Alcon

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2015. március 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Hatékony terápiát kínál, és egyedülállóan intelligens formulájának köszönhetően kiterjesztett védelmert nyújt szemeinek. Kontaktlencse viselés közben nem használható, csak előtte vagy utána.

vl

2017. március 4.

Szerencsére nem kell folyamatosan használnom, csak ha lencsézek, akkor is max napi egyszer-kétszer, de van, hogy eltelik akár egy hét is anélkül, hogy cseppentenem kellene. Emiatt viszont többször lejártak a műkönnyeim, úgy, hogy alig használtam el belőlük. Ő viszont tökéletes kompromisszum: ugyan drágább mint a korábban használt cseppjeim, de így hogy tovább eláll már nem is ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

eszterlaura

2016. december 10.

Azt kell, hogy mondjam, egyáltalán nem jött be. Nagyon hamar kiszárad a szemem, de csepegtetés után csak pár percig éreztem a hatását, utána ugyanolyan szárazzá vált mint előtte- függetlenül attól, hogy aznap épp lencsét viseltem vagy szemüveget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

goldgirl

2016. november 22.

Nem jött be, nagyon nem. Milyen műkönny az, amitől cseppentés után még homályosabb a kontaktlencse?! És nem ám pár másodpercig, hanem utána még percekig nem látok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

targa

2016. február 14.

Imádom! Legjobb szemcsepp amit eddig használtam! A lila változatnál is jobb, csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

fabyen

2016. február 14.

Elég drága, viszont cserébe 60 napig használható és kontaktlencsével együtt is. Sajna a szemem hamar kiszárad az irodában, így nagy hasznát vettem. Kontaktlencsével együtt használtam, nálam jól szerepelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

senskin

2015. november 19.

Mindig el kell olvasni a használati utasítást! A kontaklencse feltételét megelőzően és követően is használható, nedvesítő hatása van. Tehát nem kell aggódni, a kontaklencséseknek ez tökéletes!( Én nem tudom, hogy változtatnak e a leírásokon, de amit én vettem most, azon ez állt....)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

Azura

2015. augusztus 24.

Nagyon szeretem! Kb 2-3 éve használom, el sem tudom képzelni nélküle az életem. Számítógép előtt töltöm szinte az egész munkaidőmet, néha már olyan a szemem mint a smirgli, alig bírok pislogni. Aztán cseppentek ezzel, és meg van mentve az életem. :) Mivel napi szinten használom, max. 2 hónapot bír ki egy, szóval nem mondanám még így sem a legolcsóbbnak, de nekem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Riccah

2015. április 26.

Az egyetlen, ami eddig hosszabb távon nyugtatta a szememet, gélesebb a sima Systane műkönnynél, viszonylag sokáig kitart, így az ára nevezhető barátságosnak is. Bírja a nyári meleget is, nem ment még tönkre a munkaruhám zsebében (szerencsére!) és ez egyszer sem okozott irritációt!
Éjszakás műszakban a legjobb barátom! :D Bátran tudom ajánlani!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Éjszakás műszakban a legjobb barátom! :D Bátran tudom ajánlani!

Catnip

2015. január 23.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Pár pillanatra felfrissítette a szemem, utána épp olyan szárazzá vált, mint a szemcsepp használata előtt. Kontaktlencséhez vásároltam, de azóta már felhagytam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

vendi

2014. november 27.

Most a napokban fogyott el és eddig csak kontaktlencsés állapotban cseppentettem....Nem tűnt fel, hogy nem kéne, ez elírás lehet.
Egyelőre három pont, mert nem szerettem annyira, de nincs összehasonlítási alapom. Ha lesz, majd módosítok. A hatása elég rövid ideig tart és utána mintha még szárazabb lenne a szemem, csak muszájból használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol

Az EWG hivatalos funkció besorolása szerint óldószerként használt összetevő valamint segít a bőrben tartalni a nedvességet.  Paula Begoun szerint a Polyethylene Glycol tipikusan olyan összetevő, amit a legtöbb "natúr" irányzat üldöz, pedig a rémtörténetekkel ellentétben nincs semmi köze a fagyállóhoz, és nem készült még olyan kutatás sem, mely azt bizonyítaná, hogy ez a PEG vegyület problémát jelentene a bőrre nézve. Éppen ellenkezőleg: nincs ismert toxikus hatása a bőrre, és mivel képes áthatolni a bőrön, segít a többi összetevőt mélyebben a bőrbe juttatni, sérült bőrün viszont kerülendő a használata.

Sorbitol h 1 1

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.