Alterra

Ár:   449 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: pcksz, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Gyümölcsös illatú krémtusfürdő bio homoktövissel, bio argánolajjal és bio sárgabarackmag-olajjal.

mollimo

2019. április 10.

Ez egy nagy NEM! Egyáltalán nem habzik, nagyon csúszós. Olyan mintha csak simogatnám magam a "semmivel". Nekem a kézfertőtlenítő jutott az eszembe róla..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

mlaura897

2019. január 24.

Az illatával még nem is lenne semmi baj, de az állaga nagyon nagyon rossz, csúszós és egyáltalán semmi hatása sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Lerika

2019. január 19.

Ilyen tusfürdővel még soha nem találkoztam! A kezemről egyben lecsúszik, egyáltalán nem habzik, olyan érzés mintha egy elkenhetetlen krémmel kenegetném magam! Az illata kellemes, de nem tartós. Értem én, hogy természetes, meg habzóanyagoktól mentes, de hogy semennyire se habozzon egy tusfürdő, az egy picit fura. Nekem hiányzik egy kis hab a kellemes tusoláshoz. Viszont nem szárít! Az hiszem ez az egyetlen előnye!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

CeCeDrake

2018. december 26.

Olyan tusfürdővel még nem találkoztam, ami még műhelyt felmosni sem jó. Ez oda IS használhatatlan.
Ment a kukába.
- nem habzik
- használata után olyan érzésem van, hogy sima vízzel fürödtem volna
Ezt csak fruzsikával lehet eladni, olyan rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Ment a kukába.
- nem habzik
- használata után olyan érzésem van, hogy sima vízzel fürödtem volna
Ezt csak fruzsikával lehet eladni, olyan rossz!

pilleriin

2018. november 20.

Folyik nagyon, nehéz lemosni, nem habzik, nem intenzív az illata de legalább nem szárít különösebben. Gyorsan fogy, finom illatú de nem marad meg. Én se vagyok Fruzsi lelki társa, de ez nem a világ vége...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Yubiri

2018. november 14.

Nem habzik, nekem még fürdőrózsával sem, először azt hittem, hogy véletlenül testápolót sikerült venni.
KRÉMtusfürdő, amit nem olvastam el vásárlás előtt elég alaposan, ezért meglepődtem, hogy nem a szokásos géles állaggal találkoztam tusolás közben.
Engem nem szárít, viszont elég folyékony, sok kell belőle, hamar fogy. A bőrömnek nincs fürdés után kellemes illata.
Lehet Viszkok Fruzsi kedvence....az enyém nem :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

Lehet Viszkok Fruzsi kedvence....az enyém nem :(

csaktom

2018. november 14.

nem értem, h lehet olyat írni, h szárít, tiszta glicerin annyira kevés felületaktív anyaggal, h egyátalán nem is habzik, én bírom, h nem a szokásos krémes-olajos állag, de szokni kell, az biztos. az illata a szokásos alterra erős rágógumi szag, ami sztem ezerszer jobb, mint az alverde gyenge semmije, de mint mindig, nagyon nehéz elképzelni, h csak természetes forrású, bár én hívő ember vagyok

a magyar változat csomagolása katasztrófa, ennyire gagyi fruzsikás külcsínnel még az egy eurós boltokban sem találkozni. sztem mégis érdemes túltenni magunkat a viszolygáson, amit okoz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 14.

XiaoBai

2018. november 9.

Nagyon finom, természetes gyümölcsös illata van, nem szárít, nem irritál, jók az összetevői. De rettenetes az állaga, konkrétan olyan, mintha testápolót kennék magamra. Folyik, csúszik, fürdőpamaccsal használva felhabzik, de úgy sem oszlik el rendesen a testen, így viszont nem is érzem tisztának magam zuhanyzás után. Persze, nyilván nem akarták telepakolni felületképző anyagokkal, de így viszont kb használhatatlan számomra. Elhasználom a mostanit, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Catlover

2018. október 17.

Nem jött be, semmi habzás, lecsúszik a bőrről, mert túl folyékony, nehéz lemosni és engem nagyon szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 17.

sziiszaa

2018. október 9.

Egy előnye van, hogy jó sűrű a gél és jól habzik. Ennyit tud!
Nekem az illata is olyan semmilyen. Fürdés után semmi illata a bőrömnek, mintha sima vízzel fürödtem volna és ezt érzem a bőröm állagán is. Semmi puhaság, szárad ugyanúgy a könyököm... Nulla! Kukába nem dobom ki, de soha többé!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Egy előnye van, hogy jó sűrű a gél és jól habzik. Ennyit tud!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol