Alterra

Ár:   649 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kandi, Módosítva: 2011. október 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Értékes összetevői, mint a sárgabarack, szőlőkivonat, és búzaolaj kivonat ápolja és hidratálja a hajat, és a fejbőrt egyaránt. Használatával haja könnyen fésülhetővé és gyönyörűen csillogóva, fényessé válik. Mesterséges színezőanyag -, illat- és tartósítószer mentes. Szilikon, parafin és ásványi olajoktól mentes, a növényi összetevők lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termsztésből és vad szedésből származnak.

cinnamon

2012. június 5.

arminacska: 700ft korul van:)

Az uj syoss balzsam utan alom volt hasznalni mar elso alkalomkor is. Eddig egy kinzassal ert fel kifesulni a hajam, nagyon durvan gubancolodott, fako volt es hihetetlenul szaraz. Ez mar az elso hasznalat utan helyrehozott tobb mindent. Fenyes, puha es konnyen kifesulheto lett a hajam rogton. Az illata engem egy kicsit mar rohadofelben levo barackra emlekeztet, de egyaltalan nem tragikus, sot, ilyen osszetevok es tulajdonsagok mellett ez fel sem tunik szinte:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 5.

arminacska: 700ft korul van:)

gabbancs

2012. április 23.

Nem érzek különbséget a gránátalmás és eközött. Az állaguk és az illatuk más, de a hatásuk ugyanaz. Nem nehezíti el a hajat, de puhább, ruganyosabb és fényesebb lesz. Az ára is jó, és kevesebbet használok belőle, mint más márkák termékeiből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

kissacko

2012. április 12.

A samponjával együtt vettem. A sampon nem vált be, de ahhoz képest a balzsamja meglepően jó. Finom az illata és puha lesz tőle a hajvégem, és nem is gubancolódik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

Indigo

2012. április 7.

A samponjával használom, de nem igazán vált be egyikőjük sem, s így, hogy szettben alkalmazom őket, jogosabbak a vádaim. A sampon engem borzasztóan gubancolt, amit ez a balzsam nem tudott kiküszöbölni. Különösebben puha sem lett tőle a haj, a sampon szárította is, úgyhogy ez inkább mínuszba tendál. Összetevői, csomagolása, illata, állaga, ára jó - de nálam nem tölti be a funkcióját. A plusz fényt megerősítem, de nem az a reklámos csillogás, inkább a színben van jelen. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

Angelheart

2012. március 31.

A papayás Alterra samponhoz használom, a kettő együtt nagyon jót tett a hajammal. Nekem egyáltalán nem szárít, puha, fényes és könnyen kifésülhető tőle a hajam. Az utóbbi nálam nagy szó, a legutóbbi balzsamom után könnyeztem, mire sikerült kibogoznom a hosszú hullámos hajamat. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

Mo0nlight

2012. március 1.

A mandulás samponhoz választottam. Ahhoz képest, hogy elég sokat sikerült a hajamra tennem, maradéktalanul ki lehetett öblíteni, ami nagy pozitívum más balzsamokhoz képest. Emellett puha, fényes és rugalmas lett a hajam, és az illata sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

Nikolett1990

2012. február 12.

Ahogy nézegettem, a legtöbb natur hajápolónál az alcohol a második, harmadik helyen áll. Félek hogy szárítani fogja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 12.

Vanilla

2012. február 8.

A valaha volt legjobb balzsamom! Most váltottam szilikonmentes termékekre, és először kicsit féltem, hogy teljesen kiszárítja a száraz, festett hajam, mivel még a szilikon sem fogja összetartani, de jelentem jobban ápol, mint bármi más. Nagyon fényes, puha, könnyű tőle a hajam, és egyáltalán nem nehezíti el, nem vonja be semmi réteggel, és a hajvégeim sem száradnak ki. A gránátalmás Alterra samponnal használom.
Az illata nekem nem nagyon jön be, hajtörlés után eléggé gyógynövényes jellegű, szóval nem valami kifinomult, de a megszárított hajon ez egyáltalán nem marad meg, de én nem is bánom. Ennyit megér az egészségesebb haj!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

málnamánia

2012. január 27.

Ez az első natúr hajbalzsamom,és nagyon meg vagyok vele elégedve. Tényleg szép fényes és puha lesz tőle a hajam,és külön tetszik,hogy nem olyan folyós az állaga,így kevés is elég belőle...plussz pont,hogy pár nap után sem szárad ki a hajam vége,mint más balzsamoktól,hanem ugyanolyan puha,mint mosás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 27.

BloodEve

2012. január 22.

Imádom ezt a balzsamot, főleg az illatát.:) Igazi sárgabarack illat. Nagyon jól hidratál, krémes, állagra megfelelő, mivel nekem száraz a hajam, nem szeretem a túl híg balzsamokat. A töveket kihagyom, csak a hosszára kenek.
Jojoba olajjal együtt szoktam használni, néha egész nap rajta hagyom és meglepő: nagyon selymes, puha lesz a hajam, az illata is megmarad.
Összetétele is barátságos, megérdemli a maxpontot.
Újravásárolnám és ajánlom mindenkinek, akinek száraz a haja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 22.

Összetétele is barátságos, megérdemli a maxpontot.
Újravásárolnám és ajánlom mindenkinek, akinek száraz a haja.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0