hatása is megfelelő, a tartóssága nem az igazi.

fiorentina914

2013. április 8.

Tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

Tökéletes!

ferenczifanni

2013. április 3.

Illata, ára jó. Tartóssága, hatása nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 3.

Illata, ára jó. Tartóssága, hatása nulla.

sabrirory

2013. március 28.

Nagyon imádom!:) Egyik nagy kedvencem :) Az illata is mennyei!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Nagyon imádom!:) Egyik nagy kedvencem :) Az illata is mennyei!:)

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Polydecene, Dimethicone, Sucrose Stearate
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, Sucrose Stearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Sucrose Stearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag