Alterra

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. március 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Lillaberek

Korcsoport: >54
2012. június 20.

Ma próbáltam ki Bioderma Photoderm AKN Mat arckrém alá, és semmi baj sincs vele. Várni kell 2-3 percet, amíg beszívódik, utána nem ragad, és a hidratálóval is jóban vannak. Nem használom napi rendszerességgel, a hatását nem tudom megítélni, de szereti a bőröm. Az illata tök mindegy, két perc után úgysem érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 20.

redbenike

2012. március 24.

Én a hidratáló krém előtt használom. Feszesít, hamar beszívódik, nem pattogok ki tőle és kellemes érzetet hagy maga után az arcon. Az illata édeskés, kicsit szokni kell, de ha az árát és az összetevőket nézem, számomra ez tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 24.

stilusnaplo

2011. november 10.

Elég jó termék, de az illatát nehéz megszokni. Nekem nem sikerült. Ha kicsit többet kentem fel, akkor ragacsos réteg keletkezett, viszont ekkor már nem igényelt másik krémet a bőröm. Összességében az általam eddig próbált bio/natúr termékek közül ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 10.

csillag1219

2011. szeptember 22.

Én a szemem alá viszem fel vékony rétegben a szemkörnyékápoló krém felvitele előtt, illetve krémezés előtt a homlokomra, ahol van egy mimikai ráncocskám. Nagyon finom az illata, gyorsan beszívódik, ápolja a bőrt. Hogy mennyire segít a ráncok ellen, azt nem tudom megítélni, bár már lassan egy éve használom, de így, hogy alig kell belőle egy kicsi, még mindig csak a háromnegyede hiányzik. Arcra inkább száraz bőrűeknek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 22.

teti

2011. augusztus 15.

szeretem, bár nekem is kicsit tapadós a bőröm tőle...az illatát meg kell szokni, jó édes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 15.

DittyCat

2011. július 3.

Nagyon finom az illata, nagyon jó a hatása, kellemes az állaga és kedvező az ára.
Ehhez a termékhez és a hozzá tartozó krémekhez, arclemosókhoz tértem át pár hete. A gyulladt pattanások és a felületes apró hámlások pár nap alatt megszűntek, a pórusaim kitisztultak, a bőröm puha és selymes lett. Nincs extra lifting hatása, de szépen fiatalosan fénylő lesz tőle az arc.
Az alkohol szerepét nem értem benne, de a parfüm természetes növényi illó olajból származik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 3.

puszicsek

2011. április 15.

feszesít.nekem hamar beszivodott.szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 15.

feszesít.nekem hamar beszivodott.szeretem

natasa

2011. március 30.

Fénylett a bőröm tőle, kicsit zsírosított is. Az illata nekem túlságosan émelyítő, túl édes. Eleinte tetszett, de aztán már idegesített. A ránctalanító hatásáról nem győződtem meg, mert nem használtam el. Néha a kezemre kenem, mert nem akarom kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 30.

szucslia

2011. március 30.

Feszesítette a bőröm, könnyen beszívódott, nekem nem maradt tapadós, viszont puha, bársonyos lett. Az illata viszont annyira nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 30.

uaim

2011. március 6.

A termék kellemes illatú, zselés állagú. Felkenve úgy tűnik nagyon hamar beszívódik a bőrbe, de a bőr kicsit tapadós és csillogó marad pár órán át. Kicsit feszesebb a bőr, de a tapadás zavaró lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 6.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Sorbitol h 1 1