Adidas

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 5.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 200 Ft

Fejjegyei: fekete ribizli, málna.

Szívjegyei: ciklámen, frézia.

Alapjegyei: szantálfa, pézsma.

Ár: 3 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Kapható 50 és 75 ml-es kiszerelésben is.

Cintii

2013. március 29.

Nagggyon finom illata van.Engem kicsit olyan friss baba-illatra emlékeztet. Tudom,hogy hülyeség ,de akkor is.Imádom már csak egy pici van belőle. Tuti újravenném. 5/5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 29.

sabrirory

2013. március 28.

Nekem kicsit émelyítő volt az illata,de azért nem rossz !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Nekem kicsit émelyítő volt az illata,de azért nem rossz !

csuri

2013. március 13.

Sporthoz,rohanós hétköznapra való kedves illat,amitől valahogy tényleg mehetnékem, mozoghatnékom lesz! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

timcsike1989

2013. február 17.

Semmi különbséget nem tapasztaltam ez és az olcsóbb változata között. Sokkal érdemesebb a másikat megvenni :) Az ára miatt kap egy minuszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

gabyca34

2013. február 7.

Régebben középiskolában használtam sokat. Arra emlékeztet az illata. Sajnos nem valami tartós, ma már nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Darky

2013. február 4.

Az édesből a legjobb fajta illat. Nem tolakodó, fiatalos, szerethető...és sajna abszolute nem tartós:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

hjanka

2013. január 4.

Egy barátnőm kiselejtezte, áthozta. Nekem nagyon málnás, édes, pacsulis, de anyukámnak tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

mili

2012. december 27.

Kellemes illat, számomra a hétköznapi rohangálós parfümök közé tartozik. Nem a tartósságáról híres, de az árát azért megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 27.

somodiedo

2012. december 10.

Kellemes édeskés illat, nagyon szerettem. Árához képest tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

Kellemes édeskés illat, nagyon szerettem. Árához képest tartós illat.

Andi17

2012. augusztus 16.

Én csak a friss illatokat vagyok képes elviselni, mivel az édesebbektől egyből megfájdul a fejem, így elégé korlátoltak a lehetőségeim. Árához képest nagyon szeretem ezt a parfümöt, szinte már egybeolvadt a mindennapjaimmal és nem is tudnék mást elképzelni magamon. Igaz az illata elég gyorsan elillan, de hát mit lehet tenni ha én ezt szeretem. Viszem magammal. Ennyit megér.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.