Alterra

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: moncsika1227, Módosítva: 2012. június 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Naturbella

2019. augusztus 2.

Nem tudom mennyire anti age valójában, de jól hidratálja a szemkörnyéket. Nekem legalábbis. Reggel és este is használom, már a napi rutin része. Kifejezetten szeretem, hogy utána picit ragadósabb a bőröm. Ilyenkor elhiszem, hogy hat. Akkor is, ha nem. :) Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Annamanna6

Korcsoport: >54
2018. július 8.

Nekem nagyon bevált. Az összetevők miatt választottam, sok jó dolog van benne: méhviasz, E-vitamin, mandula-,ligetszépe- és argánolaj, Q10 stb. Szerintem könnyen kenhető, 1-1 pötty elég belőle. Az érzékeny szememnek is tetszik, nem irritálja egyáltalán. A gyengéd illata is tökéletesen megfelel. Ráadásul mentes a káros anyagoktól!
Ó, most látom, hogy én az újabb kiadású krémet használom, nem ide kellett volna írnom a véleményemet, bár a dicséret ugyanaz, gondolom ennek is kijár!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 8.

viragi

2017. február 3.

Mostanában fog elfogyni a tubusom. Az én bőröm simán beszívja (lehet, h közrejátszik a téli idő is), hidratál, nem irritál, ár-érték arányban is megfelelő, az illata is elég diszkrét, meg vagyok vele elégedve. Reggel és este is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Lya01

2016. július 16.

Szeretem, jól hidratál, nem irritál, pedig nagyon érzékeny a bőröm. Az illata is kellemes nekem. De inkább csak éjszakára használom, mert kicsit nehezen szívódik fel, nappalra csak akkor kenem fel, ha több időm van készülődni. Kicsit frissebbnek látom a szemkörnyékemet, mióta használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Tvylvis

2014. december 5.

Nem várok csodákat egyetlen szemkrémtől sem, tisztában vagyok vele, hogy az éveket nem fogják eltüntetni. Ugyanakkor a szemkörnyék megfelelő hidratálása elengedhetetlen, ezzel rögtön minden szebb lesz :-)
Valahogy nem válnak be a márka szemkrémei, ez is furcsa réteget hagyott a szemem körül, nem szerettem használni. Ennek alapján hosszú távú eredményekről sem tudok beszámolni. Hármast azért kap, mert ez legalább hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 5.

pm2013

2014. szeptember 5.

Az éjszakai krém mellé vettem kiegészítésnek. Szerencsére nem olyan rossz az illata mint a társáé, de nem nyújtott semmi extrát (már ami a krém állagát, kenhetőségét, "feeling"-jét illeti). Hatásilag azonos a hasonló típusú bőrre szánt, azonos árkategóriájú natúrtermékekkel. Csodát nem lehet várni tőle, de napi ápolásra megteszi. Szárazabb bőrre ideális lehet, de az én szemem valahogy jobban szereti a könnyebb, magasabb viztartalmú szemápolókat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

SuicideCandy

2013. június 28.

Annyira szeretném szeretni... Isteni enyhe édeskés illata van *-*, én speciel kiérzel belőle a finomítatlan makadámiadió olaj illatát valami édeskés illattal vegyítve.
De az én szememnek is túl sok... valami ragadós érzetet hagy maga után amit a bőröm sehogy se tud felszívni. Szerintem a shea vaj miatt lehet, mert az ilyen "ragadós", legalábbis amilyen shea-t használok az pont ilyen. Jó nyílván ez a zsírozó hatás érett bőrön előny lehet. De sajnos nekem pont emiatt nem vált be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

cshp

2013. március 19.

Iszonyúan csípi a szememet, ezért 1-2-szeri használat után félretettem. Így hosszabb távú hatása nem ismert számomra. Állaga egyébként kellemes, jól kenhető, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

Milka

2012. december 16.

ár-értékarányban szerintem teljesen jó. sokszor meglepve olvasom, hogy mennyien várják a csodát a szemránckrémektől, holott egyik sem fogja visszafordítani az időt...az állaga teljesen rendben van, tény, hogy sűrű, de az én szubjektív véleményem szerint inkább legyen sűrűbb, mint folyósabb...a nagyon érzékeny bőrömnek sem irritáló, kellemes illatú krém, este-reggel használom, megfelelően táplál-hidratál, a duzzanatokra is jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 16.

hannus.senator

2012. augusztus 28.

Meglepve olvasom az előttem szólok véleményét, mely szerint sűrű állagú krém... Mondjuk én egy olyan darabot vettem (akciósan), aminek egy hónap múlva lejár a szavatossága, de ez elég híg krém számomra. Egyébként a hatása nem rossz, de szerintem inkább megelőzésre jó, mert nem sok mindent csinált a ráncaimmal. (Az alverdések jobban teljesítenek ilyen téren, bár azokban meg van denat. alcohol...) De még csak pár napja használom, lehet, hogy hosszútávon jól teljesít majd. :) Így megelőlegezem neki az 5 csillagocskát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol