Alterra

Ár:   2000 Ft alatt   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cukkedli, Módosítva: 2017. február 21.

Ár:   2000 Ft alatt
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Éjszakai krém száraz és érzékeny bőrre. Bio-Aloe Verával és gleccservízzel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Kitsyke

2020. december 2.

Ajjjjjj ilyenkor haragszom magamra.... Nem néztem az incijét, tartalmaz alkoholt, parfümöt... Pár alkalom után sajnos pattanásokat okozott. Az én bőrömmel semmit nem tesz ezen kívül, hiába zsírosabb krém, de nálam semmi zsírosodást nem okoz, inkább szárítja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

Moncheechee

2020. február 6.

A Nivea hydra boost krémjét használtam, a Helia D tokaji aszús cuccát, illetve a Vichy hidratálóját. Nálam a hidratáló krém valami laza, “vizes”, gyorsan felszívódó, de jól tápláló, kellemes, hűsítő valamit jelent. Megvettem ezt a krémet, mert éppen akciós volt, gondoltam 600.- Ft körül megéri. De nem. Túl olajos, nehéz, még reggel is zsíros a bőröm tőle, ami egyáltalán nem egyenlő a hidratàltsággal. Lábápoló lett belőle... ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 6.

szandracska

2018. augusztus 2.

Nekem nem jött be. Eddig a Helia D tokaji szőlős éjszaki hidratálóját használtam, imádtam, de valamiért másra vágytam. Nagyon nehéz krém, főleg így nyáron, illetve nekem már egy alkalom után pattanást is okozott. Kézkrémnek jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

kklaudia

2018. május 21.

Az én bőröm nagyon szereti. Már többször vettem újra, reggel-este ezt a verziót használom. Sminkelés előtti használatkor felitatom a felesleget, de estére mehet bőven. Szépen hidratál, nyugtatja a bőröm. Jelenleg ez a kedvenc hidratálóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Cukkedli

2017. február 12.

Nehezen szívódik be a kombinált bőrömbe, az illata és az állaga egyébként kellemes. Hetente 2-3 alkalommal használom segíteni segít a száraz részeken, de nem váltja meg a világot az tuti :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.