Alterra

Ár:   620 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

A kellemes zsályavíz, citromfűkivonat és hamameliszlevél-kivonat együttesen szabályozzák az izzadtság képződését, gyengéd ápolást és kellemes illatot kölcsönöznek a bőrnek.

Szinezőanyag-, illat-, és tartósítószermentes. Szilikon-, paraffin- és ásványi olajoktól mentes, a növényi összetevők lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termesztésből és vad szedésből származnak. BDIH pecséttel ellátva.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

varga.stella

2012. június 20.

Örülök, hogy megvettem. Én is Alverde párti vagyok, de amikor vettem, épp a Rossmannban volt dolgom. Én nem dezodorként használom, hanem a nagy melegben a testemet hűsítem vele. Arra hihetetlenül szuper. Elég sokáig hűsnek és tisztának érzem magam tőle. 2-2 fújás elég a lábamra, mert szépen szétszórja a szórófej a permetet. Nekem erre a célra nagyon megfelelő, más célra meg nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 20.

Zsenike

2012. június 18.

egy barátnőmét próbáltam ki, és egészen jól bevált. Nagyon friss, finom illata van, ebben a melegben hűsít, és egész jól kezeli az izzadást, viszonylag gyorsan szárad, meggátolja a kellemetlen szagokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 18.

zsoficza

2012. június 3.

Első és legfontonsabb: imáááádom az illatát! Olyan mint egy finom limonádé :) És szerintem visszaszorítja az izzadást, és a kellemetlen szagokat is. Az elmúlt 1 évben egyébként elég sok naturkozmetikumot próbáltam ki, de minden a kőolajszármazékos deo-im leváltásával kezdődött. Először az Alverde citromfüves spray-ét próbáltam ki, hát az sajnos nagy csalódás volt. A dr Organic golyósait, és az Alverde körömvirágosát viszont maximálisan ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 3.

anni0810

2012. május 23.

Szerintem is jobb az illata, mint a dm-esé, ráadásul sokkal tovább tartott, pedig ugyanúgy használtam. Nagyon jól dezodorál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 23.

cicalány

2012. április 10.

Ennek a dezodornak konkrétan kólás gumicukor illata van, minden reggel feldob:D
Szerintem a dezodoráló hatása is elég jó, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 10.

Ennek a dezodornak konkrétan kólás gumicukor illata van, minden reggel feldob:D
Szerintem a dezodoráló hatása is elég jó, megéri az árát.

naiva

2012. március 9.

Szeretem az illatát, bár én jellemzően golyós dezodort használok reggelente, ezt pedig csak bedobom a táskámba és ha úgy érzem, hogy szükség van némi extra védelemre :-) akkor befújom vele magam. Illetve edzés után csak ezt használom. Nem tudom, hogy a nagy melegben mennyire lesz elég, de egyelőre meg vagyok vele elégedve. Nagyon kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 9.

Shea

2012. január 29.

Illatosításra ( dezodorálásra) jó de szinte semmi izzadásgátló hatását nem tapasztaltam (pedig a zsályakivonatot így hírdetik). Nagyon erős gyógynövényes az illata fújáskor, de szerencsére hamar elillan.A Linalool tartalma (sejtmérgező hatás) zavar, nyáron lábspraynek fogom elhasználni, de újra tuti nem veszem!
Update: Beszéltem egy hatóanyag kutatóval/szekértővel és megnyugtatott, hogy a linalool ha essenciáls és nem szintetikus, akkor nyugodtan használható, nem sejtmérgező! Viszont a geraniol és eugenol tartalma még mindig zavar. Ha elfogy nem hiszem, hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 29.

kliszta

2012. január 19.

Megintcsak leírom, DM ALverde párti vagyok, de ennek az illata jobb, mint a DM-esé, pedig az is majdnem tökéletes ;) Bio, szagtalanít, nem hagy nyomot, mi kell még? :) Sőt ez borotválás után is csak icipicit csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 19.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.