Alterra

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hennacska, az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Szilokonmentes hajolaj, száraz törékeny hajra. Bio mandula, argán, avokádó, és sárgabarackmag olajjal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Szeos

2021. szeptember 17.

Nekem nagyon bevált ez a hajolaj, várakozásokon felül. Hajmosás után nedves hajba dolgozom bele, szoktam utána tenni Olaplex 6-ot is, esetleg még egy-két-három csepp argánolajat. Szilikonmentes formula és nagyon puhává varázsolja az elszáradt, könnyen töredező hajamat. Kb másfél hónapja használom, és nagyon sajnálom, hogy nem találtam rá hamarabb - fogok még más szilikonmentes olajokkal kísérletezni, de ez tutira állandó eleme marad a hajápoló-rutinomnak. Nagyon kell vele vigyázni, kevés kell belőle, mert könnyen elnehezít - én azt mondanám, kevesebb agaddal érdemes eleinte kísérletezni - lapockáig ér a hajam, nagyon maximum egy teljes pumpálásnyi kell rá, de inkább kevesebb. Indokolt esetben száraz hajra is teszem, de nagyon keveset. 100 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Manna_87

2021. május 20.

Rettenetes minden szempontból. Az adagolóból nem jön az olaj. Volt otthon egy másik márkától kiürült üvegcsém, átöntöttem abba. Az olaj maga is rettenetes. Büdös, nagyon ragad, nem szívódik be és összetapasztja a hajamat. Kifésülve elmegy.... Soha többet, maradok a jól bevált márka olajánál, kétszer ennyibe kerül de jobb is a minősége!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 20.

ALettah

2021. január 4.

Az Oriflame Eleo Night olaját használom régóta nagy megelégedéssel, de mivel nem tudtam hozzájutni, helyettesítés után néztem, és így került hozzám ez az Alterra termék. Nekem is rettenetesen elnehezítette, összeragasztotta a hajam, már majdnem bosszúsan a kukába dobtam, amikor végül mégis átolvastam újra a flakonon levő utasítást. Meg kell védjem szegényt. Világosan írja rajta: egyetlen egy (!) pumpálásnyi kell belőle. Azt az egyet is a tenzerembe nyomom, eloszlatom, és kb egy tenyérnyi jut a fél hajkoronámra. És csak a hajvégekre kell juttatni belőle. Ha így használom, nem nehezít, és a szép összetevői miatt biztosan jót tesz töredezés ellen. És kb. nyugdíjas koromig elég lesz.
Még szoktam úgy is használni, hogy ha pl. otthonülős hétvégi napra számítok, akkor reggel felviszek néhány pumpálásnyit a hajam hosszára (max 3!) és estig, hajmosásig rajta hagyom, mintegy pakolásként.
Nem lett életem terméke, továbbra is vágyom a selymesebb, jobban oszlatható és nem nehezítő Eleom után (aminek az INCI-je viszont szilikontól hemzseg, szóval a natúrkozmetikumok rajongói sírva menekülnének tőle), de szerintem méltatlanul hurcolják meg itt a Krémmánián :)) Az én hajam is vékony szálú és zsírosodásra hajlamos, de ha úgy használom, ahogy írja rajta, akkor abszolút jót tesz. El tudom képzelni, hogy sprőd, száraz hajú személyeknek ez egy megváltás lehet. Nekik ajánlom kipróbálásra - mások jobban járnak egy kicsit szelídebb termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

kicsispenot

2020. május 14.

Régebben próbáltam, és katasztrófa volt. Göndör hajam van, aminek kell az extra ápolás. De ezt lehetetlen volt eloszlatni. Összetapadt a hajam, mintha étolajjal kenném. Próbáltam mindenhogy, újra kellet mosni a hajamat utána. Kuka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

Bellana

2020. február 1.

Sajnos nekem nagyon nem vált be.
Nagyon szeretem ezt a márkát, ezelőtt használtam hajolajakat, ugyanúgy próbálkoztam ezzel is, de egyszerűen nem hajlandó beszívódni, akármilyen jól oszlatom el, akármilyen keveset használok és olajos marad a hajam teljesen.. :(
Pedig száraz, vékony hajam van, a hajvégeim mindig törnek, szóval gondoltam ő szuper lesz rá, mivel natúr kozmetikum de sajnos tovább kell keresgéljek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

Sajnos nekem nagyon nem vált be.

Fabricia

2019. augusztus 11.

Áttértem a natúr kozmetikumokra, főleg szilikon, kőolaj stb mentes dolgokat kerestem.
A célnak végül is megfelel de túl zsíros lesz a haj tőle így délután hajmosás után egy pumpálást kenek a hajvégeimre és nagyjából beszívja másnap reggelre (de inkább másnap délutánra..)
Illata nem nagy szám, állaga és ára jó, összetevői jók csak nehezen szívódik. Azért még keresgélek, pakolásba is jó lesz még:)

Update: Igazából megkapja tőlem az 5 csillagot. Az illata nem az igazi de az elillan. Viszont nagyon sűrű olajos ami az én hajvégeimnek kell. Tipp ,hogy ne nehezítse el a hajat és ne legyen olajban tocsogós: Tényleg csak 1 pumpálásnyit a tenyeredre fújj ott oszlasd el és úgy a hajadra:)
Ár érték arányban az összetevők függvényében 5** Nagyon sokáig kitart (bár én pakolásba is nyomok vagy 5 pumpálásnyit xD)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Martu0508

2019. május 15.

Nem vagyok elájulva a hatása miatt, de nem rossz termék. Ami miatt egy csillagot veszít, a szaga, ami elég kellemetlen. Esténként száraz hajra és hajmosás után szoktam használni, egy pumpálásnyi bőven elég a hajvégeimre, különben zsíros lesz az eredmény. Jó sokáig elég lesz ez a flakon, ebben biztos vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

zzsofi

2019. április 15.

Iszonyatosan büdös, és csak gubancosabb, szárazabb a hajam tőle, mint nélküle. Pedig annyira akartam szeretni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Eveee

2019. február 6.

Én szeretem ezt a terméket, nálam 5 csillagos! A hajam festett, a hajvégeim töredezettek és szárazak. Az olaj törölköző száraz hajon könnyen felszívódik. Egy pumpányi mennyiséget először a kezemen, majd a nedves hajamon egyenletesen eloszlatva használom. A hajamat langyos levegővel szárítom, a végére a termék teljesen felszívódik és nem kelt zsíros hatást. A végeredmény fényes, selymesen puha haj. Már az első használat után éreztem a jótékony hatását. Legközelebb "pakolásként" is kipróbálom, teljes hajhosszon és a fejbőrbe masszírozva. Én ajánlom ezt a terméket, a Rossmannban jelenleg 999 forintért vásárolható meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

senskin

2018. november 13.

Ezt beszárítani? Soha. Akkor újra kell mosnom a hajamat! Csakis a balzsamba pakolásba teszem a hajmosás végén majd leöblítem. Így jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil