Alterra

Ár:   649 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2011. szeptember 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Szilikon nélkül. Az illatanyagokat természetes olaj formában tartalmazza.

dodiii

2014. október 29.

Az illata valami csodás és a fejbőröm is szereti.Kicsit kócolja a hajam, de balzsam után csodás. Nekem nagyon bevált, nem zsírosít, nem szárít.5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

Lisien

2014. október 17.

Sajnos nekem nem vált be. Nem érzem úgy, hogy megfelelően tisztítana, pedig 2x samponozok és jó alaposan nyilván. A fejbőröm is kiszáradt tőle, hajszárítás után pár órával már lapos is lesz a hajam, ami nem túl szép látvány, ráadásul a 3. napon már elég ocsmányul fest a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Pillácska;)

2014. szeptember 17.

Már jó ideje terveztem áttérni szilikonmentes termékekre,így egy hónapja erre a samponra esett a választásom.Eddig maximálisan meg vagyok vele elégedve!! :))
Először féltem az átállástól, de a hajam sokkal jobb állapotban van mint ezelőtt.Nem zsírosít, és a hajvégeim is nagyon kis puhák, bár ez lehet a pakolásnak és a balzsamozásnak is betudható.
Az illata nagyon fincsi, leginkább valamilyen narancsos pezsgőtablettára emlékeztet... :D
Az állaga is nagyon tetszik, de mivel hosszú hajam van így elég gyorsan fogy, főleg hogy a második samponozásnál habzik fel csak igazán. Mindenesetre meggyőzött, biztosan újra veszem, ha elfogy! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Özlem

2014. augusztus 29.

Nem rossz sampon. Féltem, hogy zsírosítani fog,de nem. Nekem is szép, fényes,puha lett a hajam tőle. Az illatát is szeretem. Az egyetlen negatívum,hogy úgy érzem nem hidratálja eléggé a fejbőröm,mert hajmosás után mindig egy picit száraz/korpás marad egy-két helyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

MayaBaba

2014. augusztus 29.

Puha, fényes, könnyen fésülhető lesz tőle a haj. Nem zsírosít, nem irritál. Illata inkább narancslére emlékeztet, mint barackra. Újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

kriszboc

2014. augusztus 1.

Puha és fényes tőle a hajam, finom az illata, nincsenek benne mesterséges anyagok, mást nem várok el egy sampontól :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Tvylvis

2014. május 23.

Alterráék megint átcsomagoltak minden terméket (itt Németországban már azok vannak kint, kicsit más a felirat, meg újak a képek az elején, de az összetevők ugyanazok).
Ez a sampon nagyon kellemes meglepetés volt számomra. Elég sok natúr sampont kipróbáltam már, de eddig ez az egyetlen olyan, hogy balzsam használata nélkül is ki tudom fésülni a derékig érő hajam (valószínű a glicerin miatt). Így tavasszal, nyáron főleg ideális nekem, mert a reggeli hajmosást igencsak gyorsítja, ami soha sem hátrány. Nagyon finom illata van, bár sajnos hamar elillan, felhígítva igen jól habzik, jól kiszedi az olajos pakolást is, nem irritál, nem okoz gyors zsírosodást. Könnyen beszerezhető, olcsó, szóval nálam egyértelmű ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 23.

tuzki

2014. március 23.

Szeretem ezt a sampont, mert hajszárítás után nem marad száraz és fénytelen a hajam. Kellemes az illata és puha lesz tőle a haj. Amit még szeretek benne, hogy egészen sokára kezd el feltűnően zsírosodni a hajam a használata után, szóval én hamar zsírosodó hajra is ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

timity

2014. február 24.

Az túlzás hogy egy igazi natúrkozmetikum, de ebben az árkategóriában nagyon jó! Külön plusz pont hogy könnyíti a haj kifésülését és nem szárítja! Mindemellett kellemes természetes illata van! Nem viszket tőle a fejbőröm, és nem zsírosodik be 2 nap után. Nem kell mellette kondicionálót vagy más fújós csodaszert használnom hogy a hajam élettel telinek tűnjön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

szbogdany

2013. december 30.

Sok sampont végigpróbálgattam az utóbbi időben, és ez lett a kedvenc. Gyönyörű fényes, selymes és dús lesz tőle a hajam. Az illatát külön imádom. Az ára teljesen korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 30.

Antioxidánsok: Tocopherol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.