Alterra

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: rainbow, az összetevőket feltöltötte: csillakov, Módosítva: 2011. október 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Zsuscsy

2013. december 5.

Nagyon nehéz kenni, erős illatú, nem hidratál semmit és ragacsos érzetet hagy maga után. Mivel nem szeretek pazarolni és attól függetlenül hogy nem jó a bőrömnek igazából ártani sem árt neki, ezért el fogom használni, de sokáig fog tartani az biztos, és nem fogom újra venni.

Upd.: A véleményem sajnos még most sem változott a megvétel után két héttel. Extra zsíros, nehezen szívódik be, inkább olyan kézkrém szerű állaga van. Viszont most kipróbáltam hogy arcmosás után nem töröltem szárazra az arcon hanem nedvesen hagytam és úgy egy fokkal használhatóbb. Így jobban érzem hogy hidratáltabb a bőröm és kevésbé ragadós a tapintása. Ha valakinek szintén nem jön be az állaga de sajnálja kidobni az próbálja ki, aztán írja le a tapasztalatait ezzel kapcsolatban. Köszi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

Nory08

2013. április 7.

Nem fogom elhasználni sajnos. Ott csücsül a fésülködő asztalon jó pár hónapja, és szerintem ezzel mindent elmondtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

orsolyanovak

2013. március 15.

Most rossmann kártyával 700Ft, gondoltam megér egy próbát. Elég érzékeny bőröm van, szóval már az is nagy szó, hogy kárt nem tett a bőrömben. Az illata nekem nem tetszik, elég erőteljes, nem értem minek kellett bele parfüm...Kicsit folyós állagra, de nappali krémből kifejezetten az iylet szeretem. Vízhiányos bőröm van, ami hajlamos kipattogni és kipirosodni. Szerencsére az utóbbi kettőt nem tapasztaltam és szemkörnyéken sem okozott irritációt, viszont nem igazán hidratál, nem elég vizes számomra, de nappali krém ugyebár, így elég könnyű a textúrája is. Felkenés után pedig nagyon vékony filmszerű réteget képez a bőrön, amitől picit zsírosabb tapintású lesz a bőr, de tényleg csak kicsit. Összességében ilyen áron megérte szerintem. Normál bőrűeknek ajánlanám.
Többszöri használat után azt vettem észre, hogy kicsit fényes tőle az arcbőröm, nem az a ragyogó, hanem kicsit zsírosan fénylő. Nem nagy probléma, mert tényleg minimálisan, de emiatt nem lesz a kedvencem; számomra lehetne egy kicsit vizesebb. Ettől függetlenül marad a 4 mert elég jó kis krém, de még nappali krémmel kísérleteznem kell :) Szerintem akiknek normál, kissé szárazba hajló, érzékeny bőrük van azoknak tökéletes lehet. Ja és nem komedogén, sőt szerintem a tág pórusokat és kicsit összébb húzza, ami nem egy utolsó szempont :)

Már több, mint egy hónapja használom. Megérett az 5 csillagra. Kb. borsónyi mennyiséget oszlatok el az arcomon, a szokásos yamuna teafaolajos szappanos mosakodás után és tökéletes. Soha nem volt még ennyire szép a bőröm, soha semmi kis pattanás, nem szárad ki, nem csípi semmi a bőröm, a pórusaimat is összébb húzta ,kevésbé pirosodik ki az orcám, nem irritálja egyik termék sem. Rengeteg mindent próbáltam már a bőrömre 1000-10000 ft-ig és most megtaláltam a tökéletes arcápolási termékeket: yamuna teafaolajos szappan, biomed csipkebogyós krém éjszakára és ez nappalra. Nagyon ajánlom mindenkinek, aki hasonló bőrrel rendelkezik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

sly

2013. március 14.

Vízhiányos bőrre nagyon jó, én elégedett vagyok vele. A legtöbb arckrémmel az volt a problémám hogy egyszerre feszült és fénylett tőlük az arcom, de ennél a krémnél nincsenek ilyen kellemetlen mellékhatások. Gyorsan felszívódik, ugyan az illata nem valami kellemes, de ár-érték arányban szerintem teljesen rendben van ez a krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

midnightshine

2013. január 30.

ez egy szar, semmit nem ért nekem. nagyon rég vettem már, próbálom kitörölni az emlékezetemből ezt a vackot. maradjunk annyiban, hogy pattanásos bőrre nem ajánlom, ha csak nem szaporítani akarja őket az ember lánya...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. október 30.

Egy ideig ezt használtam és kifejezetten szerettem, főleg nyáron. Most már szárazabb a bőröm, úgyhogy kevés lenne, de szerintem zsírosba hajló kombinált bőrre jó lehet :-) Sminkelni is gond nélkül tudtam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

truska

2012. október 16.

Arckrémnek nem ajánlanám mert, nehezen szívódik be és nem igazán hidratál. Azért kapott tőlem 5 pontot, mert a fogkrémtől mindig kivörösödik a szám széle és az állam( fluorid allergia ) és ez az egyetlen krém amit ha rákenek nem csípi ki, hanem gyorsan rendbe teszi és megnyugtatja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Alice83

2012. július 29.

Körülbelül 4 éve vettem ezt a krémet, de nagyon ráfáztam..nem tudom azóta az összetevőkön változtattak e...nagyon nehezen kenhető krém, borzasztó zsíros és fullasztó..sok pattanásom lett tőle..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 29.

Orchid

2012. május 10.

50%-os akcióban vettem még tavaly, annyiért megérte, egyébként nem venném újra. Talán túl nagy reményeket fűztem hozzá, de igazából nem volt szinte semmi hatása, maximum "nyugodtan" kentem az arcomra, hogy nincs benne káros anyag. Meleg időben nagyon zsírosít, télen meg nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

jkrisztie2

2012. március 30.

Nemrég vettem féláron, gondoltam, egy próbát megér.
Megérte! A bőröm egyből beszívja, finoman hidratál, könnyű állagú kellemes kis krém. Az illata meglepő módon a gránátalma-aloe kézkrémhez hasonlít. Nagyon megkedveltem! Ár-érték arányban kiváló!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 30.

Nemrég vettem féláron, gondoltam, egy próbát megér.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.