Alterra

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. május 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A gránátalmamag-olaj, az aloe vera kivonata és a sheavaj hatóanyag-kombinációja ápolja az igénybevett és száraz kezeket. Az Alterra kézkrém gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros nyomot.

A növényi összetevők ellenőrzött biológiai termesztésből származnak. BDIH pecséttel ellátva.

fausztdori

2014. július 19.

Kellemesen hidratál, tényleg csak egy borsónyi elég, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

Kellemesen hidratál, tényleg csak egy borsónyi elég, az illata is kellemes.

tocsin0427

2014. június 13.

Az illata finom, első használatra túl sokat tettem a kezemre, ezért elég lassan tűnt el a ragacsosság róla, de kevesebb mennyiséggel szerintem nagyon jó. Főleg hogy utána érezni lehet az ápoló hatását, és nem tűnik el ez az érzet vízzel sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

Tvylvis

2014. május 15.

Ár-érték arányban igen jó kézkrém. Ha eltaláljuk a megfelelő mennyiséget, gyorsan beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Megfelelőnek tartom az ápoló hatását is, bár nagyon száraz bőrre, főleg télen, szerintem kevés. Az illata szerintem kellemes, igen hasonló az Alterra gránátalmás hajápolóihoz és a testápolóhoz. Szerintem egy próbát mindenképpen megér, főleg, hogy natúrkozmetikum. Összességében igen erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

gattonero

2014. március 24.

Nem is tudom, nekem az illata nem tetszik. Nem rossz, de próbáltam már jobbat. Eléggé zsíros marad utána a kezem, viszont nem lesz puha és igazán hidratált

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Studio880

2014. január 13.

az illata nagyon kellemes, és nagyon jól hidratál. nem rég használtam el, veszek is majd újat belőle. igaz, kicsit ragadós marad utána a kezem, ha véletlenül többet kenek rá, viszont nagyon jól ápol, így télen naponta többször is be szoktam kenni vele a kezem, mindig a táskámban van. ha kisebesedik a bőröm, akkor sem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

Anettic

2014. január 12.

Nagyon nem vált be, nem szívódik be, ragad az egész kezem és nem is hidratál... egyedül az illata tetszik, de így is csak pénzkidobás volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

mano

2013. december 8.

Nagyon finom illata van, de sajnos számomra a hidratáló képessége nem elég így télvíz idején :( Nekem elég izzadós a tenyerem, ezért miután felkentem elég lassan szívódik be, csúszós lesz, ezért inkább csak lefekvéskor használom, napközben úgyis minden krémet csak le akarok mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Tory666

2013. november 30.

Imádom, a kedvenc kézkrémem lett. Télen mindig napi szinten használnom kell kézkrémet, mert különben teljesen kireped a bőröm és nagyon fáj. Ez most, hogy itthon vagyok a kislányommal és napi szinten kb 60x mosok kezet, még rosszabbá vált, úgyhogy életmentő egy jó krém. Ilyenkor az ápolása is macerás, mert a legtöbb krém csíp, de szerencsére ez nem, egy igazi megváltás a szétrepedt bőrnek! Nagyon finom érzés felkenni, az illata nekem nagyon finom (eleinte kicsit furának tartottam), nagyon gyorsan beszívódik, ami szintén fontos, mert nem sok időm van magamra napközben, állandóan foglalkoztat a picur, felkenés után max. fél perccel már teszek-veszek gond nélkül. Nagyon finom érzetet hagy a bőrön. Amint érzem, hogy kicsit húzódik a bőröm, egyből bekenem, nem is kell sok rá, jó sűrű krém, és így megelőzhető a kisebesedés és a csúnya kiszáradt bőr. Szóval nálam abszolút befutó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 30.

TattyCherry

2013. szeptember 25.

Alapvetően főként télen olyan szinten kiszárad a kézfejemen a bőr,hogy sebes lesz és ezt egy elég drága szappannal lehet csak helyrehozni.
Viszont ez a krém ezt az állapotot megtudja előzni, ha rendszeresen használom.
Oka,hogy nagyon jól hidratál és visszapótolja az elveszett nedvességet.
E mellett nagyon jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Viszont ez a krém ezt az állapotot megtudja előzni, ha rendszeresen használom.
Oka,hogy nagyon jól hidratál és visszapótolja az elveszett nedvességet.
E mellett nagyon jó illata van.

greka

2013. április 22.

Elég hamar beszívódik, és jól hidratál. Naponta egyszer, maximum kétszer kenem be vele a kezem, és így nem száraz. Én elsőre utáltam az illatát, de aztán megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0