alouette

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szivoszal, Módosítva: 2013. szeptember 24.

Kiszerelés:   70 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

• extra puha kendők kamilla kivonattal a bőr különösen finom tisztítására
  • nyugtató hatású
  • bőrsemleges pH
  • alkoholmentes

Kiszerelés: 70 db

CsengeJV

2015. szeptember 7.

Nálunk mindig van belőle otthon. Az illata számomra kevésbé tetszetős, de amúgy meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Maniac

2014. június 19.

Nekem picit piszkálja az orrom az erős illat, ezért váltogatom az aloe verással (amit én nem látok egy ideje, helyette szerintem a rózsaszín van). A kendők masszívak, de mégsem kemények, nem irritálnak és jó áron kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

Edit87

2014. január 3.

Az utóbbi 2 hétben itthon csak ezt használtam elöl és hátul is :) előtte kiegészítésnek a száraz után. Talán 3-4 hete, hogy intim mosakodót(Lactacydról Jessára) is váltottam. kb 1,5-2 hete egyre jobban irritál valami alulról. Tegnap este lett gyanús hogy nem-e, ez ezek a termékek a hibásak, este visszatértem a megszokott intim lemosóra, és a nedves wc papírt is elhagytam, ma már mintha jobb lenne, de még nem kiabálom el!
Ezt a terméket tutira nem veszem többet, a másik intim mosónak még adok egy esélyt majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Judiit

2013. szeptember 24.

A Dm-es a király. Ez kisebb, vékonyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 24.

A Dm-es a király. Ez kisebb, vékonyabb.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol