Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. augusztus 25.

Kategória:   Dezodorok

Clinique

2012. július 13.

Finom illata van. Nem drasztikus izzadásgátló és az ára is nagyon drága sajnos. Sokat kell várni, míg megszárad....nem lehet azonnal öltözni. Emellett meg a golyó sok anyagot görget, így mindig sok marad a golyón, amikor lezárom és kárba veszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

lyudit

2012. július 1.

Nem rossz, szerettem, de mindig drágállottam, ahhoz képest,amit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Nem rossz, szerettem, de mindig drágállottam, ahhoz képest,amit tud.

Ayame

2012. június 30.

Nagyon sok mindennel próbálkoztam, még drága márkákkal is. Pár hónap alatt megszokta a bőröm és ismét nem ért semmit. Sajnos elég hamar szaglok akár mit csinálok, már ott tartottam, hogy volt nálam minimum egy váltás felső. Ezt már legalább egy éve használom és nekem tökéletesen bevált. Még stressz helyzetben vagy sportolás után sem érzek semmit. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 30.

Nusee

2012. április 21.

Imádom az illatát, de nekem csoda ha 3 óráig hatott a szagok ellen :\

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Imádom az illatát, de nekem csoda ha 3 óráig hatott a szagok ellen :\

Viki000

2012. március 7.

Jó dezodor, hatásos izzadtságszag ellen még a nyári hónapokban is. Már többször újravásároltam. Egyedül az illatokkal nem vagyok teljesen kibékülve, jobban szeretem a natúr, semleges illatú dezodorokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

Krisz

2012. január 26.

Én már csak adidas golyós dezodorokat használok, nekem teljesen beváltak, még sportoláskor sem izzadom, váltogatom őket, mert ha megszokja egyiket a hónaljmirigyeid, már nem lesz olyan hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Ella

2012. január 24.

Régen használtam az Action 3 Controlt (rózsaszín kupakos) változatát, azzal abszolút meg voltam elégedve. Akció volt, megvettem ezt a Mineral Protectet és a Pro Clear (ezüst kupakos) izzadásgátlót. Bár ne tettem volna... Rendesen kirepedezett, viszketett a hónaljam! Olyan érzésem volt, mintha kidörzsölődött volna, nagyon fájt! 2 nap használat után már az egész hónaljam, sőt, a környéke is teljesen ekcémás lett! Az izzadásgátló hatása 100%-os, de nem tudok kettesnél jobbat adni, hiszen annyira allergizál, hogy nem tudtam elhasználni. Pedig nekem még csak nem is érzékeny a bőröm...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Jazz Juice

2012. január 24.

Fehér változatot vettem, viszket. :-( Emellett az illata és az egyébként remek hatása is eltörpül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 24.

Tejeskávé75

2012. január 12.

Nekem kipirosodott tőle a bőröm és nagyon viszketett. Valami allergizál benne, bár ahogy itt elnézem, jelentkezhet összetevő bőven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 12.

annamarialado

2011. november 26.

Többet elhasználtam belöle amig nem érdekelt az összetetel,,ma már nem kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 26.

Többet elhasználtam belöle amig nem érdekelt az összetetel,,ma már nem kellene.

Antioxidánsok: BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.