Alterra

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: rainbow, az összetevőket feltöltötte: csillakov, Módosítva: 2011. október 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Fabricia

2019. szeptember 20.

Egész jó kis krém. Enyhe nem tolakodó illat, nem túl sűrű, könnyen kenhető. Smink alapnak is jó. Jól hidratál nem túl zsíros hamar beszívódik.
Kicsit szerintem drága és gyorsan fogy. De valamit valamiért ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Kicsit szerintem drága és gyorsan fogy. De valamit valamiért ;)

szilvida

2019. július 8.

Bevált termék. Kis mennyiségbeb használom, mert nem tudok sok krémet elviselni az arcomon. De ettől kellemes lesz a bőröm, nem tocsog a "zsírban", puhává varázsolja, hidratálja. Teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 8.

lisbeth10

2019. április 16.

Hát, ha keveset használok, száraznak marad a bőröm, ha többet, akkor pedig zsírosabbnak érzem. Nem rossz, elmegy

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

GajVivien

2017. július 16.

Imádom :) olyan simává varázsolja az arcomat. Csodát nem tesz, de akkor is nagyon jó érzés.
Mindenképpen újravevős. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Mindenképpen újravevős. :)

fdorottya

2017. április 27.

L'oréalt használtam eddig. Mivel nekem a bőröm nagyon gyorsan megszokja a krémeket, így kénytelen vagyon sűrűn váltani. Itt olvasott vélemények alapján esett erre most a választásom. Elsőre kicsit nehéz krémnek tűnik, amit úgy érzek, hogy soha nem fog beszívódni. Kell neki egy-két perc még teljesen beszívja a bőr. Nagyon jól hidratál. Kevés kell belőle. Az illata nekem tetszik. Eddig pattanásokat nem okozott. Az ára nagyon jó (1.000,-) forint. Mivel nagyon kevés kell belőle, így nagyon sokáig elég lesz. Pluszt pont, hogy naturkozmetikum.

Up: Lassan a végéhez közeledek, és továbbra is csak jókat tudok mondani róla. Azóta kevesebb a pattanásom is. Nagyon jól hidratál. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

nagyeszter18

2016. október 23.

Nekem bevált. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Kombinált bőrömet megfelelően hidratálja, sminkalapnak is működik, a zsíros részeket nem zsírosítja tovább. Az ára korrekt, sokáig elég. Plusz még natúrkozmetikum is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

ritariot

2015. április 20.

Akciós volt, gondoltam kipróbálom, mert általában pozitív tapasztalataim vannak az Alterrával. Most sem csalódtam, visszafogott illat, kellően hidratál. Ami negatívum, hogy lassan szívódik fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

kisenikoke

2015. február 3.

Nagyon bejött! Tetszik, hogy nincs mű illata, teszik a hatása, pláne,hogy ilyen jó kis ár társul hozzá!

Update: az eső tubust nagyon szerettem, kis kihagyás után újravettem. Sajnos téli időszakban nem volt elég a bőrömre, hiába használtam reggel is este is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

mancikukac

2014. december 30.

Jól hidratál, simává teszi a bőrt, illetve az érzékeny száraz bőrt nyugtatja. Mindenképp megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 30.

princessina

2014. február 17.

Nekem nem jött be... nem igazán hidratál, nagyon fura ragadós lesz az arcom utána, pedig nem is gél állagú. Ha vizesen kenem az arcomra egy fokkal jobb, de én tuti nem veszek ilyet újra. Meg nekem az illata sem tetszik, olyan túl citromos uborkás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.