Alterra

Ár:   539 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moha, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Demke

2015. október 20.

A munkahelyemen használom naponta többször. Tetszik az illata, az állaga egy kicsit zsíros, de a hatása jó. Kedvenc nem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 20.

AmandaAnonymus

2015. október 13.

Tetszik az illata, és hatékony is. Elég jól beszívódik, de a hatása marad. Éjszakára is ezzel pácolom be a kezem, ha kell. Más krém is tudja ezt, de a többi drogériás, hasonló árú tele van káros anyaggal, ezért választottam ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Irisz120

2015. szeptember 26.

Nem rossz, kicsit zsíros krém, de az illata nagyon finom. Szeretem, puha lesz tőle a kezem, de van nála jobb kézkrémem is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Zaynab

2015. szeptember 16.

Megvettem ezt a krémet az itteni vélemények, az állatkísérlet-mentesség és a szép összetevőlista miatt, pedig kicsit sajnáltam érte a 600 ft-ot, főleg mivel kisebb a kiszerelése, mint egy átlagos kézkrémnek (ez csak 75 ml a sztenderd 100 ml-hez képest).

Az illata, az állaga és az összetevője egyértelműen a Lavera Basic (fehér-kék) kézkrémé. Ez a krém annak az olcsóbb változata.

Az illata nekem a már említett kézkrém esetében sem tetszett nagyon, most sem tetszik.
Az állaga jó, kicsit zsíros, nekem a fehéres krém kicsit "beleült" a bőröm redőibe (ahol keményebb a bőröm) és el kellett masszírozni, hogy ne maradjon ott.

Fontos megjegyzés, hogy amint elkezdtem ezt a kézkrémet használni, a jobb tenyeremben azonnal elindult újra az ekcéma, szóval gyanús...
Jelenleg ezt a krémet együtt használom a Balea olivás krémmel.
Annak ellenére, hogy a Baleás krém olcsóbb, nagyobb, az illata furább - mintha az jobb lenne a kezemnek.

Ennek a krémnek nagyon szép az összetevőlistája, állatkísérlet-mentes is, de valamiért nekem kicsit problémás.
Amúgy az illata nem tűnik el azonnal, én még órák múlva is érzem magamon.
A szép összetevők, az állatkísérlet-mentesség, és az illatmentesség miatt 4 pontra értékelem.

Most látom az összetevők között, hogy szömörce van a krémben. Nos, akkor talán emiatt van a viszketés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Jelenleg ezt a krémet együtt használom a Balea olivás krémmel.

Amúgy az illata nem tűnik el azonnal, én még órák múlva is érzem magamon.

timity

2015. június 24.

Az összetevői magukért beszélnek! :) Az illata szerencsére nem erős, bár számomra nem túl kamillás, pont ezért tetszik. Az állaga is jó, könnyen kenhető, elsőre kissé zsíros érzetet hagy maga után, de hamar beszívódik, így nincs vele gond. Már másodszorra vettem újra, bőven megéri a 600Ft-ot! Nem vagyok nagy Alterra mániás, de ez a termékük bőven megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

magichand

2015. június 24.

Jelenleg csak ezt használom, jó illat, szép összetevők, állatkísérlet mentes, könnyen beszívódik, kicsit nekem olyan púderes hatása van utána, de hidratálja a bőrt. Előtte a gránátalmásat használtam, az sok volt, a telefonom kijelzőjén látszott milyen zsíros. :) Csak azért nem öt pont, mert nem csodaszer, egyszerűen csak jó arra, amire kitalálták.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 24.

Catlover

2015. június 24.

Nem rossz, de nem veszem újra. Nekem kicsit zsíros és nem szívódik könnyen, hagy egy kis zsíros érzetet, amit nem szeretek. Az illata semleges, találtam jobbat, ami bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 24.

eperjeske

Korcsoport: >54
2015. április 20.

Kellemes az illata! Valóban nem bántóan kamillás! Jó az állaga, könnyen beszívódik. DE: nekem kevés! A kissé kiszáradt kezemnek alig használt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. április 20.

nycole

2015. január 22.

Mindenféle háttérinfó nélkül kaptam le a polcról, remélve, hogy nem bánom meg. Bevált! Szeretem, hogy gyorsan beszívódik, és kellemes az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Tvylvis

2014. május 15.

Gyerekkori rossz élmény miatt nagyon nem vagyok jóban a kamillával, már az illatát sem bírom, a teáról meg ne is beszéljünk. Szerencsére ennek a krémnek finom, púderes, kamillára egyáltalán nem emlékeztető illata van.
Én a táskámban hordom, napközbeni kenegetésre tökéletes. Kifejezetten gyorsan beszívódik, semmilyen zsíros réteget nem hagy maga után, az ápoló hatása is elég jó. Csodaszernek nem minősíteném, de ár-érték arányban igen jó termék. Összességében megérdemli az öt pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract