Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Panda, Módosítva: 2012. június 19.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz

Minimálisra csökkenti a fehér foltok megjelenésének esélyét a ruhán és a bőrön. Sportolók segítségével kifejlesztett Action3 Dry System:

• 24 órás védelem: akár 24 órán át véd az izzadság ellen.
  • Frissesség: leküzdi a kellemetlen testszagot, így friss maradsz.
  • Szárazon tart: különleges Dry Max System a legerősebb Adidas nedvességmegkötő hatással.

Kiszerelés: 50 ml

TN82

2013. november 2.

Szerintem is jó, jó az illata, nem hagy foltot, véd az izzadás ellen. Irritálja a bőröm egy kicsit, viszont sajnos ami nem irritál, az nem gátolja az izzadást sem nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 2.

gyovai890

2013. október 16.

Evvel is úgy jártam mint a társaival kivörösödött és égett a bőröm tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Evvel is úgy jártam mint a társaival kivörösödött és égett a bőröm tőle!

zsenya

2013. október 9.

nagyon szerettem, mert szuperül véd és az illata is finom, egy ideje viszont viszketni kezdett és kipirosodott tőle a bőröm. aztán mikor abbahagytam a használatát rögtön elmúlt a probléma... sajnálom, mert tényleg remek minden más szempontból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

wishes

2013. szeptember 22.

Pozitívuma, hogy nagyon finom az illata és jól véd. Ami viszont rossz, hogy viszketek tőle, gyorsan fogy és nehezen szárad. Ha ezek alapján osztogatom el a pontszámát, sajnos csak 2 csillagra tudom értékelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Zselyke

2013. augusztus 9.

Irtó jó és

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Irtó jó és

jns.melinda

2013. augusztus 2.

Egyik régi kedvenc, csak az elszabadult adidas deo árak miatt nem vettem, viszont most szinte az összes illat 400 Ft-ért kapható, így betáraztam többféléből, lányból, fiúból, min. fél évre. Az illata nagyon friss, hatékony, megbízható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Lillcsike

2013. július 14.

Ez a kedvencem, nem hagy foltot a ruhán, jó az illata és tényleg használ. Ráadásul sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Rony

2013. július 14.

Már megváltozott a csomagolása, de nagyon jó ez a kis deo. Az illata valami fantasztikus, visszafogott, olyan tisztaság illata van, amit még nap végén is érzek magamon. Reggelente zuhanyzás után bekenem vele a hónaljamat, várok míg megszárad, és utána felöltözök. Az izzadságszagnak nyoma sincs, pedig elég izzadós vagyok. A ruháim hónalját valóban nem fogja meg, ami szintén dicséretes. Én 1000 Ft-ért vettem a Tesco-ben, de szerintem megéri, mert ez legalább hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

csutka.n

2013. július 8.

aztamindenit... először találkoztam olyan dezodorral, ami tényleg segített az izzadásproblémákon :D a legtöbb dezodor (rengeteget kipróbáltam, fújósat, kenőset, golyósat) csak elfedi a kellemetlen szagokat, de nem csökkenti az izzadást, és ez volt az első, ami mellett tényleg száraz maradt a pólóm. 800 ft körül volt, de ennyi pénzt nem fogok sajnálni rá, ha ennyire hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

agnes89

2013. május 12.

Irdatlanul sok fajta golyós dezodort próbáltam ki, aminek nem csak illata van, hanem mondjuk a leírtaknak megfelelően valóban izzadásgátló. Kb. négy éve fedeztem fel ezt az Adidast és elégedett vagyok.
Bőven érzékenynek mondható a bőröm, mégsem irritált soha, kicsit talán tényleg ragacsos, de ha öltözködés előtt 5 perccel használom, van ideje felszívódni. Fekete ruha alatt nem előnyös, bár ez a többiről is szinte kivétel nélkül elmondható. Nálam ez a leghatásosabb termék, viszont szomorú, hogy gyorsan fogy (napi 1x-i használat), emellett az eredeti fogyasztói árát picit sokallom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Polydecene, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Sucrose Stearate
Emulgeálószerek: Steareth-2, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Sesquioleate, Sucrose Stearate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Steareth-2, Behentrimonium Methosulfate, Sucrose Stearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.