Adidas

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 5.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 200 Ft

Fejjegyei: fekete ribizli, málna.

Szívjegyei: ciklámen, frézia.

Alapjegyei: szantálfa, pézsma.

Ár: 3 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Kapható 50 és 75 ml-es kiszerelésben is.

adri251982

2012. június 9.

Ilyen nekem is volt, még középiskolás koromban. Emlékszem, finom, édes illata van, de tényleg nem tartós. Ebben az árkategóriában viszont rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

lau0825

2012. június 9.

Az illatát imádom, a tartóssága viszont tényleg nem az igazi, de emiatt nem pontoznám le, nem is vártam többet egy edt-től, pláne ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

miraclum

2012. május 10.

Valami cukorkára emlékeztető és enyhén friss illat. Semmi különleges nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 10.

Ella

2012. április 12.

Én imádom az illatát, az édes bogyós gyümölcsöket benne! Szerintem nőies, de sajnos csak közepesen tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

Maniac

2012. április 9.

Gyümis, elég nyárias parfüm, de nem valami kitartó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

Gyümis, elég nyárias parfüm, de nem valami kitartó az illata.

Hencsibe

2012. április 6.

Nem voltak nagy elvárásaim a parfümmel kapcsolatban, de amikor elkezdtem használni, nagyon megkedveltem. Üde és gyümölcsös, bár az illatát sajnos 1-2 óra után már nem igazán érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

onecrimsonnight

2012. április 6.

Szobatársam használ ilyet. Gyümölcsös, édeskés illat, alapjában véve kellemes. Én nem venném meg, számomra nem elég nőies.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.