Best of Beauty 2019

Altapharma

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kolesgolyo, az összetevőket feltöltötte: szaszdorek, Módosítva: 2013. április 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

Az Altapharma körömvirág krém a száraz és igénybevett bőrt a körömvirág értékes hatóanyagaival, jojoba olajjal és E-vitaminnal ápolja. Támogatja a bőr természetes regenerálódását és csökkenti a bőr irritációját. Használatával a bőr sima és puha lesz. Illat- és színezékmentes.

heliofilia

2016. április 25.

Én szeretem ezt a krémet,az arcomon használom,meg ahová épp kell...pedig amikor felkenem,olyan érzés mint ha nem hidratálna,ezért általában többször utánakrémezem,viszont nagyon szép,egységes képet ad,sminkalapnak is ezt szoktam használni,szinte azonnal beszivódik,de hagy egy finom réteget a bőrömön,amire én szeretek sminkelni. Az illata kissé fura,de megszokható :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

elly

2016. április 3.

nagynénémtől kaptuk ajándékba, az illata számomra fura, de a hatása a lényeg, jót tett a száraz kéz bőrömnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 3.

devababa

2015. november 3.

Mennyisegebol kifolyolag (100 g), testapolonak kicsi, kezkremnek kevesbe taplalo, viszont csomagolasan, ugy irja arcra is valo. Pont ezert dontottem el, hogy arckremkent fogom hasznalni. Az elso heten nappal hasznaltam es huzodott tole a borom. A krem miutan felkenem mattit es nem fenyes tole az arcom. Nem akartam kukaba dobni, hanem tettem meg egy probat. Nedves arcborre tettem es azota ez a kedvenc nappali kremem, hiszen koromviragbol van es mas natur olajok is vannak benne. Arban kb 600 Ft-ert vettem. Miutan felkenem nedves borre, hagyon beszivodni. Semilyen rossz reakciot nem valt ki. Taplalt, puha a borom utana, smink alapkent is tokeletes.Ujra fogom venni biztosan. Orulok, hogy talaltam egy jo, nem agyon reklamozott, kremet, ugyanis amiota elolvastam egy tanulmany, arrol, hogy ranctalanitok bizony nem leteznek, csak hidratalni es taplalni lehet, azota mas szempontbol latom a kremeket. Rengeteg kremet kiprobaltam, mindenfele "varazs" hatassal, amit jol megfizettetnek. Ujra fogom venni, ha ez a nagy tubus elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

amore

2014. július 30.

A sarkamra használom (sok járkálás és kiszárad,ha nem kenem,reped is,sajnos). Pici repedéseket is hamar regenerálja és puha lesz tőle, megfelelő előkezelés után szépen javult:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

Gogo89

2014. június 1.

Én irritált bőrre vettem és nagyon bevált. Epilálás vagy borotválás után hamar eltünteti a pirosságot és sikerült a kipattogzást is megelőznie ami számomra a legnagyobb előnye. Még szúnyogcsípésre is hatásos meg úgy alapból mindenre ami viszket. Kíváncsiságból próbáltam más ennél drágább körömvirág krémet is de ennél az se tudott többet.
UPDATE: így ,hogy már vagy egy éve nélkülözhetetlen társam gondoltam írok még róla egy kicsit mert ez a krém fantasztikus. Elég csúnyán szokott hegesedni a bőröm évekig látszik minden karcolás után egy sötét folt, majd történt hogy rám fröccsent a forró olaj és sebesre égett a mellkasom, ezzel kenegetem és nyom nélkül gyógyult meg. A szemem alatt keletkezett piros ekcémás foltra is ezt tettem és úgy 3 nap alatt elmulasztotta. Most egy náthás vírus következtében elfertőződött a bőr az orromon és iszonyatosan fájt az orvostól kapott krém meg csak pluszban kisebesítette, elkezdtem ezzel a körömvirágkrémmel kenni és már alig fáj és nem feszül annyira a heg se. Tényleg csodaszer nekem és az ára is verhetetlen! Remélem sose szüntetik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Salalla

2014. április 11.

Olcsó és jó:) nincs illata (anyukám szerint nem jó szagú, de úgyis én használom :) )
szépen hidratálja a bőrt, lábon és derékon használom, kondi után is kiszárad a bőröm,ha leizzadok,és megnyugtat,ha fürdés után rákenem. Nem kell sokat, arcra nekem annyira nem nyerő,de máshova igen. Lábra is,és éjjel nem fáj a fejem, nincs bódító illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

Kátya

2013. november 18.

Imádom ezt a krémet! Hidegcsípte húzódó bőrre ez a legjobb. Rögtön enyhíti a pirosságot, és a húzódást is. És ami meglepett, hogy nem zsírosítja a bőrömet. Ha elfogy mindig veszek újat belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Lunita

2013. szeptember 30.

A lehető legegyszerűbb körömvirág krémet kerestem. Nekem még az sem számít,hogy nincs illata,sőt. Már mindenhova próbáltam, arcra is jó,bár nem mindennap,kézre-testre. Fogok még venni,a hámlásokat is gyorsan elmúlasztotta,amik a hideg széltől jöttek elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 30.

memyselfandi

2013. július 27.

Szőrtelenítés utáni piros pöttyökre vettem. Volt vagy 5 féle körömvirágkrém a Rossmannban, hosszasan tanulmányoztam az összetevőiket és ránézésre ez volt a "legzöldebb", úgyhogy ezt választottam. Az ára is baráti a többihez képest. Nem csalódtam, kellemes állagú, könnyen beszívódó, nem zsíros krém, a gyulladásokat nagyon szépen csökkentette. Jó barátságba kerültünk, úgy érzem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 27.

beautifullife

2013. április 7.

Nagyon örültem neki,hogy megvehettem végre ezt a "tiszta" krémet.Nagyon könnyű,selymes az állaga és hamar beszívódik.Kétszer használtam eddig,de már az első használatot követő nap éreztem és láttam,hogy jelentősen szebb lett tőle a bőröm,amit még egy bolti krémnél sem tapasztaltam. :) Ő lesz a körömvirág Number One-om egyrészt az összetevői miatt,másrészt 100ml kerül 600Ft-ba,így jó sokáig elég lesz és bárhova használhatom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract