Alfred Sung

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. március 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2000

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: tavirózsa, mandarin

Szívjegyek: narancsvirág, frangipáni

Alapjegyek: nyírfalevél, pézsma

Alfred Sung Shi EDT fújós eladó
Ár: 1800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

GNóri

2017. május 14.

A notino-n felsorolt illatjegyek között megtalálható a rizs is. Igazából ez keltette fel a figyelmem, épp nyári illat vadászaton vagyok, és gondoltam, a rizs és a friss jegyek izgalmasak lehetnek együtt. Hát, nem rossz végül is, olyan tipikus tiszta, kék, most jöttem a zuhany alól illat, vizes, hűsítő, friss, de valami kis plusz, egy kis különlegesség hiányzik nekem. Sok hasonló illat van a piacon. Végül a fújósomat anyukámnak adtam, ő imádja az ilyen illatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Tamcsi

2016. november 22.

Hihetetlenül kellemes vizes illat! Imádom!
Intenzív és meglepően tartós!
És az ára.....
Ma egy 100 ml-s boldog tulaja lettem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

Hihetetlenül kellemes vizes illat! Imádom!
Intenzív és meglepően tartós!
És az ára.....
Ma egy 100 ml-s boldog tulaja lettem....

Anickaaa

2016. február 11.

Nagyon friss, vizes illat. Nagyon szeretem mert különleges, nem szintetikus illat. Friss nyári zápor illata van. Isteni. Egész életemben egy ilyenre vágytam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 11.