Alpecin Hypo-Sensitiv  Sampon

Alpecin Hypo-Sensitiv Sampon

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: measme, Módosítva: 2012. november 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Száraz és érzékeny fejbőr esetén használatos sampon. Tartósítószermentes, parfümmentes, neurodermitisz esetén is használható.

A hiposzenzitív receptet a Dr. Wolf kutatás speciálisan a túlérzékeny fejbőrre fejlesztette ki. Még neurodermitisz esetén is használható. A kímélő mosókomplexum glukóz tenzidekkel különösen kímélően tisztít és segít a fejbőrnek megőrizni a nedvességet. A zsályakivonat és a bisabolol (a kamilla hatóanyaga) nyugtat és megelőzi a fejbőr irritációját; erősítik a bőrt és támogatják a fejbőr természetes funkcióit. A mindennapos hajmosásnál is megmarad az egyensúly.

Theodora

2018. február 14.

Érzékeny fejbőrre vettem egy kétszer ennyibe kerülő Eucerin alternatívájaként. Működik, nem irritálja a fejbőrt, jól tisztít, könnyen habzik és nem lesz másnapra tiszta zsír a hajam, mint a kétszer ilyen drága Eucerintől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Scara

2017. június 7.

Folyamatosan kísérleteztem a samponokkal, de ami az első 2 hajmosásig tökéletesnek tűnt, utána iszonyatos viszketést okozott - így számtalan samponom kézmosóként végezte. Idővel rájöttem, hogy nem az SLS okozza a bajt, hanem a mesterséges illatanyagokat nem tudja tolerálni a fejbőröm.
Nagyjából fél éve a Bioderma olajtusfürdőt használom hajmosásra, de vágytam már valami újdonságra, hajnövesztésre és erősítésre, így kipróbáltam ezt a sampont.
3 hete használom, eddig tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Hajvégekre kifésülő-spray azért nem árt mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Moringa

2017. április 5.

Nem szárít, illatmentes. Szerintem megteszi amit ígér. Nincs hűha élmény, de allergiára hajlamos fejbőrűeknek nagyon ajánlom!

sky

2016. április 2.

Közös használatra vettem, a párom is én szeretjük. Semleges szinte semmi illat, jól tisztít, jól habzik, tényleg nem szárít. Tisztábbnak érzem a hajam a vele való mosás után, hosszú, szőke hajam nem lesz se matt, se fakó utána. (Bár az is tény hogy mindig használok pakolást hajmosás után...) nem nehezít el, nem nehezebb kifésülni utána a hajam, mint más termékkel; (az én hajam semmivel sem könnyű gubanctalanítani, olyan motyót még nem találtak fel sajna...) Tudja, amit ígér, szépek az összetevő, csökkenti a száraz seborrhea tüneteit is, az ára megfizethető. Alapvetően 'újravevős' darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 2.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol, Zinc PCA, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.