Alterra

Ár:   620 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

A kellemes zsályavíz, citromfűkivonat és hamameliszlevél-kivonat együttesen szabályozzák az izzadtság képződését, gyengéd ápolást és kellemes illatot kölcsönöznek a bőrnek.

Szinezőanyag-, illat-, és tartósítószermentes. Szilikon-, paraffin- és ásványi olajoktól mentes, a növényi összetevők lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termesztésből és vad szedésből származnak. BDIH pecséttel ellátva.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

audreycoca

2015. április 7.

Ez egy szagos víz, erősen korlátozott képességekkel. Azért egy fokkal jobb mint a Dm-es algás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 7.

roni07

2014. július 10.

Most éppen ezt használom a Crystal deo mellé, úgy 1 hónapja. Fontos hogy alumentes, jó kis pumpás az üvegcse amiben van, illata finom citromos (szerintem jó), gyorsan szárad, nem hagy foltot. Eddig bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 10.

motyor

2013. június 23.

Könnyű használni, viszonylag gyorsan megszárad (legalábbis gyorsabban mint a natúr társak) és télre , meg hideg időre elegendő a dezodoráló hatása is. Az "izzadság képződést" sajnos a címke ellenére nem szabályozza, csak a szagok kialakulását, de nyáron még azt se. A legnagyobb gondom azonban az volt (és emiatt 3 csillag), hogy annyira alkoholos, hogy marta a bőröm, főleg szőrtelenítés után. Persze tisztában vagyok vele, hogy bármilyen szőreltávolítást követően nagyjából 24 óráig nem lehetne dezodorálni, de most őszintén a mai világban ezt ki tartja be?! Arról már nem is beszélve, hogy borotválni minimum 2-3 naponta kell, tehát igenis a dezodoroknak tudniuk kell kezelni a frissen szőrtelenített felületet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 23.

Alice83

2012. december 7.

Túl alkoholos a bőröm nem bírta, de ez nem a termék hibája, nálam az ilyen típusú deók mind ilyenek..megfelelő az ára és a kiszerelése is jó..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 7.

miraclum

2012. október 26.

Az tény, hogy nem a kánikulai meleg a legjobb barátja... Nyáron alig ér valamit a kellemetlen illatok ellen, a hűvösebb időben teljesen jól elvagyok vele.
Az árát sokallom érte kissé. Biztos nem veszem újra, főleg, hogy amit én magam kotyvasztok némi vízből, illóolajokból és szódabikarbónából, az huszadannyiba kerül, és még talán még hatékonyabbnak is mondható...
Az illata kissé furi, de nekem tetszik, kellemes kis frissítő hatású.
Ha önmagában használja az ember, akkor naponta többször kell fújni, hatását csak így lehet fenntartani, de így hamar elfogy. Szerencsére ez egy átlátszó lötyi, nem hagy foltot, így bármikor lehet használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

Az illata kissé furi, de nekem tetszik, kellemes kis frissítő hatású.

Macska

2012. október 18.

Még nyáron használtam ezt a dezodort, de valami katasztrófa. Hihetetlenül irritáló az illata, és jóformán semmit sem ér...kb 2 óra múlva poshadt keserű szagú lesz a bőröm tőle (pedig ilyen még akkor sem fordult elő, amikor nem kentem semmit és 2 órán át intenzíven sportoltam). Katasztrófa az egész...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 18.

allcatsaregrey

2012. szeptember 5.

Sajnos nekem nem annyira jött be, így átváltottam másikra... Szúnyogriasztó illata van és még plusz szódabikarbónával sem használt a nagy melegben. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 5.

tenyitomi

2012. augusztus 24.

Elég jó a hatása/dezodorálás!!! nem izzadásgátlás,bár kicsit az izzadást is visszaszorítja.Az illata nekem bejön gyógynövényes,természetes szerintem unisex, ami fújás után már nem olyan intenzív.Egyedül ez a túlzott alkoholtartalom amit nem jól tolerál a bőröm,enyhén csíp,valószínű ez egyéni érzékenység nálam.A levonás a magas szesztartalom miatt,egyébként frankó kis cumó.Update:Sajnos fel kellett függesztenem a használatát,a magas szesztartalma irritálta a bőröm,De ezért nem vonok *-ot végül is ez egyéni érzékenység nálam,ettől még jó kis deó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

F. Anikó

2012. július 27.

Kb 3 hete használom ezt a deot, és nagyon meg vagyok vele elégedve(már megvettem a második üveget is)! Pár hónapja álltam át natúr kozmetikumokra, legelső körben az alumíniumos izzadásgátlóktól szabadultam meg. Ez a harmadik méregmentes deom, és elmondhatom, hogy a legjobb is! Nem hiszem, hogy további márkákat próbálnék ki mostanában, maradok ennél!
Illata szuper! 2-2 fújás után nagyon hamar megszárad, még a kánikulában is egész jól dezodorál. Ha napközben indulok még valahová, akkor még egyszer be szoktam fújni vele (de ezt még a régi alus izzadásgátlókkal is így csináltam, biztos, ami biztos:)).
A lényeg, hogy nagyon megszerettem, és csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

A lényeg, hogy nagyon megszerettem, és csak ajánlani tudom!

Lisana

2012. július 10.

Vett mostanság valaki ilyet, mert egyik Rossmannban sem találom =/ Vagy nem a deoknál kéne keresnem?
Friss: sikerült megtalálnom, és nem közvetlenül a deoknál volt, hanem felette a parfümök sorában... Mindenesetre nem bántam meg, a szórófeje tényleg nagyon praktikusan szétpermetezi az anyagot. Az illata finom, és nekem mint dezodor is nagyon jól bevált (bár nem első alkalommal, mert akkor valószínűleg keveset használtam belőle). 2-2 fújás éppen jó a hónaljra is, habár az tény, hogy ha reggel használta az ember lánya, akkor nem árt késődélután felé kicsit megmosdani (vagy frissítőkendővel letörölni) és újra felfújni, ha hosszú este áll még előttünk. Nem egy 24h-s deo, de ezt nem is hirdeti sehol a csomagolás, viszont azt az újrafújást megéri, hogy nem szennyezi magát közben alumíniumokkal az ember.
Apró negatívuma, hogy az üveges kiszerelés miatt kicsit nehéz, és nehezen válik táskánk mindennapi lakójává. Jó lenne, ha akkor legalább lenne utántöltő kiszerelése, és akkor a tartós csomagolás is okés lenne =)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.