Alterra

Ár:   649 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2011. szeptember 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Szilikon nélkül. Az illatanyagokat természetes olaj formában tartalmazza.

babyface

2012. április 13.

számomra ez a sampon érte el a 'csúcshatást' az alterra samponok közül. nemrég az akció keretében szépen bevásároltam belőlük és gondoltam kipróbálom ezt is. szép fényt ad a hajnak és nagyon jól dúsít! :) az illata se elhanyagolható finom natúr barackos illat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

bunnyberry

2012. április 13.

Meglepődve olvasom a véleményeket, hogy sokaknak gubancol, ugyanis nekem ez az első sampon ami nem gubancolja és szárítja ki a hajam emellett nem irritálja a fejbőröm. Elég hamar felhabosodik. De hát nem vagyunk egyformák :) Tehát nekem eléggé bevált, még a papayás testvérét szeretném kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

Indigo

2012. április 7.

Alapjában véve elégedett vagyok, a fejbőrre nem fejt ki negatív hatást. Betartja, amit ígér, ad a hajnak egy plusz ragyogást, de én ezt sokkal inkább a színben látom megnyilvánulni, mintsem a fényvisszaverő képességben. Ár/érték arány megfelelő. Viszont egy dolog miatt nem fogom újravásárolni: engem RETTENETESEN gubancol, olyan szinten, hogy a balzsamja sem tudja semlegesíteni, annak ellenére, hogy legalább 20-30 percig is rajta hagyom. Lehet, a hajfesték réteggel nem férnek össze, nem tudom, de nekem emiatt nem vált be, mert nagyon körülményessé tette a hajmosást, állandóan kondícionálót kell használnom mellette. Ja, és én semmiképp nem ajánlom száraz-igénybevett hajra, ugyanis inkább szárító hatása van. Nekem emiatt 3-as, jó is meg nem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

Morna

2012. április 6.

A vélemények és az összetevő lista miatt vettem meg a balzsammal együtt. Nagyon jó! Alaposan tisztít, dúsít, selymes lesz a hajam és meg is jegyezték hogy hú mennyire fényes. Nem utolsó szempont hogy 1 nappal tovább is bírom a hajmosást vele, nem zsírosít. Ha a szilikonos samponjaim elfogynak csak ezeket fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

kissacko

2012. április 1.

Olcsó és az illata is egész jó, de a zselészerű állag miatt nehéz eloszlatni, és nekem viszketett tőle a fejbőröm is. Soha többé nem vennék ilyen sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

yvie

2012. március 28.

Már a 2. flakonnal vettem, nagyon szeretem , tényleg fényes és puha tőle a hajam. Nem zsírosít, ráadásul akciós is volt :D. 4est csak azért kap mert nekem eléggé összegubancolja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

Aquamarine

2012. március 26.

379 forintos akció keretében vettem két Alterra sampont, az egyik ez, a másik a papayás. A papayásnak jobban szeretem az illatát és a picit dúsító hatását is, de ezt is örömmel használom, tényleg fényt ad a hajnak, és nekem nem szükséges utána balzsam, tökéletesen fésülhető utána a hajam. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

Ariel

2012. március 23.

Nemrég tértem át a szilikon mentes hajápolásra....szerelmes vagyok bele. Alapban festett szőke hajam van közepes állapot. Féltem, hogy kevés lesz neki de imádja,,,,és tényleg kap egy szép fényt tőle és pihepuha! A balzsamja is detto!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 23.

Shine*

2012. február 29.

Kellemes sampon. Finom az illata, bár nem tartós. Vicces ez a gélszerű állag, még sosem használtam előtte ilyen jellegűt. Árban is barátságos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 29.

Heli

2012. január 28.

Puha és selymes lett tőle a (zsírosodásra igen hajlamos) hajam. Az illata a gumicukoréra hasonlít. Gél állaga miatt kicsit nehezen lehet eloszlatni és felhabosítani, egyébként jó kis sampon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.