Best of Beauty 2019

Alterra

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monacska26, Módosítva: 2013. február 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az Alterra éjszakai krém kifejezetten a nedvességhiányos bőrre lett kifejlesztve, már az első ráncok megjelenésétől alkalmazható. A hidratáló hatású  hialuronsav és a Pentavitin éjszaka regenerálja bőrét és fehér tea kivonatával együtt a bőröregedés első jelei ellen is véd. Ezen felül értékes oliva olaj és szőlőkivonat tartalma bársonyosan széppé varázsolja bőrét. A krém friss illata még inkább erősíti az ápolt arcbőr érzését.

Mesterséges színezőanyag-, illat-, és tartósítószer mentes. Szilikon, parafin és ásványi olajoktól mentes, a növényi összetevők lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termesztésből és vad szedésből származnak.

Alkalmazása: tisztítás és frissítés után vigyük fel az arc, nyak és dekoltázs területeire majd lágyan masszírozzuk be.

Tim

2019. május 12.

A hosszú tél alatt hiába kenegettem Vichy meg Lancome ránctalanítókkal, hidratálókkal az arcom, mégis nagyon száraz, pikkelyes lett. Ekkor vásároltam ezt a krémet csupa natúr összetevővel, remélve, hogy megoldja a problémám (ha már a szilikonos-paraffinos hidratálás nem jött be). És nem is csalódtam benne! Bár az illata enyhén szólva furcsa, az arcomra fölkenve meg nehéz réteget képez, amitől olyan érzésem lett, hogy nem tud a bőröm lélegezni (ellentétben a fent nevezett könnyű textúrájú, illatos krémekkel). Azonban 3-4 nap alatt napi 1-2x fölkenve az arcom szárazsága megszűnt és ki is simult tőle. Azóta csak heti egyszer használom és a bőröm még mindig szép. Az állaga tényleg elég zsíros, bár közel sem annyira, mint az Alterra Orchideás krémeké. Az ára meg egy nagyságrenddel olcsóbb a fent említett krémekénél. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 12.

QueenOfDisaster

2018. szeptember 16.

Elég jól hidratál, de nagyjából 2 hétig bírtam használni, mert egyre inkább kipattogott tőle a bőröm. Az illata sem a legkellemesebb. Másnak lehet beválik, de az én bőröm valamiért nem szerette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

lucisunderground

2018. július 12.

Én többnyire éjszakai krémnek használom inkább.Nehéz krém.Lassan szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Én többnyire éjszakai krémnek használom inkább.Nehéz krém.Lassan szívódik.

failedstardoll

2018. április 20.

Vízhiányos bőrömön csodálatos dolgokat művel, nekem kellően hidratáló és nem pattogok ki tőle :) -1 csillag, mert alkoholos, így nem is biztos hogy ujra veszem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

saretta

2018. február 16.

nagyon jó kis arckrém, már harmadszor vettem újra. az én száraz bőrömet jól hidratálja, nappalra is ezt használom. a nagy téli hidegben néha esténként keverek hozzá valamilyen növényi olajat (kókusz vagy édesmandula) úgy még szuperebb a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

scintilla

2018. január 4.

Ezt a krémet örököltem, mert a gazdájának túl zsíros volt. Nekem nem elég a hidratálása, újra kell kennem esténként. Az első éjszakai krémem, ezért nem pontozom le nagyon. Az illata borzalmas, annak ellenére, hogy van az összetevők között parfüm. Hát milyen parfüm ez?Azért elhasználtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Eszterk6

2017. december 4.

Azért vettem mert le volt értékelve és natur termék és mert akartam vmit éjszakára. Hát nem vagyok vele megelégedve. Gyorsan beszívódik de nem sok mindent vettem észre hogy olyan jó lenne. Nehéz megfogalmazni de nem lettünk barátok. Fura szaga van. Egynek jó volt de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

minus8

2017. augusztus 31.

Miután elolvastam a véleményeket megnyugodtam, hogy valúszínű nincs megromolva a krémem, hanem alapból ilyen "illata" van. Nem zavaró, de örülök, hogy hamar elilla. Alapból vegyes bőröm van, az orcáimon gyakran kiszárad, hámlik. Ez a krém szépen hidratál, sőőőt a cserepesre száradt ajkaimat, amit előtte 3 fajta ajakbalzsammal kenegettem hiába, ez 2 használat után rendbehozta. A T-vonalban is használom, nem zsírosít, nem veszem észre h eltömítené a pórusokat. Az illata miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

LegallyBlonde

2016. október 3.

Nagyon szeretem. Kb 2.5 hete használom. A bőröm nagyon száraz, vízhiányos, hámlásra - szárazabb foltok kialakulására hajlamos ( hiába a bőrradírozás ) ami kiváltképp zavaró sminkeléskor. Nos sok próbálkozás után, ez a krém ezekre a problémáimra tökéletes megoldást jelentenek. Sokkal szebb összességében is a bőrképem, a bőröm csak úgy magába szippantja ( gazdag, de mégsem zsíros, nehéz krém ), úgyhogy én a szuper hidratáló képessége miatt nappalra is ezt használom smink alá egyelőre, és nagyon jól viselkedik. ( Mostanság szeretném kipróbálni a kémiai hámlasztást, amihez ugye elengedhetetlen nappalra a fényvédő krém, így akkor már kénytelen leszek lecserélni a reggeli rutinomból, tekintve, hogy éjszakai krémként nyilván fényvédőt nem tartalmaz ). Örök kísérletező vagyok, -akkor is, ha épp jónak érzem a krémet amit használok- ez az első hidratáló krémem, aminél nem motoszkál a fejemben, hogy ha elfogy, mit vegyek helyette. Azt hiszem ennél nagyobb dicséret nem kell egy krémnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

mokkalany

2015. november 30.

Nekem a nappali krémmel és a szemránckrémmel együtt csodásan bevált. Minden igényemet kielégíti, éjjel táplál, nappal úgy hidratál, hogy nem tesz zsírossá, mint sajnos az Alverde nappali hidratálói. Ezek már állandó lakók lesznek nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sodium Lactate, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0