Alterra

Ár:   649 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kandi, Módosítva: 2011. október 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Értékes összetevői, mint a sárgabarack, szőlőkivonat, és búzaolaj kivonat ápolja és hidratálja a hajat, és a fejbőrt egyaránt. Használatával haja könnyen fésülhetővé és gyönyörűen csillogóva, fényessé válik. Mesterséges színezőanyag -, illat- és tartósítószer mentes. Szilikon, parafin és ásványi olajoktól mentes, a növényi összetevők lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termsztésből és vad szedésből származnak.

SuperHiro

2013. február 8.

Jó az illata és szépen ki tudom utána bontani a hajamat. A "fényesítő" hatásról nem tudok véleményt mondani, sosem volt fénytelen hajam. Csak egy természetes(ebb) hajbalzsamot akartam venni és csak ez volt éppen. De nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

amyesther

2013. január 13.

Barack illata van. :) Ez nagyon tetszett benne már akkor is, amikor megvettem a Rossmannban. Krémes állagú, fehér színű. Első használat után olyan volt, mintha fodrászhoz mentem volna. Sima, selymes, illatos lett a hajam és ez a következő mosásig kitartott!! Most a Dove-os pakolás előtt használom és sosem volt ilyen szép a hajam. Semmi problámám vele, nem használok hővédő szprét sem szárításhoz/vasaláshoz, annyira vigyáz a tincseimre. Mikor kifésülöm, simán átmegy a fésű, semmi gubanc, semmi csomó, nincsenek töredezett végek sem. Szép, egyenes és ápolt a hajam, nem zsírosít, ráadásul olcsó is. Az Alterra sampon is jó hozzá, úgy még fényesebb lesz. Most csak ezeket használom, nagyon beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 13.

truska

2012. október 16.

Szép fényt ad, puha és jó illatú lesz tőle a hajam. Rendszeresen használom ( kb heti 3szor mosok hajat), de azt vettem észre hogy néha érdemes egy -egy hajmosásnyi szünetet tartani vele mert elnehezíti a hajamat, töredezett hajra inkább az aloeverás-gránátalmásat ajánlanám, de ennek jobb az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Bejke

2012. október 5.

Samponszappan után használom. Az illata szuper, könnyen kifésülhető a haj utána, nagyon szép fényt ad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 5.

Rekuuu

2012. szeptember 25.

Nekem inkább elnehezíti a hajam, azt, hogy fényt adna neki, abszolút nem vettem észre, gyengébb, mint az eddigi balzsamjaim. Az illata finom, ennyit elismerek. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Vikcike

2012. augusztus 30.

Kedvenc!! Hatás, illat, állag 5-ös!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

Kedvenc!! Hatás, illat, állag 5-ös!!!

felicitas

2012. augusztus 17.

Mivel a samponja nagyon bejött, gondoltam lecserélem az Alverdés balzsamomat. Vékonyszálú, szőke-melíros, száraz, jelenleg kissé töredezett végű a hajam. Az állaga össze sem hasonlítható a már említettel. Ez sokkal krémesebb, és lemosás után fújós nélkül ki bírom fésülni a hajam vele. Hihetetlen puha és fényes hajat eredményezett. Nem is kellett a spray, csak azért mert hajfestés után vagyok, és a végeire kellett fújnom. Megijedtem az alkoholtól, de natúr kozmetikumokban tartósításra használják, és azt olvastam 25% alatt nem szárít. Hát majd kiderül, de egyelőre nagyon elégedett vagyok.

Update: A félelmem beigazolódott, az alkohol teljesen kiszárítja a hajvégeimet. Szálkás, és cm-ekben mérhető a törés. Hiába volt a vágás. Nem hiszem, hogy csak ez a hibás, Alverdés samponom van (festett hajra), és abban is van alkohol, bár hátrébb az INCI-n. Lecserélem alkoholmentes cuccokra, és majd látom javulok-e, de ez most sajnos legalább fél év mire kiderül. Egyéb hatása miatt nagyon sajnálom lecserélni, így sem birok 4 pont alá menni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

jacint1111

2012. augusztus 10.

A hajtövem gyorsan zsírosodik, a hajam vége pedig száraz szénakazal. Ezt a balzsamot a papayás dúsító samponnal együtt használom. Nem zsírosodik jobban a hajam, de nem is tudom kitolni a hajmosást, alapvetően átlagos "teljesítményűnek" mondanám, a nagy pozitívum, hogy jó puha lesz tőle a hajam :) Valamint még azt is szeretem benne, hogy nagyon sűrű, inkább valami tömény pakolásnak látszik, mintsem balzsamnak, ennek ellenére nem zsírosít, de jól puhít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

napsugar14

2012. július 2.

Érdekes kis balzsam. Nem igazán tudom eldönteni, hogy tetszik-e vagy se. Szép fényes lesz tőle a hajam, az illata tetszik(bár hamar elillan)a zsírosodást se gyorsítja és nincs benne szilikon, illetve parabén. Viszont lehetne egy picit olcsóbb(oké akciósan jó árban van, de csak rossmanos termék), nagyon sokat kell felpakolnom a hajamra, hogy érezzem a hatását, annyira nem ápolja a hajamat(lehet a szilikonmentesség miatt?) és nem tudom jobban kifésülni a hajamat tőle. Szóval szerintem keresek egy jobb balzsamot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

malvina

2012. június 22.

A samponjával együtt használom én is. Sajnos nem igazán érzek változást a kifésülhetőségben, ápoló hatásban és a hajvégek töredezésében, akár használom ezt a balzsamot, akár nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0