Alterra

Ár:   539 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moha, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

zsazsa

2014. április 13.

Zsírosnak tűnik elsőre, de hamar beszívódó krém, és megfelelően ápol is. Az illata nem túl erős, nekem elsőre mégsem tetszett, de könnyen hozzászoktam. Jobban sikerült, mint a másik változat, ez inkább újravevős kategória. Az összetevők is szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

truska

2014. március 25.

csodás összetevők, és az én extra, extra száraz bőrömön is működik! pedig utálom a kézkrémeket, főleg mert ragadnak és nehezen szívódnak be, de ezt szeretem! nem kell százszor újra kenni, ahhoz hogy rendben legyen a kezem, kellemes illata van és gyorsan beszívódik, nem nehéz, nem ragad! tényleg nagyon jó nagyon ajánlom !( összehasonlításképpen ezerszer jobb mint a garnier alantoninos, és jobb mint a másik alterrás)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

babyface

2013. december 12.

a balea kamillás kézkréme óta (kénytelen voltam leszokni róla a parabének miatt) nem használtam kamillás kézkrémet ezért nagyon megörültem, hogy beszerezhetek egyet bio változatban :) kicsit csalóka volt a kiírás azt hittem akciósan veszem végül kiderült, hogy nem... de ez semmit nem von le a krém értékeiből. :) nagyon jól hidratál, az illata isteni és tényleg meglepően könnyen felszívódik. a gránátalmás testvérkéje nagy kedvencem, de neki talán egy picit sikerült túlszárnyalnia őt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

beauty.squirell

2013. december 11.

Alterra és Alverde-fan barátnö véleménye:
Szerintem jó kis krém, az árával is ki vagyok békülve. Ha jól emlékszem 600 ft-ért vettem. Nem is kell belöle sokat használni, mert bár azt gondolná az ember, hogy zsíros (mert elég sürü) mégis nagyon hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga után. Ráadásul nem kell 6x utána krémezni, hogy ápolja a kiszáradt kacsókat. Az illatára semmi különöset nem tudok írni, nem túl erös szóval nem fog az ember két óra múlva is illatfelhöben közlekedni.  Nekem 5 csillag. Nem mondom, hogy nem fogok másik fajta natúrkozmetikumos kézkrémeket kipróbálni, de ö már tuti felkerült az „ezt vedd“ listámra. 

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

Alterra és Alverde-fan barátnö véleménye:

Antioxidánsok: Tocopherol