Adidas

Ár:   959 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Veruska, Módosítva: 2012. január 11.

Kategória:   Dezodorok

A sportolók segítségével kifejlesztett Action Dry Max System az Adidas legfejlettebb izzadásgátló technológiája. 3 hatás egyedülálló kombinációja-az Adidas legjobb védelme az izzadság ellen: 24 órás védelem, leküzdi a kellemetlen testszagot, és szárazon tart Minimálisra csökkenti a fehér foltok kialakulásának esélyét a bőrön és a ruhán. Alkoholmentes-bőrbarát-bőrgyógyászatilag tesztelt.

viky05

2012. szeptember 8.

Az adidasok közül ez a kedvencem.Már többet elhasználtam.Kellemes az illata és tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

veruka

2012. augusztus 25.

Sokáig az adidasok voltak a slágerek nálam, az illatát nem mindegyiknek bírtam, de aminek igen, ott kiderült, hogy hatékonyságban messze veri a legtöbb izzadásgátlót. Némelyiknek vizsont sajnos az a baja, hogy az eredeti kellemes illat nap végére bepunnyad, vagy nem is tudom (nem csak meleg napokon értve, sima nyugalmi használatnál is), és kap egy kellemetlen felhangot. Ami mondom, nem az átszűrődő izzadság, hanem a szer saját szaga "elfárad". De a beváltak között dobogós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Andi17

2012. augusztus 16.

Nagyon sokáig használtam ezt a deot vagy 9-et elhasználtam belőle, de úgy vettem észre, hogy egyre jobban és jobban veszít a hatásából, miután eljutottam odáig, hogy teljesen hasztalan lett. Amíg hatásos volt szerettem, az illata is kellemes, de most már nem veszem meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 16.

sztike

2012. július 14.

Finom illata volt, de az izzadást nem csökkentette. Szerintem télre jobb választás, mint nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

Hibiszkusz

2012. június 13.

Tavaly használtam a stifttel együtt. Szerettem a finom illatát, ami egész nap megmaradt. Néha, ha nem volt túl meleg, csak ezt fújtam magamra, a stiftet elhagytam, és úgy is teljesen jó volt, védett az izzadástól. Ez is és a stift is több hónapig elég volt, ami nagyon pozitív. Elég drágán vettem őket, de így megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 13.

dora.zacsek

2012. május 15.

Nagyon kellemes az illata, egész nap tart. Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 15.

Nagyon kellemes az illata, egész nap tart. Kedvenc!

sissy93

2012. május 1.

Sokfélét próbáltam már, de egyet sem szerettem meg annyira, mint ezt. :)
Valóban hatásos (tesztelve a napokban kialakult-korai-nyári hőségben), az illata nagyon finom, egésznap érezhető, többen is megdicsérték már.

(Bocsi, véletlenül ment kétszer)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

Sokfélét próbáltam már, de egyet sem szerettem meg annyira, mint ezt. :)

(Bocsi, véletlenül ment kétszer)

sissy93

2012. május 1.

A legjobb! :)
Sokfélét kipróbáltam már, de ennyire egyet sem szerettem , mint ezt. Valóban tartós (tesztelve a napokban kialakult -korai- nyári hőségben) és klassz az illata, többen is megdicsérték már. :)

A legjobb! :)

egifeny

2012. április 18.

Regebben volt ilyenem es nagyon szerettem! Imadtam az illatat es a hatasa is egesz napos volt! Azota mar alu-mentesegre vagyok, ezert -1

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 18.

brita24

2012. április 18.

Illata jó, de csak pár órát véd az izzadás ellen, és viszketett, kipirosodott tőle a bőröm. Nem használnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Polydecene, Dimethicone, Sucrose Stearate
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, Sucrose Stearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Sucrose Stearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag