Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Panda, Módosítva: 2012. június 19.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz

Minimálisra csökkenti a fehér foltok megjelenésének esélyét a ruhán és a bőrön. Sportolók segítségével kifejlesztett Action3 Dry System:

• 24 órás védelem: akár 24 órán át véd az izzadság ellen.
  • Frissesség: leküzdi a kellemetlen testszagot, így friss maradsz.
  • Szárazon tart: különleges Dry Max System a legerősebb Adidas nedvességmegkötő hatással.

Kiszerelés: 50 ml

melange

2012. június 26.

Nagyon nehezen találok megfelelő dezodort, de ez az, amit mióta kipróbáltam rendszeresen újravásárolok. Néha csíp kissé, és hát az alumínium sem egészséges, de működik legalább...
(Nálam sem hagyott fehér foltot.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 26.

(Nálam sem hagyott fehér foltot.)

Panda

2012. június 11.

Annak ellenére, hogy ez a jelenlegi kedvencem, a gyümölcsös jellegű nagyon friss illatával, amit sokáig érzek- naaagyon lassan szárad a quick dry felirat ellenére- nekem az 5 perc lassú - szóval lehet, csak nekem nagyok az elvárásaim. Nagyon melegben nem mondom, hogy teljesen száraz maradok, de még nem találkoztam olyan dezodorral amelyiknél igen- és ha teljesen száraz nem is leszek nagyon finom az illatom :D -1 a lassan száradásért

Ja és nem volt fehér folt! (nálam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Ja és nem volt fehér folt! (nálam)

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Polydecene, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Sucrose Stearate
Emulgeálószerek: Steareth-2, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Sesquioleate, Sucrose Stearate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Steareth-2, Behentrimonium Methosulfate, Sucrose Stearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.