Adidas

Ár:   959 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Bioedina, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. április 15.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes-bőrbarát-bőrgyógyászatilag tesztelt, 48 órás izzadás elleni dezodor.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vanília

2015. augusztus 8.

Az itteni vélemények miatt próbáltam ki (és az itteni véleményeknek köszönhetően szerettem meg az Adidas deokat) és valóban nagyon kellemes nyári dezodor. Szuper illata van és viszonylag tartós is. Hetekig nagyon meg voltam vele elégedve, de aztán volt egy nagyon aktív napom, plusz ugye a hőség, és azt nem viselte annyira jól. De 4 csillagot (sőt, 4 és felet adnék szívem szerint) ezzel együtt lazán megérdemel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

educ

2015. július 25.

Nagyon tartós az illata, de még a hatása is. Véleményem szerint az Adidas dezodorok a legjobbak és legtartósabbak, pedig már jó pár dezodort kipróbáltam (nivea, rexona stb..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

Zizjuu

2015. június 4.

Edzés előtt szoktam magam befújni. És nagyon jó hatásos órák múlva is érzem az illatot teszi a dolgát. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Dézi

2015. május 13.

Először a színesebb testvérét vettem meg amivel nem voltam elégedett, de ez egész jónak tűnik. Még csak pár napja használom, de kevésbé izzadok tőle és az illata is jó. Megelőlegezem a 4 csillagot, mivel maga az izzadás még ezzel sem szűnt meg

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Gina1031

2015. május 8.

A golyós változatot szerettem volna megvenni, de sajnos épp nem volt... Így hát dezodort vettem - sok év után újra. Nem bántam meg. Rohangálós, pörgős napon vagyok túl. Remélem, sosem kell kipróbálnom, hogy véd-e 48 órán át, de reggel 7-től este 8-ig tökéletes a hatás. Semmi izzadás csak ugyanaz a finom, virágos illat, amit reggel fújtam magamra... Nagyon kellemes meglepetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 8.

veruka

2014. december 25.

Legújabb kedvenc. Hatás megbízható, illat egy álom. Pont az a visszafogott, mégis tartást adó, elegánsan karakteres női illat, amit kerestem, még edt-ben és parfümben is választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 25.

Kishoshi

2014. július 14.

Nagyon kellemes,frissítő,kissé édeskés illata van.Aktuális nyári kellékem.Színes,vidám csomagolása,merész szlogenje tetterőt vált ki.Egyébként a spray-re 24 órás védelem van írva,nem 48.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

reka196911

2014. április 24.

Imádom!!!! Ez a legjobb illatú dezodor amim valaha volt!!!!! Nagyon tartós az illata és persze hatásos is. Tuti hogy újra veszem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Bioedina

2014. április 14.

Jártamban-keltemben vettem észre az Adidas újdonságát és beleszerettem.
Eddig a rózsaszín volt a kedvencem, de ennek annyira megtetszett virágos édeskés illata, hogy rögtön kettőt vettem.
Müllerben Németországban újdonság volt, remélem otthon is megtalálom majd a polcokon, mert ez lesz most a favorit! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 14.

Jártamban-keltemben vettem észre az Adidas újdonságát és beleszerettem.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag