Alterra

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: rainbow, az összetevőket feltöltötte: csillakov, Módosítva: 2011. október 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Shine*

2012. január 25.

Nekem elég vízhiányos a bőröm, úgyhogy hamar beszívja. Egy kicsit zavar a filmszerű réteg, amit hagy a bőrön, és nagyon erős mű illata van. De hatásban nem rossz, a kipróbálást megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

Rosewood

2011. november 18.

Arcra ez nehéz krém, nem könnyű elkenni, nem vagyok kibékülve az állagával.
Valamint az sem tetszik, hogy natúrkozmetikumként van az összetevői között piros ponttal jelölt adalékanyag. Az ára kedvező. Nem venném újra, de el fogom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 18.

Arcra ez nehéz krém, nem könnyű elkenni, nem vagyok kibékülve az állagával.

morning_glory

2011. szeptember 4.

Nagyon jól hidratál, de valóban nehezen szívódik be a bőrbe, nappalra én nem ajánlanám, pláne nyárra nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

bea0926

2011. augusztus 1.

Már sokféle krémet kipróbáltam, de ez vált be legjobban.Nagyon szeretem. Alapozó alá is ezt szoktam használni. Kicsit tényleg nehezebben szívódik fel, de púderral fixálom a sminkem és így teljesen matt lesz az arcom, nem fénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

gwendolen

2011. június 25.

Nekem nem volt a beszívódásával probléma, kellemes állagú-jópofa hidratáló. Nekem nagyon bejöttek az Alterra krémjei, sokkal inkább, mint a hasonszőrű Alverde arckrémek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 25.

Moha

2011. május 19.

Nekem ez a krém nagyon bevált, reggel ez kerül az alapozó alá, teljesen rendben van, meg vagyok elégedve vele. Gyorsan beszívódik, az illata kellemes, enyhe, üde.
5 csillagot kap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 19.

5 csillagot kap :)

rainbow

2011. május 8.

Kiszárítottam a bőröm, és ez szépen rendbe hozta, de nagyon nehezen szívódik be, zsíros tapintású utána a bőröm, pedig annyira vékonyan kenem, hogy vékonyabban már nem is lehetne. Gyorssegélynek megteszi, de én többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 8.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.