Alterra

Ár:   2000 Ft alatt   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cukkedli, Módosítva: 2017. február 21.

Ár:   2000 Ft alatt
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Éjszakai krém száraz és érzékeny bőrre. Bio-Aloe Verával és gleccservízzel.

szandracska

2018. augusztus 2.

Nekem nem jött be. Eddig a Helia D tokaji szőlős éjszaki hidratálóját használtam, imádtam, de valamiért másra vágytam. Nagyon nehéz krém, főleg így nyáron, illetve nekem már egy alkalom után pattanást is okozott. Kézkrémnek jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

kklaudia

2018. május 21.

Az én bőröm nagyon szereti. Már többször vettem újra, reggel-este ezt a verziót használom. Sminkelés előtti használatkor felitatom a felesleget, de estére mehet bőven. Szépen hidratál, nyugtatja a bőröm. Jelenleg ez a kedvenc hidratálóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Cukkedli

2017. február 12.

Nehezen szívódik be a kombinált bőrömbe, az illata és az állaga egyébként kellemes. Hetente 2-3 alkalommal használom segíteni segít a száraz részeken, de nem váltja meg a világot az tuti :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol