Alcon

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2015. március 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Hatékony terápiát kínál, és egyedülállóan intelligens formulájának köszönhetően kiterjesztett védelmert nyújt szemeinek. Kontaktlencse viselés közben nem használható, csak előtte vagy utána.

lysza1985

2014. június 17.

Azért vettem meg, mert ez a változat kontaktlencsével is használható, és úgy is használtam. Én nem találtam a leírásban olyan kikötést, hogy használja kontaktlencsével, ha a lencse nincs a szemében. A nem ultra verziója biztos, hogy csak lencse nélkül használható, Szóval akkor most, hogy van?
Systane Ultra ÚJ! nedvesítő szemcsepp 10ml
ALCON (volt CIBA Vision)

A Systane® ULTRA egy olyan továbbfejlesztett nedvesítő szemcsepp, amely a szemfelszín kiterjesztett védelme mellett panaszainak is azonnali és hosszan tartó enyhülést biztosít. Rendelkezik a gélek hosszantartó hatásával, azonban nem okoz homályos látást. Használja a Systane Ultra nedvesítőcseppet naponta, szemszárazságának mértéke alapján kontaktlencséjével is.

Következő Tünetekre:

Szúró szemre
Égő szemre
Fáradt szemre
Érzékeny szemre
Délután, esti órákban jelentkező panaszok

Kontaktlencse nélkül, vagy kemény kontaktlencséhez és lágy kontaktlencséhez is használható nedvesítő csepp.

Előnyei:

Hosszantartó védelem
Kontaktlencsével együtt is használható
Azonnali komfortérzet
Megtartott látásélesség
Fokozott lubrikálás

Felbontástól számított 6 hónapig felhasználható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Systane Ultra ÚJ! nedvesítő szemcsepp 10ml

Kontaktlencsével együtt is használható
Azonnali komfortérzet
Megtartott látásélesség
Fokozott lubrikálás

Felbontástól számított 6 hónapig felhasználható.

Nessy

2013. szeptember 18.

Ajándékba kaptam belőle egy mintát(3 ml) és teljesen elégedett voltam vele, jól frissítette a szemem. Szerencsére nem kell szemcseppeket használnom, így nem vettem újra, de ha szemszárazság jelentkezne nálam valószínű ezzel próbálkoznék először!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

boquerona

2013. május 6.

Én is lézeres szemműtét után használtam, és nem vált be. Utána Refresh-re váltottam, ami nagyobb kiszerelésben több ideig elég, olcsóbb is és a hatása is sokkal jobb volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 6.

sephora

2013. március 10.

Lézeres szemműtét után használtam, de paradox módon a szemem sokkal hamarabb kiszáradt a használata során. A nem kiterjesztett hatású "sima" műkönnyet (Refresh) a szemem jobban tolerálta műtét után és érdekes módon a hatása is tovább tartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

Hime

2013. március 10.

Én alapcsomagba kaptam, már újravásároltam. Kicsit drága az 1500 huf érte mert nekem csak 1 hónapig elég ez a pici adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

agi.greendaygirl

2013. február 18.

semmi különbséget nem tapasztaltam a sima systane és ez között, ugyanaz a véleményem a kettőről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol

Az EWG hivatalos funkció besorolása szerint óldószerként használt összetevő valamint segít a bőrben tartalni a nedvességet.  Paula Begoun szerint a Polyethylene Glycol tipikusan olyan összetevő, amit a legtöbb "natúr" irányzat üldöz, pedig a rémtörténetekkel ellentétben nincs semmi köze a fagyállóhoz, és nem készült még olyan kutatás sem, mely azt bizonyítaná, hogy ez a PEG vegyület problémát jelentene a bőrre nézve. Éppen ellenkezőleg: nincs ismert toxikus hatása a bőrre, és mivel képes áthatolni a bőrön, segít a többi összetevőt mélyebben a bőrbe juttatni, sérült bőrün viszont kerülendő a használata.

Sorbitol h 1 1

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.