Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Panda, Módosítva: 2012. június 19.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz

Minimálisra csökkenti a fehér foltok megjelenésének esélyét a ruhán és a bőrön. Sportolók segítségével kifejlesztett Action3 Dry System:

• 24 órás védelem: akár 24 órán át véd az izzadság ellen.
  • Frissesség: leküzdi a kellemetlen testszagot, így friss maradsz.
  • Szárazon tart: különleges Dry Max System a legerősebb Adidas nedvességmegkötő hatással.

Kiszerelés: 50 ml

honey88

2013. április 1.

Nehezen szívódik be, és ragacsos utóérzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Nehezen szívódik be, és ragacsos utóérzetet hagy maga után.

sophieeny

2013. március 23.

Nagyon szeretem, a többi társával együtt. Imádom az illatát/illatukat. Engem nem csíp és nem is szárít egyedül az ára amit kicsit sokallok :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

subria

2013. január 31.

Nagyon jó deo,mint előttem is irták kissé nekezen szivódik fel,ezért csak éjszakára kenem magamra fürdés után,aztán majd másnap kibírja az egész álló napot,megállja a helyét bármilyen helyzetben!Igen engem is kiszárít és viszket reggel a hónaljam,de bekenem egy kis testápolóval és probléma megoldva!Ajánlom bátran!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 31.

Fubuki

2013. január 19.

Nem érzékeny bőröm,de sajnos nagyon csípett és egy idő után viszketett a hónaljam.Amúgy meg nagyon jó dezodor,de elegem lett az égető viszketésből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Zorka

2012. november 29.

Ugyanilyenem van csak rózsaszín kupakkal. Évek óta csak ezt használom, egyáltalán nsm izzadok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

t.greti

2012. augusztus 28.

igaz, nagyon finom illata van, de sok hátrányt tudok elmondani: foltot hagy minden ruhámon, nagyon nehezen szárad, és mikor izzadok, leizzadom és ragacsossá válik a hónaljam. ráadásul nekem drága is.
akciókor vettem meg, de bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

akciókor vettem meg, de bánom.

svivko

2012. július 30.

Nagyon finom, nagyon jó, az alumínium hat ahogy kell, mínusz egy viszont, hogy nagyon hamar elfogy, nálam legalábbis. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

boxa

2012. július 30.

Ezt is használom többek között és nagyon bejött, tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 30.

Ezt is használom többek között és nagyon bejött, tartós.

nani

2012. július 7.

Évek óta csak ezt használom. Ez a legjobb amit valaha használtam. 100%-ot egyetlen dezodortól sem várok, 30 fok felett ez sem nyújt 100% védelmet az izzadás ellen, de még akkor is mérsékli azt. Viszont a kellemetlen szagok ellen még akkor is rendkívül hatékony. A ruhákon foltot nem hagy, egyetlen hátránya, hogy kicsit nehezen szárad, de nekem megéri az a plusz 3 perc :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

momo

2012. július 2.

Nagyon jó! Gatyarohasztó melegben teszteltem és én sem állítom, hogy 100%-os teljesítményt nyújt, de mérföldekkel jobb, mint a többi dezodorom. Az aluminiumot nagyon sajnálom, de feladom a bio-elveimet így 40 fok tájékán. Az illata külön pozitívum!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Polydecene, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Sucrose Stearate
Emulgeálószerek: Steareth-2, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Sesquioleate, Sucrose Stearate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Steareth-2, Behentrimonium Methosulfate, Sucrose Stearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.