Best of Beauty 2019

Altapharma

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kolesgolyo, az összetevőket feltöltötte: szaszdorek, Módosítva: 2013. április 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

Az Altapharma körömvirág krém a száraz és igénybevett bőrt a körömvirág értékes hatóanyagaival, jojoba olajjal és E-vitaminnal ápolja. Támogatja a bőr természetes regenerálódását és csökkenti a bőr irritációját. Használatával a bőr sima és puha lesz. Illat- és színezékmentes.

beresg

2013. február 26.

Amit én vettem, annak kicsit más az összetétele és a csomagolása is. Nagyon fontos, hogy már nincsenek benne parabének!
Amiket még pluszban tartalmaz:
Glycerin - a jojoba olaj után,
Ethylhexylglycein - a Xanthan Gum után,
Sodium Hydroxide - a napraforgó olaj után,
Phenoxyethanol - a Citromsav után.
Kiszerelése 100 ml. A Rossmann saját márkás terméke, 599 Ft-ért vettem. Kiváló testápolási termék az egész testre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 26.

Amiket még pluszban tartalmaz:
Glycerin - a jojoba olaj után,
Ethylhexylglycein - a Xanthan Gum után,
Sodium Hydroxide - a napraforgó olaj után,
Phenoxyethanol - a Citromsav után.

Mamba

2013. január 25.

Műtét után a hegemre kerestem körömvirág krémet egy jó párat kipróbáltam, drágábbat és márkásabbat, mint ez, de mégis ennél maradtam. Könnyen beszívódik, nem hagy foltot és a hatásával is meg vagyok elégedve. (nem feszül a heg ill szépen fehéredik is) Az ára pedig verhetetlen eredeti(!) körömvirágban, mert volt hogy belefutottam körömvirágos krémekbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract