Alterra

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. május 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A gránátalmamag-olaj, az aloe vera kivonata és a sheavaj hatóanyag-kombinációja ápolja az igénybevett és száraz kezeket. Az Alterra kézkrém gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros nyomot.

A növényi összetevők ellenőrzött biológiai termesztésből származnak. BDIH pecséttel ellátva.

katacita

2013. április 22.

Nem rossz krém, bár a hidratálás nem tart ki olyan nagyon sokáig. Az illata nagyon kellemes, nekem egy az egyben olyan, mint az Alverde avokádós hajvaja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

sün

2013. április 15.

2 napja vettem meg. A napokban döntöttem el kozmetikus tanácsára, hogy nem mérgezem tovább a bőröm és átállok natúr kozmetikumokra. Az ára 649 ft volt most.
Nagy reményeim voltak, mert itt olvastam, hogy milyen jól hidratál, és lehet vele gépelni is, mert nem ragad és gyorsan beszívja a bőr. Nos tényleg beszívta, de néhány perc után ugyanolyan száraz a kezem, mint volt, sőt igazság szerint még szárazabbnak éreztem, valami fura réteget képzett a bőrömön. Nem ragadt, de nem volt tiszta érzés. Kap egy közepest, mert bár volt már ennél rosszabb krémem is, de ennél jobbra számítottam.

2013.04.15. Azt gondoltam, majd változik, de továbbra is az van, hogy használat után pár perccel atomszáraz a kezem. Ki fogom próbálni a konkurencia termékét is. Ilyen hatáshoz ez az ár sok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 15.

cshp

2013. március 19.

Nagyon száraz, igénybevett kézre is nagyon jó, pár perc alatt rendbeteszi (igaz, csak az első kézmosásig). Kellemes illata van, és sokáig elég. Nem zsíros, és hamar beszívódik (kissé vizes kézen persze nem annyira hamar).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

liljaa

2013. március 16.

Nekem abszolút megéri az árát, nagyon kevés is elég belőle, ennél jobb kézkrémmel még nem találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

Monee

2013. február 14.

Amikor először használtam, azt hittem, hogy sosem fogja a bőröm beszívni ezt a krémet és már kezdtem magamban anyázni, hogy megint kidobtam pénzt valamire, amire nem kellett volna...
De nem, csak kicsit túlparáztam :) Pár perc alatt beszívódik, olyan jó illatot hagy maga után, legszívesebben az arcomra is kenném, hogy érezzem, itt van még velem:) Nem hagy maga után zsíros érzetet és nem kell minden kézmosás után újra kennem. Este lefekvéskor kicsit durvább adagban, nappal még egy alkalommal lightosabban használom. Pár nap használat után elmúlt a szárazság. Bátran ki merem jelenteni, hogy simán jobb a norvég krémnél is...Engem meggyőzött, venni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 14.

noriika7

2013. február 11.

Hiába iszok sokat, a kezem sajnos nagyon hamar kiszárad, télen-nyáron, mindig. :( Ilyenkor, elég egy kis szélfújás és már repedezik is ki a bőrőm, ami elég fájdalmas. Elég sok terméket próbáltam már, mire eljutottam a natúrkozmetikumokig. Sok jót hallottam a márkáról, ezért is próbáltam ki. A shea vaj tartalma miatt enyhén nedves bőrre kenem fel, amikor lehetőségem van, így nagyon gyorsan beszívódik és elég jól hidratál is. Az én bőröm sem lett tőle pihe-puha de az előzményeket tekintve már a jelenlegi állapot is hatalmas haladás. Az ára nagyon barátságos, az illata pedig szerintem isteni. Se nem túl hivalkodó, se nem túl mű, szerintem nagyon kellemes. :) Jó választás volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

Hügieia

2013. február 7.

Mivel kórházban dolgozom a kezem rettenetesen kiszárad a sok fertőtlenítős kézmosástól a téli időszakban, így azt nem írhatom le, hogy pihe-puha lett a kezem tőle, de megszüntette a fájdalmas bőrfeszülést. Én csak ajánlani tudom, mert nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Hófehérke88

2013. január 21.

Kedvenc kézkrémem! jól hidratál, az illatát meg imádom :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Kedvenc kézkrémem! jól hidratál, az illatát meg imádom :D

truska

2012. október 15.

nekem nagyon bevált. Igazából nem szeretek kézkrémeket használni, de télen hajlamos kiszáradni és kivörösödni a bőröm, olyankor párszor bekenem vele és gyorsan rendbe teszi. Nekem sokkal jobban bevált mint a Nivea creme vagy a Garnier piros kézkrémje ( extra száraz börre). Egy hátránya van, hogy kissé lassan szívódik be, és nem igazán szeretem az illatát( gyümölcsös, és én inkább a semleges, vagy növényi illatokat szeretem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

diablonia

2012. október 12.

Nekem igazság szerint eddig ez vált be legjobban a nagyon száraz kezemre! Nálam magasan veri a Vichy és társai kategóriát, de még a norvégot is! Az illatát is szeretem, bár az nem a tipikus krém illat..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 12.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0