Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. augusztus 25.

Kategória:   Dezodorok

Morci

2011. október 3.

Jó az illata, a hatásával is meg voltam elégedve, viszont sajnos kiütéses lettem tőle, így nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 3.

Druszilla

2011. szeptember 30.

Én a lila kupakosat használtam - valamiért beleszerettem az illatába, és azóta is elcsábulok néha. Izzadásgátlásból nekem abszolút ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 30.

Milla

2011. szeptember 8.

Amíg nem kezdtem el natúr kozmetikumokat használni, sokáig ez a zöld tetejű Adidas volt a kedvenc deom. Maximális hatékonyság, finom, diszkrét tisztaságillat, nagyon sajnálom, hogy az összetevői ilyen rondák. Bajban vagyok, hogy hány csillagot adjak, akkoriban még csillagos 5 lett volna az osztályzat, most legszívesebben egyet adnék az aluminium miatt, tehát legyen 3* :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 8.

Orsy

2011. szeptember 1.

Nekem a szürke kupakos van,és valami szenzációs illata van,hasonlít a Moschino-Funny parfümjéhez. Viszont nálam sajnos csak pár óráig tart a hatása,illata, de ha napközben újrakenjük teszi a dolgát. Az állaga nem jön be,lassan szívódik be, én a szárazabb,krémszerű stifteket preferálom.Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatba,3-4 csillag köztre tenném,de szigorú leszek,csak 3 csillag:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 1.

zuzu

2011. augusztus 25.

Szerintem jó dezodor nagyon kellemes illatokban kaphatók(a zöld a legjobb)és tartós a hatása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. augusztus 25.

Antioxidánsok: BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.