Alterra

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hennacska, az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Szilokonmentes hajolaj, száraz törékeny hajra. Bio mandula, argán, avokádó, és sárgabarackmag olajjal.

Martu0508

2019. május 15.

Nem vagyok elájulva a hatása miatt, de nem rossz termék. Ami miatt egy csillagot veszít, a szaga, ami elég kellemetlen. Esténként száraz hajra és hajmosás után szoktam használni, egy pumpálásnyi bőven elég a hajvégeimre, különben zsíros lesz az eredmény. Jó sokáig elég lesz ez a flakon, ebben biztos vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

zzsofi

2019. április 15.

Iszonyatosan büdös, és csak gubancosabb, szárazabb a hajam tőle, mint nélküle. Pedig annyira akartam szeretni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Eveee

2019. február 6.

Én szeretem ezt a terméket, nálam 5 csillagos! A hajam festett, a hajvégeim töredezettek és szárazak. Az olaj törölköző száraz hajon könnyen felszívódik. Egy pumpányi mennyiséget először a kezemen, majd a nedves hajamon egyenletesen eloszlatva használom. A hajamat langyos levegővel szárítom, a végére a termék teljesen felszívódik és nem kelt zsíros hatást. A végeredmény fényes, selymesen puha haj. Már az első használat után éreztem a jótékony hatását. Legközelebb "pakolásként" is kipróbálom, teljes hajhosszon és a fejbőrbe masszírozva. Én ajánlom ezt a terméket, a Rossmannban jelenleg 999 forintért vásárolható meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

senskin

2018. november 13.

Ezt beszárítani? Soha. Akkor újra kell mosnom a hajamat! Csakis a balzsamba pakolásba teszem a hajmosás végén majd leöblítem. Így jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

quika

2018. október 5.

A celnak nem kimondottan felel meg, mert hajmosas utan nem lehet eleg jol lavirozni a mennyiseggel, es vagy alig kerul valahova, vagy zsiros hatasu lesz tole a haj. Megprobalkozom majd vele hajmosas elott, ha ugy sem jo, elhasznalom testre, az osszetevoik oda is jok.

Update: maradt a testre elhasználás, arra kifejezetten jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Update: maradt a testre elhasználás, arra kifejezetten jó:)

koxy001

2018. augusztus 31.

Elég rég kezdtem el használni, de így is csak a felénél tartok. Áttértem a szilikonmentes cuccokra (bár vannak kétségeim megérte-e? :( ) és így ez lett a kiszemelt, de nem vagyok elragadtatva tőle. Csak a hajvégeimre szoktam felvinni egy nagyon szolid 1 pumpányi mennyiséget vizesen, hajmosás után, de ha egy ici-pici mértékben többet kenek máris olyan mintha zsíros lenne. Illata elmegy, hatása elmegy, kiszerelésével nekem nincs gondom. Mindenesetre szerintem bele fogom tenni valamilyen pakolásba vagy ricinus mellé és keresgélek tovább. Nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Clementine

2018. június 5.

Bármilyen keveset is tettem a hajvégeimre egyáltalán nem akarta beszívni, még másnap reggelre is olyan volt mintha zsírba mártottam volna a fejem. Próbáltam mindenhogy, vizesen, szárazon, hajmosás előtt, de ez egy nagy nem. Ki is dobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

szaboalexa99

2018. március 20.

Ma pontosan hogy egy hónapja van meg és alig fogyott. (pedig volt hogy néha én is a kelleténél többet használtam)
Első használat után akartam is jönni lepontozni mivel nekem is olyan lett tőle fontosabb alkalmak előtt a hajam mintha megáztam volna. De adtam neki több esélyt is és milyen jól tettem:) Egyik este hajmosás után a már kifésült de vizes hajamra tettem belőle egy pumpálásnyi mennyiséget meleg vízzel a tenyerembe összedörzsölve. Túl késő volt, így a felvitel után egészen reggelig nem is fésülködtem. Reggelre nagyon jól beszívta az összeset, gondolom mivel így nem tudott az olaj érintkezni a teljes hosszal. Így tökéletes, bár ez csak a hajam alsó 10-15cmét ápolja, a fentebbi területekre másik ápolót használok (lush r&b). Akik lemondtak róla véglegesen azoknak nagyon tudnám ajánlani rá ezt a módszert, ha lett volna időm fésülködni utána, nekem is a kukában végezte volna. Tervezem, hogy beszerzek egy szórófejes flakont, hogy vízzel higítva száraz hajon is működik e.

update:
Sajnos a kukában végezte, rá kellett jönnöm hogy nem ez fogja egyben tartani a festett hajamat. Abban a pillanatban amikor felkerül kifésülhető, puha hajat eredményez de hosszútávon a kémiailag kezelt hajjal már nem csinál semmit. Ez nem is várható el tőle mivel natúrkozmetikum, a természetes hajú barátnőmnek bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

update:

Lorya

2018. március 15.

A gránátalmás sampon-balzsam mellett ez is ott van a kedvencek között. Hajmosás után nedves hajon egy keveset oszlatok el a végeken, száradás végére teljesen felissza a hajam, nem zsírosít. A hajmosás előtt is ebből rakok fel több mennyiséget hajpakolásként, mert ezt egy samponozással még simán ki tudom mosni, ellenben a kókuszolajjal és az olivaolajjal. Eddig kétszer vettem újra, a pumpája mindig hibátlan volt. Nekem nagyon sokáig elég ez a mennyiség, előbb jár le mielőtt elfogyna (azután sincs még semmi baja sokáig). Ja és heti kétszer mosok hajat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Macska27

2018. február 13.

Szépek az összetevői és szilikonmentes, ezért vásároltam meg. Közeli lejáratú terméket vettem le a polcról, nem figyeltem erre oda... A hajam festett, formázás miatt száraz és vékonyszálú, emiatt plusz táplálásra van szüksége. (Kb. havi kétszer vasalom, viszont heti 3-4x beszárítom.) Egy pumpányi elnehezítette a hajam, emiatt csak 2-3 cseppet oszlatok el a hajvégeken hajmosás után, hajszárítás előtt. Száraz hajon nekem nem szívódik be, igaz a tájékoztatón ez megtalálható, de hajtott a kíváncsiság. Időnként hajmosás előtti éjszaka nagyobb mennyiséget oszlatok el a hajvégeken és a száraz részeken az olajból. Ha összehasonlítom a kókuszolajos éjjeli hajápolással, ez sajnos a nyomába sem ér. A barackos illata tetszik, hajszárítás után még sokáig finoman érezhető a hajvégeken. Elhasználom, de nem az a "nem tudok élni nélküle" termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil