Alterra

Ár:   649 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2011. szeptember 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Szilikon nélkül. Az illatanyagokat természetes olaj formában tartalmazza.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

malvina

2012. június 22.

Annyira szeretném, ha beválnának nálam ezek az Alterrás samponok, de valahogy nem az igazi egyik sem. Eddig a mandulásat próbáltam ki és ezt a barack & búza kombósat. Míg a mandulástól nagyon viszketett és szörnyen száraz lett a hajam vége, ennél a barackosnál csak mérsékeltebben figyeltem meg ezt a 2 hatást. És sajnos a hajamat nehezen kifésülhetővé teszi, plusz törik is tőle a hajam vége. Egyedüli pozitívum az illata, valamint hogy natúr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 22.

molnar.julia.88

2012. június 16.

Nagyjából elhasználtam egy flakonnal, de annyira nem tetszett. Először mintha kitolta volna egy nappal a hajmosás időpontját, és szép fényes lett a hajam, de aztán újra kétnaponta kellett mosnom...A végén egyszer WU2-vel, aztán ezzel mostam hajat, ez nem volt túl natúr megoldás, de legalább tisztított. Az illata pedig szerintem a Haribo-s gumicukorra hasonlít :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

pont

2012. június 10.

a legnagyobb probléma vele az, hogy úgy érzem, nem tisztít eléggé. nem is habzik annyira - bár ez nyilván a természetesebb összetevőknek tudható be - és nekem kicsit nehéz így elsőre annyit kicsikarni belőle, hogy a fejbőröm minden részére jusson.

nem szárítja a hajam, de jobb állapotú és fényesebb sem lett tőle, sőt rá kellett jönnöm, nekem kell az a kis gonosz szilikon a samponba, hogy a kiálló babahajszálaimat megregulázza. legalábbis ezzel a samponnal sokkal kócosabb és sprődebb a végeredmény, mint egyéb szilokonos termékekkel. (hozzáteszem, amúgy sincsenek nagyobb problémák a hajammal: dús és egészséges, de ettől a sampontól sokkal oroszlánysörényebb, mint amúgy. talán kevesebb, vékonyabb szálú hajra alkalmazva hatékonyabb. vagy még várnom kell, hogy 'megszokja' a hajam.)
az illata viszont csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

az illata viszont csodás.

felicitas

2012. június 10.

Most, hogy fél tubust elhasználtam, és "elfelejtette" a hajam a régi samponomat, a véleményem nagyon pozitív. Vékonyszálú, melír és lakk szárította hajam van. Megszűnt a statikussága, végre. Az első körben nem, de a másodikban felhabzik, maradéktalanul leszedi a lakkot. Lassan 5 napot is bír a hajam mosás nélkül. Balzsam azért kell utána, de nem azért mert szárít, hanem mert tapad és nem bírom kifésülni nélküle. Nem nehezíti el, jól be tudom szárítani. Ja, és tényleg olyan fényes a hajam, mint még soha.

Második flakon is jól szuperál, de hígabb, nem olyan sűrű zselés, és így több kell belőle. Hát megnéztem az összetevőket, és egy összetevő eltér, hogy ennek köszönhető-e nem tudom, de -1*.
Triticum Vulgare Germ Oil helyett, Triticum Vulgare Extract van benne.
A hígabb állagnak köszönhetően gyorsan elfogyott, és nem is veszek már, mert száraz marad a hajvégem, és darabokban törik. Ilyen még sosem volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 10.

Triticum Vulgare Germ Oil helyett, Triticum Vulgare Extract van benne.

eracream

2012. június 1.

Annyira próbáltam szeretni, de nem vállt be. Vizesen összeállt tőle a hajam és még balzsamozás után se tudtam kifésülni rendesen, mintha összetapadtak volna a hajszálaim, nem értem a fésüm siklott rajta, de mintha nem fésültem volna meg. Nem fogom kidobni, elhasználom, de utánna visszatérek az Alverdére. Samponnak jó, mert tisztít és az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

idusmidus

2012. május 27.

Nekem sajnos nem vált be, pedig szerettem volna. Imádtam az illatát és a zselés állagát, az összetétele is normális és anyagilag is vállalható. Engem picit szárított (a hajvégeket) és kissé sprőddé tette a hajamat (ilyen "csikorgóssá"). Előfordult, hogy viszketett a fejbőröm tőle, mikor még nedves volt a hajam, viszont nem zsírosodott könnyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.

abcd

2012. május 18.

Imádom az illatát és a hatását is. Puha és dús a hajam, megállt a hajhullásom. Nekem sokkalta jobban bevált mint az Alverdés cuccok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

pecsiseg

2012. május 17.

A fodrászom mondta, hogy ne használjam többet. Nagyon szárította és sprőddé tette a dús, melírozott hajamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 17.

narancsdzsem

2012. május 15.

Csak második mosásra habzik, de nagyon finom, puha tőle a hajam már vizesen is! A második használatkor már kibírtam vele 2 napig, akkor is csak kicsit volt zsíros a hajam töve - nem úgy, mint a többi samponnál, hogy totál olajos a búrám. Végre kulturált a fejem. Nekem nagyon tetszik!

update: egy fél flakon után valahogy durvábban zsírosodik tőle a hajam. :( m

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

update: egy fél flakon után valahogy durvábban zsírosodik tőle a hajam. :( m

tittus

2012. április 20.

Nagyon jó kis sampon, csak nekem sajnos nem vált be :(. Eddig háromszor mostam vele hajat, és elég rövid időn belül, ugyanis a hajam egy, azaz 1 napig is alig bírja ki vele, annyira zsírosította. Főleg az itteni vélemények hatására vettem meg, és reméltem, hogy jó lesz a gyorsan zsírosodó hajamra, de eddig ez volt a legrosszabb samponom ebből a szempontból :/. Viszont! Nagyon finom illata van, és vicces ez a zselés állag, de kezelhető. Nekem eléggé habzott, ezzel nem volt gondom. A hajam sem gubancolódott tőle, pedig nem használtam balzsamot, viszont picit szárította a fejbőrömet, korpás is lett tőle a hajam. Ami viszont tényleg igaz, hogy eszméletlen fényt ad a hajnak, valami extra tónust visz a hajszínbe, nagyon jó hatása van erre. Mindezek mellett nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet :(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

Antioxidánsok: Tocopherol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.