Alterra

Ár:   620 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

A kellemes zsályavíz, citromfűkivonat és hamameliszlevél-kivonat együttesen szabályozzák az izzadtság képződését, gyengéd ápolást és kellemes illatot kölcsönöznek a bőrnek.

Szinezőanyag-, illat-, és tartósítószermentes. Szilikon-, paraffin- és ásványi olajoktól mentes, a növényi összetevők lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termesztésből és vad szedésből származnak. BDIH pecséttel ellátva.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KataKr

2016. október 24.

Ezt a dezodort eddig csak nyáron használtam, az őszi/téli időszakban őszintén szólva nem merem bevállalni. Nyáron hatásos volt, a nap végén érezhető volt egy kis testszag, de nem az a kellemetlen fajta, hanem csak nagyon halványan, tehát nem okoz kifejezetten kellemetlen perceket. Én az illatát kicsit kóla illatúnak érzem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

cathy

2016. október 2.

Hétvégi teszeteles alatt jol vizsgázott. Olyan termeket kerestem, ami aluminiummentes, ilata nagyon kellemes, frissito, meg a borotvalt boron is enyhen csip csak. A bizalmam megkapta, remelem a hetkoznapokon is jol teljesit majd.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.

NamelessWonder

2016. július 7.

Nagyon jó, megbízható dezodor. Az illata is nagyon kellemes. Egyetlen hátránya hogy nem tart olyan sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

Diana82

2016. június 18.

Évek óta nem használok alumíniumos dezodort, de igazán hatékony alternatívát nem találtam helyette, egészen mostanáig. Kipróbáltam az összes alverdéset, alterrás golyósokat, de nem sokat érnek ezek a termékek. Végre nem csak a jólápoltság illúziójából kenegetem a hónaljamat, hanem mert ez a pumpás deo tényleg teszi a dolgát. Az illatát szokni kell, mert a citromfű miatt valóban szúnyogriasztóra emlékeztet, de kit érdekel. Na ez tényleg mérsékeli az izzadást, és semlegesíti a nemkívánatos szagokat. Még a stresszesebb napokon is jól teljesített eddig. Öreg róka vagyok a natúrkozmetikumok terén, ezért jó szívvel ajánlom ezt a terméket fiúknak, lányoknak egyaránt. Csillagos ötös.

Nem tudom mi történhetett, de mostanában sajnos cserbenhagy ez a deo. Megint valami újat kell keresnem. Nem is értem a dolgot, mert kb. egy éve ezt használom és nagyon jó volt idáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 18.

sterlingsilver

2016. június 14.

Eh, a sok jó vélemény után, valószínűleg mi vagyunk a kivételek. Az itteni értékelések hatására esett erre a termékre a választásom, és higgyétek el, a Rossmanban kb 45 percig nézegettem a termékeket, hogy mit vegyek meg, amit még a pénztárcám is elbír (mobilnettel krémmánián megnézni, hogy az üzletben lévő termékről van-e értékelés, ha van akkor jó vagy rossz, nem jó? Újratervezés, ismételni a műveletet) :D A szúnyogriasztós illaton túltettük magunkat, szinte már meg is kedveltem az illatát :D 2 üveggel vettem próbára az egyik Rossman üzletben. Anyukám rövid idő után kipirosodott, én pedig égek tőle egy rövid ideig. Van kb 1,5 üveg ilyen izzadásgátlóm, szóval meglátom, hogy a kúra végére milyen lesz a tapasztalatom. Még meglátom, hogy újraveszem-e. Igazából nem rossz termék, az égő érzést leszámítva jó, de na majd kiderül :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

gendur.berni

2016. június 14.

Nagyon jó dezodor, pedig kicsit féltem, hogy rosszul fog teljesíteni. A fújósokat jobban szeretem és örülök, hogy ez ilyen, de még se hajtógázos, ez egy remek megoldás. Nekem az illata is tetszik, bár az elején elég erős és a szúnyogirtóra emlékeztet. Még az izzadást is gátolja valamennyire, a szagokkal pedig tökéletesen elbánik. Biztos, hogy újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

pniki93

2016. május 24.

Húúúha, na erre nem számítottam :) illata nagyon rendben van, tetszik hogy spray-s, ezért annyit viszek fel, amennyit én szeretnék, hamar megszárad és meglepően jól teljesít izzadásgátlás terén. Alá még a Crystal tömbjét használom, így a kettő nekem jól teljesít. Nekem az alumínum só tartalmú dezodorok nem váltak be, azokhoz képest ez a kombó jobban teljesít!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

anett0426

2016. május 3.

En nagyon szeretem. Jo illata van, szoktam csak ugy fujkalni is magamra.:D az izzadasgatlasaval nincs gond, jol szerepel nalam. Raadasul vegan.
Ha elfogy ujra veszem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

Ha elfogy ujra veszem! :)

bogii95

2016. április 17.

Nagyon nagyon szeretem! Más Al-só mentes (pl alverde golyós) dezodoroktól majdnem ugyanúgy izzadtam, mint dezodor nélkül. Ezzel viszont szinte alig lehet érezni valamit a nap végére, ennél többet nem is kell tudnia egy Al-só mentes dezodornak. :) Az illata is nagyon tetszik, kellemesen citromos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Aisa

2016. március 10.

Ami mellette szól, hogy ettől a deótól nem lesz sárga folt hónaljtájban a fehér ruhámon, amit sajnos más alumíniummentes dezodornál tapasztaltam. Nekem tetszik az illata.
Ami ellene szól, az az, hogy nem bír ki egy teljes napot, újrafújást igényel. Mégis adok érte 4 csillagot, mert ár-érték arányban a jobbfajta természetes dezodorok közé tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 10.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.