Altapharma

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anett3600, Módosítva: 2013. július 4.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

Nixa

2018. február 18.

Még csak egy hete kezdtem el szedni, szóval sok tapasztalatot még nem tudok róla írni, talán amit észrevettem, hogy van neki egy kis élénkítő hatása, és kevésbé érzem magam fáradékonynak, bár már október óta szedek különböző vitaminokat, hogy megelőzzem a megbetegedéseket, és mivel mostanában nagyon egyoldalúan táplálkozok. :/ Szóval megadok neki előre 5*-ot, aztán majd hosszútávú szedés után visszatértek updatelni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Kriszta017

2017. június 16.

Nem nagyon szoktam véleményt írni, de most annyira mérges vagyok erre a multivitaminra, hogy kénytelen vagyok kiírni magamból a dolgot. Hónapok óta próbálok mindig szedni multivitamint. Többször volt gondom a hajhullással ( szülés után) és nagyon nehezen találtam erre megoldást ( Varga hajcsepp) . tavasszal pedig úgy voltam vele, spórolok kicsit , és a szokásos multivitamin helyett EZT vettem meg. MErt hogy olcsó, és biztosan jó. Na, mikor összehasonlítottam egy normál multivitamin összetevőivel, rájöttem h minden vitaminból fele annyi van benne, szóval ennyit a nagy spórolásról, de gondoltam, be szedegetem, de már ez miatt se vettem volna újra. De gondoltam, elfogy és kész. Ritkán veszek már meg úgy valamit, hogy itt ne olvassak utána! Annyiszor megszívtam már. Most ezt tettem sajnos. ráfutottam erre a vitaminra a rossmannba, gondoltam "jó lesz ez". és itthon olvasgattam. Ez hónapokkal ezelőtt volt. Emlékeztem h volt negatív komment, még mondtam h magamba hogy majd oda kell figyelnem, én mit tapasztalok. Erre 1 hónapja kb elkezdett hullani újra a hajam. újra kétségbe estem, és a Varga hajcseppért nyúltam, mert TUDTAM h ez segíteni fog! Nagyon csalódott voltam, mert semmit nem segített, pedig ezelőtt a kopasz foltjaimat megszüntette. Nagyon megijedtem,mert ha az nem segít, ami eddig bevált, akkor biztosan valami nagy gond van. Már éppen orvoshoz akartam menni. A hajam meg csak hullott, hullott, én pedig szedtem buzgón a vitamint, nehogy vitamin hiány miatt hulljon ki a hajam. Aztán ma reggel bevillant hogy mióta is hullik?Kb mikor elkezdtem szedni a multivitamint. ÉS mi is volt az a negatív komment amit akkor olvastam? ( én pattanásokra emlékszeztem, de nem) FEljöttem, és döbbentem láttam hogy másnak is csomókban hullik a haja ettől a "vitamintól" Valamilyen szinten megnyugodtan, mert valószínű ennek köszönhető, és nincs nagy bajom. De emellett iszonyat düh van bennem, hogy ilyen árulnak! hogyhogy ennyi negatív komment után nem vonják be a forgalomból? Ez valóban MÉREG! Még a fél doboz megvan, csak pár hete szedem, de marékszámra hullik a hajam! Gyenge, törik, kb egy óvatos fésüködés után annyi hajam kijön,mintha megtéptek volna az utcán. BORZALMAS hogy az ember azt hiszi multivitamint szed, emellett pedig ettől van baja. Szóval aki ezt szedi, az nagyon figyeljen magára! Aki pedig nem szedi, az SOHA ne is szedje,mert ez egy átverés! :( Mától nem fogom szedni, és egy erősítő sampont is beszerzek, ami hajhullásra van. Nagyon kiváncsi leszek, ha abbahagyom a szedésért, megszűnik-e a hajhullás! TESSÉK, itt a példa: NEM minden olcsó vacak jó! SőT

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

cattitude

2017. április 15.

még tavaly késő ősszel vettem, én nem tapasztaltam hajhullást vagy bármi más negatívumot a szedése alatt. sajnos így is lebetegedtem télen, de alapvetően nagyon hajlamos vagyok a fül- és arcüreggyulladásra, szóval eléggé meglepődtem volna, ha ez a vitamin segít kivédeni ezeket a betegségeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Petrosz

2015. május 16.

Nos a DM vitamin után vettem mivel csak Rossmann volt a közelbe. Nekem is mint ahogy itt irják 3 nap után el kezdett hullani a hajam tőle! sose volt hajhullásos problémám még stresszes időszakok alatt se. Ez Nem vitamin hanem MÉREG. Többeknek hullik valamelyik összetevőtől a haja. Kukába landolt 1 hét után. Még a halaknak se adom etetőanyagban :-). Ez egy ipari szemét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 16.

audreycoca

2014. november 10.

Elsősorban azért regisztráltam, hogy ehez a termékhez leírjam a tapasztalatomat. Augusztus óta szedem, és körülbelül szeptember végén elkezdett hullani a hajam. Először azt gondoltam, hogy kimerültek a vitamin raktáraim, de semmi gond hiszen egy hónapja szedek multivitamint, majd jobb lesz. Egyre rosszabb lett. A hajam csomókban hullik, és olyan gyenge lett a töve, hogy elég annyi, hogy egy pulóvert felvegyek és egy marék haj kihullik. Nem gondoltam, hogy a vitaminnal lehet összefüggés, és pont a héten akartam még egy dobozzal venni, de reggel elolvastam a hozzászólásokat, és ledöbbentem! Soha többet nem eszem ebből a vitaminból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

Adrienn08

2014. február 20.

Amíg szedtem,egyáltalán nem voltam beteg, biztosan újra fogom még venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Amíg szedtem,egyáltalán nem voltam beteg, biztosan újra fogom még venni. :)

gy.edit0210

2013. november 29.

én azt tapasztaltam, hogy ezek az altapharma termékek nemhiába a többihez képest olcsóbbak, de annyit is érnek, -szóval nem sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

stella06

2013. augusztus 2.

Frissítés: Újabb kísérletet tettem a szedésére (ha már van belőle egy még egy fél dobozzal). Megint hullik a hajam. Tényleg lehet ettől?!

Nem tudom, miért, de én nem éreztem jól magam vele. A szedésével egy időben erősebben kezdett hullani a hajam; most, hogy nem szedem, mintha mérséklődne. A tünet szerintem alapvetően a stresszel függ össze, de ez, úgy tűnik, nemigen tudta azt ellensúlyozni. Vegetáriánusként muszáj vitamint szednem, de visszatértem a(z ötször annyiba kerülő) Activalhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

anett3600

2013. július 11.

Mióta szedem, erősödik a körmöm és a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Mióta szedem, erősödik a körmöm és a hajam.