Alterra

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. május 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A gránátalmamag-olaj, az aloe vera kivonata és a sheavaj hatóanyag-kombinációja ápolja az igénybevett és száraz kezeket. Az Alterra kézkrém gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros nyomot.

A növényi összetevők ellenőrzött biológiai termesztésből származnak. BDIH pecséttel ellátva.

BabaCica92

2011. december 30.

Hát... egyszerűen iszonyú az illata...ill. szaga... abszolút nem hasonlít a gránátalmára, nem is hidratál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 30.

Debbie

2011. december 30.

Kövezzenek meg, de én egy használat után elajándékoztam, mert nem bírtam elviselni a természetellenes tutti-fruttira emlékeztető illatát. Az azonnali beszívódás nálam kb. 10 perc volt, bár tény hogy nem egy gyöngyszemnyi méretet kentem fel. (még jó hogy este használtam) A hatására nem lehet panasz, a szárazságot megszünteti, és kellemesen hidratál. Másik pozitív érv ami mellette szól az ára. Ennek ellenére én sajnos nem fogom újravásárolni, mert csináltam már ennél jobb vásárt is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 30.

vargadio

2011. november 30.

A Krémmánián olvasottak hatásárvettem meg és nagyon elégedett vagyok vele. Gyorsan beszívódik, pedig a munkahelyemen használom és billentyűzeten pötyögök, Nem hagy zsíros érzetet és nagyon puha lesz tőle a kezem. Az illata pedig olyan finom, hogy legszívesebben megkóstolnám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 30.

médea

2011. november 26.

Imádom ezt a kézkrémet, szeretem az illatát, nagyon kellemes az állaga, pont megfelelően zsíros, és remek összetevői vannak, káros anyagot pedig nem tartalmaz. Számomra igazi élmény a használata. Biztos, hogy még sokáig ezt fogom használni :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 26.

stilusnaplo

2011. november 10.

Az illata nem a kedvencem, de maga a krém nagyon jó. Én is csak áradozni tudnék róla. Kb. egy éve folyamatosan ezt használom, és nagyon szépen ápolja az ekcémára hajlamos bőrömet. Folyamatosan újravásárolom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 10.

Dorcsa

2011. október 16.

Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, kellemes az illata, nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 16.

Kandi

2011. október 13.

Szuper krém, kellemes, nem ragacsos az állaga, jól beszívódik, megfelelő mértékben hidratál(bár az én extra száraz körömágybőreimmel nem tud megbirkózni) és nagyon jó az illata is, valamint mindezt természetes összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 13.

feredith

2011. szeptember 13.

El sem hiszem, hogy van ilyen :) Nagyon gyorsan beszívódik, az állaga pont megfelelő, se nem folyós, és nem is túl sűrű. Az összetevői rendben vannak. Az a fajta kézkrém, amit nappal előkapunk a táskából, bekenjük a kezünket és a következő percben már folytathatjuk is dolgunkat, mert olyan gyorsan és jól beszívódik. Ebből adódóan inkább a kevésbé száraz, normál bőrt ápolja, éjszakára érdemesebb zsírosabbat kenni, de nappalra ez tökéletes. (Csak zárójelben: nekem annyira nem tetszik az illata, túl édes, de ez nem von le az értékéből.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 13.

teti

2011. augusztus 9.

Nagyon jó kis krém, könnyen felszívódik és kellemes friss gyümölcs illata van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 9.

Nagyon jó kis krém, könnyen felszívódik és kellemes friss gyümölcs illata van!

Moha

2011. május 20.

Nagyon jó kis krém, az illata és az állaga is nagyon kellemes. Anyukámnak kerestem "tiszta" kézkrémet, mivel nagyon érzékeny, ekcémára hajlamos a bőre, és őt találtam. Most már elég régóta (2 hónapja) használja, tetszik neki. :)
Az egyetlen piros pöttyös anyag az illat, viszont őt is zölddé változtathatjuk, ugyanis meg van csillagozva, azaz ő is természetes, a sárga pöttyös dolgok szintén tiszták. A termék BDIH-s minősítéssel rendelkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 20.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0