Alterra

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: rainbow, az összetevőket feltöltötte: csillakov, Módosítva: 2011. október 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

helgailles

2021. június 9.

Nagyjából minden másnap használom, jellemzően este, tonizálás után. Nagyon gyorsan beszívódik, illata nem sok van, ez számomra előny. Utána puha, hidratált a bőröm, egyáltalán nem érezni, hogy van rajta krém. Csodaszernek nem mondanám, de megkapja az 5-öst, mert egy könnyű nappali arckrémtől ennél többet nem várok, nekem bevált. Szuperek az összetevői, semmi káros anyag, és az ára is nagyon jó, főleg ha akcióban van. Ha elfogy, valószínűleg újraveszem.

UPDATE:
Oké, van benne azért káros anyag, kicsit jobban utánanéztem a dolgoknak. Átálltam egy másik hidratálóra, ami kellemesebb érzetet ad, és az összetevői is sokkal szebbek. De mivel nekem amúgy erre sem volt panaszom rövidtávon (kb 3 hónapig használtam) így csak 1 csillagot vonok le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

UPDATE:

andreaa96

2021. január 5.

Ahogy előttem is írták többen, nem kell csodát várni tőle: viszont maximálisan elégedett vagyok vele, főleg ár-érték arányban.
Reggel és este szoktam használni arctisztítás után, nagyon megszerette a bőröm. Még valószínű keresgélni fogok ha elfogy, de ezt a kiszerelést szándékozom teljes egészében elhasználni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

tincsa611

2020. június 25.

Teljesen átlagos, hétköznapi krém. Hidratál, nem ragacsos, jó érzés viselni, de nincs az a hűha élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

Fabricia

2019. szeptember 20.

Egész jó kis krém. Enyhe nem tolakodó illat, nem túl sűrű, könnyen kenhető. Smink alapnak is jó. Jól hidratál nem túl zsíros hamar beszívódik.
Kicsit szerintem drága és gyorsan fogy. De valamit valamiért ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Kicsit szerintem drága és gyorsan fogy. De valamit valamiért ;)

szilvida

2019. július 8.

Bevált termék. Kis mennyiségbeb használom, mert nem tudok sok krémet elviselni az arcomon. De ettől kellemes lesz a bőröm, nem tocsog a "zsírban", puhává varázsolja, hidratálja. Teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

lisbeth10

2019. április 16.

Hát, ha keveset használok, száraznak marad a bőröm, ha többet, akkor pedig zsírosabbnak érzem. Nem rossz, elmegy

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

GajVivien

2017. július 16.

Imádom :) olyan simává varázsolja az arcomat. Csodát nem tesz, de akkor is nagyon jó érzés.
Mindenképpen újravevős. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Mindenképpen újravevős. :)

fdorottya

2017. április 27.

L'oréalt használtam eddig. Mivel nekem a bőröm nagyon gyorsan megszokja a krémeket, így kénytelen vagyon sűrűn váltani. Itt olvasott vélemények alapján esett erre most a választásom. Elsőre kicsit nehéz krémnek tűnik, amit úgy érzek, hogy soha nem fog beszívódni. Kell neki egy-két perc még teljesen beszívja a bőr. Nagyon jól hidratál. Kevés kell belőle. Az illata nekem tetszik. Eddig pattanásokat nem okozott. Az ára nagyon jó (1.000,-) forint. Mivel nagyon kevés kell belőle, így nagyon sokáig elég lesz. Pluszt pont, hogy naturkozmetikum.

Up: Lassan a végéhez közeledek, és továbbra is csak jókat tudok mondani róla. Azóta kevesebb a pattanásom is. Nagyon jól hidratál. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

nagyeszter18

2016. október 23.

Nekem bevált. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Kombinált bőrömet megfelelően hidratálja, sminkalapnak is működik, a zsíros részeket nem zsírosítja tovább. Az ára korrekt, sokáig elég. Plusz még natúrkozmetikum is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

ritariot

2015. április 20.

Akciós volt, gondoltam kipróbálom, mert általában pozitív tapasztalataim vannak az Alterrával. Most sem csalódtam, visszafogott illat, kellően hidratál. Ami negatívum, hogy lassan szívódik fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.