Alterra

Ár:   620 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

A kellemes zsályavíz, citromfűkivonat és hamameliszlevél-kivonat együttesen szabályozzák az izzadtság képződését, gyengéd ápolást és kellemes illatot kölcsönöznek a bőrnek.

Szinezőanyag-, illat-, és tartósítószermentes. Szilikon-, paraffin- és ásványi olajoktól mentes, a növényi összetevők lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termesztésből és vad szedésből származnak. BDIH pecséttel ellátva.

magichand

2016. február 6.

Valamiért a két éve használt szódabikarbóna elkezdte irritálni a bőröm, sos kersnem kellett helyette valamit ideiglenesen.
A lavera nagyon hasonló összetételű deot, és a dr organic golyósát néztem ki, de az árukon fennakadtam a rossmanban, a margit krti bio bolt áraira ráraktak min 500 ftot, nekem viszont vennem kellett valamit. Gyorsan megnéztem a véleményeket itt, és félve de megvettem ezt.
Már több éve nem használok alus deokat, az első másfél-két év borzalmas volt, törlőkendőkkel és csere pólóval rohangáltam, és még úgy is volt kellemetlen helyzet. Ezen szerencsére túl vagyok, tanulva az esetből viszont soha többé nem használnék újra alusat.
Na de csak azért írtam ezt le, mert szerintem aki egy hagyományos deo után kipróbálja, csalódni fog, hacsak nem egy szerencsés, kevésbé izzadós típus.
Nálam bevált, kb 6 óránként kell újra fújnom a biztonság kedvéért. Nem tökéletes, szódabikarbóna jobb hatását tekintve, ez viszont, eddig legalábbis nem irritál. Az illata nem lett a kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 6.

blackcat00616

2015. november 16.

Kb 2 hònapja használom, persze felváltva egy másik dezodorral. Pár alkalommal furcsa volt az illata, utána egyenesen szerettem, engem a kòlára emlékeztet (de hogy?). Borotválkozás után nyugodtan lehet fújkálni, ugyanis nem csìp. Izzadni éphogy izzadok; nem szeretem, amitől egyáltalán nem izzadok, ugyanis én szerencsésebb voltam, mint barátnőm, nekem csak elviselhetetlenül viszketett, neki sebes lett, ami gennyedzett és 1,5 hònapig semmivel se tudta befújni magát.
Tartòssága kellemes csalòdás volt, nem számìtottam rá, hogy estig kibìrja, még kondi után is ;) Számomra tényleg egy csodaszer, főleg, hogy rengeteg káros összetevő nincs benne és még pénztárca barát is. Csókoltatom a Rossmannt 😘

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

baranyeszter

2015. november 5.

Nyári véleményemet jöttem frissíteni.
Azóta ugyanis több flakonnal elhasználtam.
Kettőt használok egyszerre, CD golyós fölé fújom reggel, aztán a második flakon benn van a munkahelyemen és kb. óránként újra fújom.
Elégedett vagyok, más csak ritkán használok alumíniumos deókat ennek és a CD-nek köszönhetően.

Többször szemeztem a termékkel, aztán googles véleménye a testpermetként történő használatról már annyira bogarat ültetett a fülembe, hogy ma beszereztem!
Valóban klassz, frissítő illat. Enyhén gyógynövényes, és valamire régről emlékeztet.
És nagyon klassz az ára.

Dezodornak nem igazán válik be, bár az tény, hogy mérsékli az izzadságszagot. Esetleg másik dezodor mellé kiegészítésnek jó lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 5.

Nyári véleményemet jöttem frissíteni.
Azóta ugyanis több flakonnal elhasználtam.

És nagyon klassz az ára.

jzsofi

2015. november 2.

Brutalis szunyogirto szag. Itthoni edzeshez hasznalom mert sem hatekonysagban sem illatban nem uti azt a szintet amiben en emberek koze vagyok hajlando menni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

WorkingClassGirl

2015. október 21.

Első alumentes deom, így nincs összehasonlítási alapom. Volt egy kis verejtékmirigy gyulladásom, szóval, gondoltam, amíg nem gyógyul meg, legalább addig nem használok alumíniumosat.
Fel voltam készülve, hogy izzadásgátlás terén nem fog erős lenni, így is lett, de a dezodorálás - ha napközben újrafújom - az megy, pedig folyton rohanok mindenhova. Nagyon tetszik az illata így én sokat fújkodom magamra, testpermetként borzasztóan jó (könnyű, alkoholos spray, nem olyan, mintha sima dezodorral fújná be magát az ember), nyáron testspraynek biztosan újraveszem!
Összességében a termék hihetetlenül tetszik, bár dezodorként annyira nem jó, viszont néha fogom annak is használni, hátha meg tudom előzni a gyulladást legközelebb. Végül is hétvégére, otthon ülésre stb, nem kell ennél több dezodorálás nekem.
Egyébként azért is választottam (mert bár elég szkeptikus vagyok az ilyen állításokkal), de a zsálya teaként pár órára észrevehetően csökkenti az izzadást, tapasztalatom szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

csillu

2015. szeptember 2.

Csak alumentes dezodorokat tudok használni, mert allergiás vagyok az alumíniumra, és egy órán belül kiüt, ha használom. Ezzel párhuzamosan el kellett fogadnom azt a tényt, hogy az alumentes dezodorok nem olyan hatékonyak, az izzadást egyáltalán nem fogják meggátolni. A legnagyobb elvárásom az ilyen termékekkel kapcsolatban, hogy legalább illatosítson valamennyire. Ez a dezodor nagyon kellemes, friss, nyári illatú, jó érzés a bőrön. Újra kell fújni bizonyos időközönként, de ehhez már hozzászoktam. A fülledt, nyári 40 fokban sem voltam büdös a használata mellett, és nekem ezért már megérte. Ára teljesen korrekt. Nagyon jó kis terméknek találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

juhaszregina

2015. augusztus 25.

Dezodornak sajnos kevés, viszont a testpermet ötlet jól hangzik. Kipróbálom, mert nagyon kellemes gyógynövény illata van. Sajnos a minden mentes dezodorok nem eléggé hatékonyak nálam. Én izzadós típus vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

boni04

2015. május 18.

Nyaranta szoktam használni, idén is be fogom szerezni! Kivételes frissítő hatása van, és nekem bevált deoként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Verbaiviki

2015. április 27.

Én csak pár hete használom, de nagyon szeretem! Az illata is nagyon tetszik! Azt pedig főleg szeretem benne, hogy még borotválás után is, csak addig csíp, míg meg nem szárad (ami 3 másodperc!). Nem viszketek tőle, és ha izzadok is, az sem büdös! Csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 27.

elixir

2015. április 26.

Nálunk a kamasz fiam mondta, hogy eddig ez a legjobb "szagközömbösítő" deo-ja, most már apa is ezt használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.