Alterra

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. március 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Nikolett05

2019. szeptember 27.

Kiakartam próbálni egy bőröregedés elleni szép összetevős kis szérumot és erre esett a választásom. Bevallom őszintén "testesebb" dologra számítottam. Felviszem a bőrömre és hopp el is illan. Hagy valamennyicske feszesítő érzést, de kíváncsi vagyok mit produkál hosszú távon. Bár nem érzem a bőrömet feltöltődve, azért nem olyan rossz, de szerintem kísérletezek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Naturbella

2019. augusztus 2.

Nyárra kiváló nappalra és éjszakára is. Nem kívánja a bőröm most a testes krémeket, ezért kipróbáltam ezt. Tökéletes! Nekem kifejezetten tetszik, hogy picit ragadósabb tőle az arcom, mert ilyenkor azt képzelem, hogy hat. Akkor is, ha nem. :) Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

adri0419

2019. július 29.

Anyukámnak extra vízhiányos bőre van, így gondoltuk az Ilcsi hidratálóját feldobjuk egy szérummal. Mindenképp natúr terméket szerettünk volna, ami árban is baráti. Így erre esett a választásunk. Már pár nap után észrevehető a változás, kevesebb hidratálót szív be a bőre. Rutinját kiegészítettük még a termékcsalád arctejével is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

kivike

2018. június 26.

Vegyesek az érzelmeim ezzel a termékkel. Szeretem a zselés állagát, könnyen beszívódik, nyárra tökéletes lenne. De! Második helyen az összetevők között ott van az alkohol, és ennek a penetráns szaga mindent visz rossz értelemben. Én nem érzek vaníliás illatot, inkább olyan, mintha ablaktisztító folyadék lenne. Kár érte, mert sok hasznos dolog van benne. Én amúgy nem vagyok érzékeny a szagokra, de ez nekem is túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 26.

ramonanagy0669

2018. május 6.

A téli időszakba a hámlasztás mellé vettem, és megérte! Jól tettem, hogy ezt vettem meg, és nem a jóval drágább társait!
Hámlasztó felkenése után várok 15 percet, és utána felkenem ezt. Nagyon lágy, folyékonyabb zselés állaga van.
De amit reggelre tesz az arcommal elképesztő.
Ha nem is használom a hámlasztót akkor is ugyanaz az eredmény.
Nagyon puha, rugalmas bőr, egy darab pattanásnak még nyoma sincs!
Hidratált bőrképet ad, amit egyszerűen imádok!
Ha elfogy tuti újraveszem!
Nagyon gyorsan beszívodik, kicsit ragacsos érzés marad utána ugy pár percig, és akkor amikor már teljesen beitta a bőrőm, csak a puha, bársonyos érzés marad utána, még másnap arc mosás után is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

De amit reggelre tesz az arcommal elképesztő.
Ha nem is használom a hámlasztót akkor is ugyanaz az eredmény.
Nagyon puha, rugalmas bőr, egy darab pattanásnak még nyoma sincs!
Hidratált bőrképet ad, amit egyszerűen imádok!
Ha elfogy tuti újraveszem!

Anita1978

2017. május 24.

Nyàrra vettem ezt a serumot, hogy ne fenyledjek.Telen krem, nyaron zselès forma jott be.Nekem tetszik h natur, finom vanilia illata van mig eloszlatom, 1 perc es beissza a 2 pumpalasnyi mennyiseget is.En ejjel nappal hasznalom,szemem ala is es ultrahanggal is beviszem heti 1szer.Ar/ertek aranyban tokeletes, fiatalabb meg mar ugysem leszek,de lagalabb apolt. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Tvylvis

2016. július 18.

Összességében szeretem az Alterra termékeit, a samponokat például kifejezetten jónak tartom. Nem igazán tudom ugyanakkor, hogy ezt a szérumot miért vettem meg. Nincs nagy bajom az alkohollal, de ebben a krémben tényleg durván sok van (rá volt írva, szóval saját bénaság). Első kenésre tényleg hidratál, aztán pár perc múlva az alkohol miatt nagyon gyorsan szárazzá teszi a bőrt. Ezt igazán akkor vettem észre, mikor nem tudtam rögtön utána bekrémezni az arcom. Az illata is elég alkoholos. Nagyon könnyen eloszlatható a bőrön, szinte vízes állaga van. Azt hiszem, több jót teszek a bőrömmel, ha ezt inkább nem kenem. Vannak ennél jobb szérumok, kicsit drágábban, de azért még megfizethető kategóriában. Ami pozitívum, az a pumpás, nagyon higiénikus kiszerelés. Kettest kap, sorry.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

nyarigabi

2014. augusztus 7.

Nagyon jó áron jutottam hozzá, egyelőre tetszik. Kellemes az állaga, kicsit fényesít, de jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

csikosmatyas

2013. augusztus 10.

Nem mániám a natúr, de a múltkor a rossmannba visszautasíthatatlan áron volt. Kipróbáltam és nagyon tetszett. Estére használom, mert alvás közben mindegy milyen. Fogalmam sincs mit csinál a bőrömmel, csak azt látom, hogy reggelre olyan mintha kicserélték volna, sokkal rugalmasabb, simább, egységesebb hatást kelt az egész ... és ennél többre nincs is szükségem. Ár/érték arányával maximálisan elégedett vagyok. Miután nem szeretek kézzel turkálni krémekbe így a pumpás kiszerelése is bejön. Mondjuk engem az illata sem zavar, olyan édeskés virágos, természetesnek hat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

krémh

2013. augusztus 7.

Nekem nem vált be, és kellemetlenül ragacsos volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Nekem nem vált be, és kellemetlenül ragacsos volt.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Sorbitol h 1 1