alouette

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szivoszal, Módosítva: 2013. szeptember 24.

Kiszerelés:   70 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

• extra puha kendők kamilla kivonattal a bőr különösen finom tisztítására
  • nyugtató hatású
  • bőrsemleges pH
  • alkoholmentes

Kiszerelés: 70 db

Szane

2018. február 5.

Meg vagyok vele elégedve, igaz az egyesével csomagolt terméket használom, és pár helyzetben megmentett már. Arra használom, amire való, engem nem irritált, az illata se érdekel, és a külön csomagolt termék szuper nedves (sokkal inkább mint a DM-se külön csomagolt), szerintem egyébként ennek a terméknek ez a lényege, ha már nem tud az ember zuhanyozni, ami a legjobb lenne.
Biztos hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

Biztos hogy újraveszem.

francais

2018. január 20.

Ezt a terméket határozattan megváltoztatták egy pár éve, a papír szakad, száraz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Dea

2017. november 17.

Update:Néha kiüt, szerintem a parfüm miatt,úgyhogy legközelebb a parfümmentes verziót veszem.

Jobb,mint a dmes verzió, olcsó, és jó,én szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Jobb,mint a dmes verzió, olcsó, és jó,én szeretem :)

orsipanka

2017. augusztus 10.

Előtte a Lidl hasonló termékét használtam. Ár-mennyiség tekintetében hasonlók, itt a kendők kisebbek, szakadnak, a csomag közepénél már nem elég nedvesek, sőt a másiknak jobb az illata is, úgyhogy egyértelműen azt fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Bettike92

2017. július 31.

kellemetlen az illata, és szinte egyáltalán nem nedves. mintha wc-papírral törölgetném magam. kuponnal vettem ugye, és kb 2x is megvettem, hátha én nyúltam bele egy rossz példányba, de sajnos nem. alig lehet kivenni a csomagolásból, többet is eltéptem, mire hozzájutottam egy kendőhöz. alig vártam, hogy elfogyjon. egy fokkal jobb, mint a rózsaszín változat, de egyiket sem akarom többé használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

viviennoo

2017. július 16.

Nem a képen látható, hanem a külön-külön papírtasakozott mini változatát vettem meg, mert a melóhelyen mindig azt látom az egyik csajnál. Meg praktikusnak gondoltam, hogy nem kell magammal vinni az egészet, hanem akár 1-2-t is betehetek a táskámba. de nem vált be, szerintem kifejezetten büdös, és ez a pici változat szerintem túl nedves. sajnos nem újravevős, pedig a külön tasakolás miatt szerettem volna :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Vizililiom

2017. március 22.

Szeretem az illatát, eléggé nedves, egy bajom van vele nekem is, hogy nagyon könnyen szakad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

allebag2

2016. szeptember 15.

Nem kifejezetten jó a minősége: már akkor szakad, amikor kiveszem a csomagolásból. Egynek elmegy, de nem erőltetem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

birdie

2016. június 24.

Nem gondoltam, hogy lehet nagy különbség két ilyen típusú termék között. A DM saját márkását veszem évek óta, de egyszer amikor kifogyott és azonnal kellett, épp a közeli Rossmannban voltam, gondoltam megveszem az ő saját márkásukat. Úgyis azt vettem észre, hogy nagyon hasonlítanak egyes termékeik egymásra. Na, de ez nem. Egyrészt vékonyabb, mint a DM-es prémiuma, de ez még nem lenne baj. Egyáltalán nem kényelmes nekem a használata, mert olyan csúszós, vagy hogy is mondjam. És mivel vékonyabb, így nem is olyan puha. Erős illat és csúszósság, ez jut róla eszembe. Alig vártam, hogy elfogyjon. Visszatértem a dm-eshez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 24.

szivoszal

2015. szeptember 19.

mégsem olyan jó mint gondoltam. kétszer vettem meg, többet nem fogom. van ennél sokkal jobb is. kettőnek elment.......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol