Adidas

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mk17, Módosítva: 2018. május 31.

Kategória:   Dezodorok

24 órás izzadásgátló 0% alumíniumsó tartalommal

Köszönhetően az innovatív Cotton Tech technológiának az adipure izzadásgátló 24 órás hatékony védelmet nyújt az izzadás ellen, miközben kíméletesen ápolja a bőrt. Így mindig a maximumon teljesíthetsz.

Zafír

2017. január 23.

Az utóbbi időben próbáltam nyitni az alumíniummentes izzadásgátlók felé. Nem vagyok izzadós, de a kellemetlen szagok megelőzése nálam nem könnyű. Az illata kellemes. Rettentő lassan szárad, emiatt csak akkor használom, ha sokáig ráérek félmeztelenül flangálni. Nálam felkenés után pár perccel zselészerű kristályok jelennek meg, ami roppant zavaró. Ezért várok a száradásra, és ezt követően egy papírzsepivel óvatosan eltávolítom ezeket, mivel a ruhát is összekenik ezek a valamik. Nagyon sajnálom, mert ettől függetlenül szuper jó, a szagokat abszolút semlegesíti, még erősebb igénybevétel esetén is. A többi alumíniummentes deóhoz képest sokkal jobb hatásfokú. Nem irritál. Kipróbáltam a spray változatát is, annál nincsenek kicsapódó valamik, de a hatékonysága közelébe sem ér a golyós változaténak. Stiftben sajnos nem gyártják, pedig jó lenne. A

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

gabolda

2016. december 31.

Én a golyós változatot használom kb három hete. Az alumentes deók felé próbálok nyitni, de eddig nem találtam meg a igazit és hát ez sem az. Én is észrevettem ezeket a zselés valamiket. Nekem már felkenés után 10perccel ott vannak és potyognak össze vissza és még akkor meg sem izzadtam pedig. Jéghokizni szoktunk mostanában, én ezen kezdtem el tesztelni, gondolván hogy nem baj ha büdös leszek tőle, kabát alatt nem érződik. Jól tettem. Még amikor kapuban állok nagyrészt és nem száguldok fel le a pályán órákon keresztül, akkor is büdös leszek tőle. Szóval ez sem az igazi. És tényleg lassan szárad, lassabban mint eddig bármelyik deóm. Két csillagot csak azért kap,mert alapjáraton jó illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

rafi

2016. október 12.

Elég régóta adidas deókat használok, abból is a kedvencem az climacool. Használtam már előtte alumínium mentes dezodorokat, de valahogy mindig visszatértem a hagyományosra, mert sajnos nagyon izzadós vagyok (és hajlamos vagyok büdi is lenni). De amikor ez kijött, úgy gondoltam, hogy kipróbálom, mert azért mégis csak adidas. Hát az a helyzet, hogy nagyon nem jött be. A többi alu-mentessel ellentétben ráadásul nem is csak a gyengébb hatás ami bosszant.
Iszonyat lassan szárad, bár ez a golyós dezodorokra jellemző, de ez még annál is lassabban, kb egy örökkévalóság. Múltkor több mint fél órát mászkáltam felemelt karokkal, de még utána is csak folyt. Nem is beszélve arról, hogy fehér kis szemcsék jelentek meg a hónaljamon amik a dezodorból csapódtak ki, és szúrtak, plusz a ruhámat is tele potyogták.
Az illata egyébként kellemes, púderes (bizonyos ideig el is fedi a szagokat), de szinte ez az egyetlen pozitív dolog, amit el tudok mondani róla (az összetevői mellett persze).
Adidas ide vagy oda, nem ajánlom megvételre. Vagy a sima alumíniumosakat, vagy ás márka alu-mentesét választanám inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.

mk17

2016. július 5.

Nagyon örülök, hogy a nagy dezodorgyártók is kezdenek nyitni az alumíniumsó-mentes dezodorok irányába. Én általában ilyet használok. Kellemes az illata, de azért remélem, a jövőben lesz némi választék, legalább még egy virágosabb illat, mert ez elég púderes lett. Nem feltétlenül az én világom, de azért nem is kellemetlen. Eddig elég jól teljesít, bár hozzáteszem, a nap nagy részét légkondis irodában töltöm. Szóval egyenlőre nem kapja meg az ötödik csillagot, majd tartós használat után meglátom.

UPDATE: Rögtön a használat második napján update-elnem kell, mert egy nagyon furcsa dologra lettem figyelmes, amit eddig nem tapasztaltam alumíniummentes dezodoroknál: felkenés után furcsa zselészerű kristályok csapódtak ki a hónaljamon. Nem tudom, hogy ez normális-e, én még nem láttam ilyet. Ezek a kristályok a ruhámra is lepotyogtak... Legközelebb biztos nem a golyós változatot veszem meg, hanem ha lesz stift, azt, hátha az jobb lesz. Ha nem lesz, marad a jól bevált Balea pumpás alumíniummentes deo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol